Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21752176217721782179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oha adam 360 da yasanan dönüm noktasindan daha büyük olacak demis.Bende senin ayni fikirdeyim ama bu söyledigini ancak yeni bi konsolu tanitirsa gerceklestirir.Sabahlar olmasin
  • Ea acesse bağlanmıyordur. Veya netinize bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh be güzel haberler geldi umarım yarın duyurulur yeni Xbox.Xbox'ın şaha kalkması lazım.Yarını sabırsızlıkla bekliyorum.Şimdiden bol para biriktirmek lazım.
    Bu arada Pazartesi Xbox'dan yeni nesil konsolla beraber oyun odaklı bir sunum bekliyorum."Oyun odaklı geldik.Nerede kalmıştık?"gibi bir sloganla Xbox One'daki hatalarından dönüp Xbox'ı şahlandıracaklarını düşünüyorum.Umarım da öyle olurç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomertcan -- 12 Haziran 2016; 14:59:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox one için ucuz yollu iyi ses veren kulaklık varmı türkiyede satılması tercihimdir.

• Bende alamadım zam yaptıkları için olmalı geç kaldık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpio duyurulmaz bence sony neo yu gösterdikten sonra ms gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

scorpio duyurulmaz bence sony neo yu gösterdikten sonra ms gösterir.

Hocam benim görüşüm şöyle.Söylentilere göre yeni Xbox Ps4 Neo ya göre daha güçlüymüş.Ps4 Neo duyurulduktan sonra açıklama yaptılar:"E3 de olmayacağız.İyi çalıştığından emin olmak istiyoruz."Ben bu açıklamadan sonra beyler yeni Xbox öne geçti çalışın çabuk diye telaşlanmış bir Sony seziyorum.Xbox'ın satışlarda yerlerde olmasını da göze alırsak daha güçlü bir konsolu varsa şayet E3 de duyurup yılbaşı döneminde satışa çıkarıp 1 sene de olsa aradaki satış farkını kapatmak isteyecektir.Umarım dediklerim doğru çıkar da alırım yeni Xbox'ı.Bu arada çok hayalci değil di mi görüşlerim?Bence çok hayalci değil gerçekçi görüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

scorpio duyurulmaz bence sony neo yu gösterdikten sonra ms gösterir.

Bence de duyurulmaz.Cunku xbox one i yeni aldin sana kiyak gecerler tahminim uzulmeyesin diye.

• Dead Rising 4

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
  • Sony E3de konsol tanıtmayacak. Xbox ne yapıyor bakalım.

• espri de yaparmış

• Bu arada Youtuber olarak tanıdığımız Batu Bozkan'la TT 'dan mentionlaştım.Yeni Xbox gelmeyecek yeni tasarımlı Xbox gelicek diyor.Sızdırmamak için söylediğini düşünmeye başladım çünkü Xbox geride mi kalacak PS4 Neo atağına karşı dediğimde cevap gelmedi.Bir çoğunuz için şuan saçmalıyor olabilirim ama cidden Xbox'ın geride kalmasını istemem açıkçası.O iğrenç altyapılı Playstation markasından kurtulmak istiyorum bir an önce.Konsol alanlar küfrediyor haklılar.Ama ben yeni konsol alma arefesindeyken böyle düşünüyorum.Konsol alsam seneye çıkarırlar korkusu var;almasam BF1 ler kaçacak.İki ucu boklu değnek :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomertcan -- 12 Haziran 2016; 21:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Bu arada ****'dan tanıdığımız Batu Bozkan'la TT 'dan mentionlaştım.Yeni Xbox gelmeyecek yeni tasarımlı Xbox gelicek diyor.Sızdırmamak için söylediğini düşünmeye başladım çünkü Xbox geride mi kalacak PS4 Neo atağına karşı dediğimde cevap gelmedi.Bir çoğunuz için şuan saçmalıyor olabilirim ama cidden Xbox'ın geride kalmasını istemem açıkçası.O iğrenç altyapılı Playstation markasından kurtulmak istiyorum bir an önce.Konsol alanlar küfrediyor haklılar.Ama ben yeni konsol alma arefesindeyken böyle düşünüyorum.Konsol alsam seneye çıkarırlar korkusu var;almasam BF1 ler kaçacak.İki ucu boklu değnek :(((

yarın xbox one slim tanıtılcak.Büyük ihtimal tasarımı değiştirirler birazcıkta olsa,yeni konsollar seneye duyurulur.

• Bu aldığımız xbox one lere destek kesilecekmi sizce arkadaşlar. Benim tahminim şuanki haliyle oyunları acacak yeni gelecek olan üst düzey kullanacak bu aletş diyebilirşm tahminim o yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Bu arada ****'dan tanıdığımız Batu Bozkan'la TT 'dan mentionlaştım.Yeni Xbox gelmeyecek yeni tasarımlı Xbox gelicek diyor.Sızdırmamak için söylediğini düşünmeye başladım çünkü Xbox geride mi kalacak PS4 Neo atağına karşı dediğimde cevap gelmedi.Bir çoğunuz için şuan saçmalıyor olabilirim ama cidden Xbox'ın geride kalmasını istemem açıkçası.O iğrenç altyapılı Playstation markasından kurtulmak istiyorum bir an önce.Konsol alanlar küfrediyor haklılar.Ama ben yeni konsol alma arefesindeyken böyle düşünüyorum.Konsol alsam seneye çıkarırlar korkusu var;almasam BF1 ler kaçacak.İki ucu boklu değnek :(((

yarın xbox one slim tanıtılcak.Büyük ihtimal tasarımı değiştirirler birazcıkta olsa,yeni konsollar seneye duyurulur.

Eylül'de üniye başlıyacam hayırlısıyla.Xbox One alıcaktım geride kalacağını düşündüğüm için yeni donanımlı xbox ı bekledim.Xbox One alsam seneye yeni xbox çıkar;almasam oyunlardan 1 sene mahrum kalırım ki üniye hazırlandığım için 1 senedir de mahrum kaldım oyunlara.Yeni donanımlı xbox duyurmazlarsa kara kara düşüneceğim açıkçası...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Bu aldığımız xbox one lere destek kesilecekmi sizce arkadaşlar. Benim tahminim şuanki haliyle oyunları acacak yeni gelecek olan üst düzey kullanacak bu aletş diyebilirşm tahminim o yönde.

Hocam yeni nesiller çıktığında eski nesillere 1.5 sene oyun çıkmıştı.Bence yine aynısı olur.
  • Xbox NeXt ile ilgili bir şeyler bekliyorum yarın. Xbox One Slim veya bluray siz model gelecek birde..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slim sızdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 12 Haziran 2016; 22:58:00 >
  • Karşınızda Xbox One S ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
  • Güçlü olan nerede?

• 
Sayfa: önceki 21752176217721782179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.