Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenercag

kinectsiz mc collection bundle çıkar mı acaba? amazon.com da kinectsiz paketi alanlar gümrük ve kargo dahil toplam ne kadar ediyor nedense bi kaç aydır bende gözükmüyor amazon hesabımda eskiden ödemeden gözükürdü.

Fiyatlar bu şekilde.
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 23 Haziran 2014; 13:48:55 >
  • master chief bundle olsa benim için tadından yemez.titanfall olsada hayır demem ama mc başka.inşallah mc bundle yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Arkadaşlar şimdi birşey farkettim. Japonya'da Xbox One Day One Edition ön siparişe açılır açılmaz bazı mağazalarda stoklar tükenmiş. Hatta siparişler aynı ivmeyle devam etsin diye büyük perakendeciler 5-10% arasında indirim yapmışlar. Japonya gibi bir pazarda satışlar bir anda kesilir diye çok korkuyorlar herhalde.

http://www.dualshockers.com/2014/06/22/japanese-retailer-xbox-one-day-one-edition-sold-out-in-no-time-major-retailers-offer-discounts/

Şimdi bizi ilgilendiren kısmı, Xbox One yeni satışa sunulduğu ülkelerde önsipariş ve ilk gün alanlar için Day One Edition olarak gelecek ve paket içerisinde Titanfall ve Kinect Sports Rivals bulunacak. Kinect oyunu Xbox One+Kinect pakedi için geçerli olabilir fakat Titanfall büyük ihtimalle her pakette bulunacak.

5 Eylül'de Türkiye'de satışa sunulacak paketler de büyük ihtimalle Xbox One-Day One Edition olacak. Yanında da hediye Titanfall gibi oyunlar da bulunacaktır. Japonya'daki gibi konsol satın alanlara yıllık Live fiyatlarında ve bazı oyunlarda indirim de olabilir.

burdakiler sorla Xone ile beraber oyun almak sorundasin diye kekelerler :D ps4' te oldugu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

kinectsiz mc collection bundle çıkar mı acaba? amazon.com da kinectsiz paketi alanlar gümrük ve kargo dahil toplam ne kadar ediyor nedense bi kaç aydır bende gözükmüyor amazon hesabımda eskiden ödemeden gözükürdü.

Fiyatlar bu şekilde.
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

bende neden bu sayfa artık gözükmüyor sadece amazon fiyatı gözüküyor ödeme sayfasında

• fenercag kullanıcısına yanıt
    Sepete Ekle almadan Edit your Cart'a bas orda gözüküyor 5-10 dolar oynama olur asıl alacağın yer ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

Sepete Ekle almadan Edit your Cart'a bas orda gözüküyor 5-10 dolar oynama olur asıl alacağın yer ile

çok saol hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: seratsss

Merhaba arkadaşlar.. Ben oyun almak istiyorum ama malum oyunlar pahalı. İkinci el forumda gayet güzel fiyatlar var ama ben bu oyunları aldığımda sorunsuz online oynayabilecek miyim ? Yani oynanmıyor olsa kimse almazdı ama diğer taraftanda microsoft canlı yardımda sordum iki farklı kişiye ikiside online oynayamazsın dedi. Tecrübe etmiş birisi yardımcı olursa sevinirim..

Live gold uyeliğin var ise Oynarsın problem olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlek

quote:

Orijinalden alıntı: seratsss

Merhaba arkadaşlar.. Ben oyun almak istiyorum ama malum oyunlar pahalı. İkinci el forumda gayet güzel fiyatlar var ama ben bu oyunları aldığımda sorunsuz online oynayabilecek miyim ? Yani oynanmıyor olsa kimse almazdı ama diğer taraftanda microsoft canlı yardımda sordum iki farklı kişiye ikiside online oynayamazsın dedi. Tecrübe etmiş birisi yardımcı olursa sevinirim..

Live gold uyeliğin var ise Oynarsın problem olmaz

Eyvallah hocam sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Arkadaşlar şimdi birşey farkettim. Japonya'da Xbox One Day One Edition ön siparişe açılır açılmaz bazı mağazalarda stoklar tükenmiş. Hatta siparişler aynı ivmeyle devam etsin diye büyük perakendeciler 5-10% arasında indirim yapmışlar. Japonya gibi bir pazarda satışlar bir anda kesilir diye çok korkuyorlar herhalde.

http://www.dualshockers.com/2014/06/22/japanese-retailer-xbox-one-day-one-edition-sold-out-in-no-time-major-retailers-offer-discounts/

Şimdi bizi ilgilendiren kısmı, Xbox One yeni satışa sunulduğu ülkelerde önsipariş ve ilk gün alanlar için Day One Edition olarak gelecek ve paket içerisinde Titanfall ve Kinect Sports Rivals bulunacak. Kinect oyunu Xbox One+Kinect pakedi için geçerli olabilir fakat Titanfall büyük ihtimalle her pakette bulunacak.

5 Eylül'de Türkiye'de satışa sunulacak paketler de büyük ihtimalle Xbox One-Day One Edition olacak. Yanında da hediye Titanfall gibi oyunlar da bulunacaktır. Japonya'daki gibi konsol satın alanlara yıllık Live fiyatlarında ve bazı oyunlarda indirim de olabilir.

yani ilk zaman kinectsiz paket gelmezmi tr ye

• ozi_41 kullanıcısına yanıt
    Gelir bence neden gelmesinki
  • md07tr kullanıcısına yanıt
    şöyle birşey yapabilirler ama ilk günden , sırf kinectli paketi satmak için

Atıyorum kinectsiz pakete diyelim 1300 1400 dedi , day one edition ve arkadaşın dediği gibi Titanfall ve Kinect Sports Rivals beraber bundle dedi 1600 1700 bu durumda almak istemeyeni bile kinectli paket almayı düşündürebilirler .

İnşallah kinetcsiz paketlerdende bundle gelir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Wriless baglanmak istiyorsan wifi dungle alman gerek diyen , 10 tl lik usb klavyeyi ps3 görürken illa benim klavyemi kullanacaksın diyen , 10 tl lik bluetooth head set desteklemeyen illa benim headset imi alacaksın diyen , logitech g27 direksiyonlarımızı tanımayan , cihazının arkasına optik çıkış koymayıp içinden çıkan kalın kasa kablo ile aynı anda hdmi kabloyu takamıyoruz diye , ince kasalı optic çıkışlı kablo satan , game pad de piilerimizi oynarken sarj edebilmek için ayrı aparat satan . Hd dvd okuyucuları filim izlensin diye ayrı satan !!!! Microsoft değildi yani

Ps2 deki memory card olayını demişsin aksesuardan kazıklıyorlardı 360 la şöyle böyle oldu diyede , microsoft un aksesuardan kazandığı parayı kimse kazanmamıştır . .

Şu cihazı alıp oynamamış olsak firmaya biad edecez şöyle postlarla

Her nesil her konsolu almışımdır , alıcamda .Bu demek değildirki eksikleri yok ps3 ün benim gözümde aksesuar olarak tek kazığı ilk senesinde koyduğu sixaxsis denilen rezalet game pad leri onlarıda hemen kaldırdılar zaten

dibine kadar haklısın. bende yarış içinde değilim ama sony tr bize daha değer veriyor açıkçası.

• Arkadaşlar Xbox Titanfall oyununu internet olmayan bir ortamda oynayabilirmiyiz? İnternetsiz ortamda oynanmıyorsa boşuna tatile götürmeyeyim :)
  • Psp ornegi varken hala sony mi ovuyorsunuz? Yillarca telleri olsun psp olsun kameralari olsun illa benim hafiza kartlarini takicaksiniz diyen kimdi? 400 tlye zamaninda psp alip 150 tl mi neydi hafiza kartina para vermistim. Microsoft ile sony pek farkli degil bu konularda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tcebeci

Arkadaşlar Xbox Titanfall oyununu internet olmayan bir ortamda oynayabilirmiyiz? İnternetsiz ortamda oynanmıyorsa boşuna tatile götürmeyeyim :)

Ne yazık ki oyun yalnızca internet üzerinden multiplayer oynanabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shntkr

360 tayfasından kimse yok mu ya la?

ben varım :) benim tanıdıklarım bi kunter abi vardı birde reha vardı ama sanırım ikiside yok artık forumda önceden xbox 360 da fifa 2009 da 11 e 11 maç yapardık iyi sarardı benim nickim balacd di.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

quote:

Wriless baglanmak istiyorsan wifi dungle alman gerek diyen , 10 tl lik usb klavyeyi ps3 görürken illa benim klavyemi kullanacaksın diyen , 10 tl lik bluetooth head set desteklemeyen illa benim headset imi alacaksın diyen , logitech g27 direksiyonlarımızı tanımayan , cihazının arkasına optik çıkış koymayıp içinden çıkan kalın kasa kablo ile aynı anda hdmi kabloyu takamıyoruz diye , ince kasalı optic çıkışlı kablo satan , game pad de piilerimizi oynarken sarj edebilmek için ayrı aparat satan . Hd dvd okuyucuları filim izlensin diye ayrı satan !!!! Microsoft değildi yani

Ps2 deki memory card olayını demişsin aksesuardan kazıklıyorlardı 360 la şöyle böyle oldu diyede , microsoft un aksesuardan kazandığı parayı kimse kazanmamıştır . .

Her nesil her konsolu almışımdır , alıcamda .Bu demek değildirki eksikleri yok ps3 ün benim gözümde aksesuar olarak tek kazığı ilk senesinde koyduğu sixaxsis denilen rezalet game pad leri onlarıda hemen kaldırdılar zaten

dibine kadar haklısın. bende yarış içinde değilim ama sony tr bize daha değer veriyor açıkçası.

bencede haklı amacım fanboyluk değil ama körü körünede bakmayın bende eski bir xbox 360 kullanıcısıyım oda güzeldi sıkıntı yoktu aslında iki cihazda güzel , güzel olmayan tek şey fanları çünkü iki cihazda hemen hemen aynı ben neden ps4 aldım çünkü yasal ve tr oyunları hemde daha öncesinden ps2 im vardı. iki taraftada bulundum kaliteden yana sıkıntı yok çünkü biri sony se diğeride microsoft ikiside sağlam firmalar. kim hangi cihazı alırsa onu övüyor artı ps kullanıcıları çok olduğundan xbox biraz sinmiş kalıyor tamamen sayıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurgunaydin -- 24 Haziran 2014; 14:52:23 >

• Bad Company 3 şu anda düşünülmüyormuş..Nedeni ise Dice ilk 2 oyunun neden sevildiğini anlayamamış

http://uk.ign.com/articles/2014/06/24/dice-reveals-why-theres-no-battlefield-bad-company-3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Bad Company 3 şu anda düşünülmüyormuş..Nedeni ise Dice ilk 2 oyunun neden sevildiğini anlayamamış

http://uk.ign.com/articles/2014/06/24/dice-reveals-why-theres-no-battlefield-bad-company-3

O nasıl bahane ulan öyle

BF4 ile iyice sıyırdılar demek balataları. Hayatımda böyle saçma bir açıklama duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurgunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: Ike

quote:

bencede haklı amacım fanboyluk değil ama körü körünede bakmayın bende eski bir xbox 360 kullanıcısıyım oda güzeldi sıkıntı yoktu aslında iki cihazda güzel , güzel olmayan tek şey fanları çünkü iki cihazda hemen hemen aynı ben neden ps4 aldım çünkü yasal ve tr oyunları hemde daha öncesinden ps2 im vardı. iki taraftada bulundum kaliteden yana sıkıntı yok çünkü biri sony se diğeride microsoft ikiside sağlam firmalar. kim hangi cihazı alırsa onu övüyor artı ps kullanıcıları çok olduğundan xbox biraz sinmiş kalıyor tamamen sayıdan.

Bu sizce iyi degilmi hocam..ps kullanicilari online yasi 13-16 yas araligina dustu hele cod fifa ve peste zibil gibiler..xboxta az ama oz kullanici var yas araligi 20 ve uzeri daha makul seviyelerde oyun oynaniyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 24 Haziran 2014; 16:29:50 >

• 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.