Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Oha o kadar eder mi hocam

1.500 e rahat satarsin.

Satsak mı ne yapsak hocam ya :)
    1.400 e tamamım:)

Pal konsol 500 euro. 1.500 lira kafadan yapar. Yaninda ekstralarla beraber konsolun kullanim parasina ithafen dussen 1.500 lira eder. İlan ac 1.500 den, isteyen olursa pazarlik yaparsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1.500 e rahat satarsin.

Pal konsol 500 euro. 1.500 lira kafadan yapar. Yaninda ekstralarla beraber konsolun kullanim parasina ithafen dussen 1.500 lira eder. İlan ac 1.500 den, isteyen olursa pazarlik yaparsin.

Hocam satma derdim yok aslında ama iyi para ediyormuş düşüneyim ben bunu bir süre :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1.500 e rahat satarsin.

Hocam satma derdim yok aslında ama iyi para ediyormuş düşüneyim ben bunu bir süre :)

Kullanmaya devam et bence.

• Crytek imzalı Ryse Türkçe mi acaba?
  • PlayForFun kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam türkçe yok oyunda

• Arkadaşlar haziran ayında twitch den yayın yapabilecektik ne oldu varmı bilgisi olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dantemike

Arkadaşlar haziran ayında twitch den yayın yapabilecektik ne oldu varmı bilgisi olan.

Şu an yayın yapılabiliyor.
  • quote:

Xbox one sana hediye geldi ve fiyatından haberin yok herhalde ki Türkiye şartlarındaki normal olan(euro/TL bazında değerlendirerek) bir fiyata Oha diye cevap verdin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

quote:

Xbox one sana hediye geldi ve fiyatından haberin yok herhalde ki Türkiye şartlarındaki normal olan(euro/TL bazında değerlendirerek) bir fiyata Oha diye cevap verdin ;)

Hocam aslında haberim var Ama ne bilem baya iyi fiyat :)

• 360 tayfasından kimse yok mu ya la?
  • Arkadaslar thief oyununu almayi dusunuyorum oyun hakkinda bilgisi olan varmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

quote:

Hocam aslında haberim var Ama ne bilem baya iyi fiyat :)

Dostum satmak istersen haber ver. Bizim yeğen istiyordu geçenlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Holly20

Arkadaslar thief oyununu almayi dusunuyorum oyun hakkinda bilgisi olan varmi ?

Thief gayet güzel bir oyun. Uzun yıllar önce eski versiyonlarını ayıla bayıla oynadığım bir oyundu. Sanırım ben lisedeyken çıkmıştı ilk oyun. Eğer stealth/action seviyorsan denemeye değer gerçekten

• SolidSnake1803 kullanıcısına yanıt
    Tessekurler biraz once oyunu aldim oynamak icin sabirsizlaniyorum

• xbox live a kayıt yaptıranlar ülke olarak nereyi seçiyor?
  • US
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holly20

Tessekurler biraz once oyunu aldim oynamak icin sabirsizlaniyorum

xbox one için aldıysan xbox one market de 3 gündür demosu mevcut oyunun yaklaşık 3 gb deneyip alabilirdin :)
  • Merhaba arkadaşlar.. Ben oyun almak istiyorum ama malum oyunlar pahalı. İkinci el forumda gayet güzel fiyatlar var ama ben bu oyunları aldığımda sorunsuz online oynayabilecek miyim ? Yani oynanmıyor olsa kimse almazdı ama diğer taraftanda microsoft canlı yardımda sordum iki farklı kişiye ikiside online oynayamazsın dedi. Tecrübe etmiş birisi yardımcı olursa sevinirim..
  • kinectsiz mc collection bundle çıkar mı acaba? amazon.com da kinectsiz paketi alanlar gümrük ve kargo dahil toplam ne kadar ediyor nedense bi kaç aydır bende gözükmüyor amazon hesabımda eskiden ödemeden gözükürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenercag -- 23 Haziran 2014; 13:08:13 >
  • Arkadaşlar şimdi birşey farkettim. Japonya'da Xbox One Day One Edition ön siparişe açılır açılmaz bazı mağazalarda stoklar tükenmiş. Hatta siparişler aynı ivmeyle devam etsin diye büyük perakendeciler 5-10% arasında indirim yapmışlar. Japonya gibi bir pazarda satışlar bir anda kesilir diye çok korkuyorlar herhalde.

http://www.dualshockers.com/2014/06/22/japanese-retailer-xbox-one-day-one-edition-sold-out-in-no-time-major-retailers-offer-discounts/

Şimdi bizi ilgilendiren kısmı, Xbox One yeni satışa sunulduğu ülkelerde önsipariş ve ilk gün alanlar için Day One Edition olarak gelecek ve paket içerisinde Titanfall ve Kinect Sports Rivals bulunacak. Kinect oyunu Xbox One+Kinect pakedi için geçerli olabilir fakat Titanfall büyük ihtimalle her pakette bulunacak.

5 Eylül'de Türkiye'de satışa sunulacak paketler de büyük ihtimalle Xbox One-Day One Edition olacak. Yanında da hediye Titanfall gibi oyunlar da bulunacaktır. Japonya'daki gibi konsol satın alanlara yıllık Live fiyatlarında ve bazı oyunlarda indirim de olabilir.

• 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.