Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Ocak ayının sonlarına doğru NeoGaf'ta 'ntkrnl' isimli bir kullanıcı Microsoft içinden büyük sızıntılar yapmıştı. Hatta Microsoft, sızıntıların sonrasında firma içerisinde bu konuyla ilgili araştırmalara başlamıştı. ntkrnl'ın sızdırdıklarından birisi de Titanfall tasarımlı Xbox One modeliydi. Gün içinde gelen Tweet'e göre bu model aslında gerçekmiş.

Microsoft Titanfall için bir konsol paketi duyurmuştu. Fakat bu pakette bildiğimiz siyah Xbox One modeli yer alıyordu. Bugün Respawn'dan gelen bir Tweet'te, ntkrnl'ın sızdırdığı Xbox One modeli göründü. Firma yetkililerinin belirttiklerine göre bu konsollar, Microsoft'un Respawn çalışanlarına hediyesiymiş.

Burada mühim olan bir nokta var. Sizce bu konunun doğru çıkması diğer sızıntıları da doğrular mı? İşte ntkrnl'ın sızdırdıklarından bazıları,

- Halo 2 Anniversary Edition Kasım ayında geliyor
    - Halo 5 2015'te geliyor.
    - Crackdown 3 2016'da geliyor.
    - 1080p'de çalışan Forza Horizon 2 sene sonunda geliyor.
    - Quantum Break ve Sunset Overdrive bu sene geliyor.
    - Xbox One, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu ülke grubuna bu sene içerisinde geliyor.
    - 399 dolara, disk sürücüsü olmayan Xbox One modeli geliyor.

Respawn'ın yayınladığı fotoğraf:

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

ntkrnl'ın sızdırdığı tasarım:

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Titanfall_Tasarimli_Xbox_One_Modeli_Gercekmis-53227.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

benim haber sitelerinden duyduğum kadarıyla Xbox one yeniden tasarlayacak tasarlamasıda gerekir bence...blue-ray siz bir model çıkması olası, fakat ne yapıp edip o adaptörüde içine sokması lazım...Xbox one da tek takıldığım nokta bu,,,

Bluraysiz bir model surmeleri cok buyuk hata olur..zaten cihaz multimedya cihazi insanlar bluray film, dvd film gibi aktivitelerde yapmak istiyor bu cihazla...internet stabilitesi her ulkede ayni degil..bu yuzden disk surucusuz bir cihaz dusunmek hata olur..adaptoru icine koymalarida zor ama olabilirde...microsoftun bu saatten sonra yapmasi gereken tek sey ex oyun duyurulari..ozellikle geow,halo,alan wake gibi yapimlarin devam niteligi tasiyan oyunlari duyurmasi gerekiyor..

normal dvd sürücü ile sürsünler. makina kırılır bizde rahat rahat oynarız

• Take That kullanıcısına yanıt
    Ms yeni nesilde hem kırık hem online olmaya izin vermez. Kırılsa ne yapacaksın ki online olmadık dan sonra bi işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Ms yeni nesilde hem kırık hem online olmaya izin vermez. Kırılsa ne yapacaksın ki online olmadık dan sonra bi işe yaramaz.

işte hacker abiler ona bi çözüm bulsa süper olacak
  • yüksek ıhtımalle 1-2 seneye kırılmaya izin verıcektır mıcrosoft..daha şimdiden rakıbının yarısı kadar satmışsın ki daha ps4 japonyada yeni çıktı..sen zaten japonyada sıfır çekiyorsun. bu saatten sonra cihazın kırılması ms in hayrına olur yoksa 100 milyona 40 milyon hatta daha az gibi bir rakamla nesli kapatır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Adamlar bu ay forza 5 veriyor xo ile beraber, oyun zaten normalde 60 dolar olsa konsol gayet uyguna geliyor..one+kinect+forza 5 valla yeni nesil konsol alacak biri icin daha iyi alternatif yok piyasada..

Hocam vallahi Kinect çıksa daha iyi olur sonuçta Kinect ile ne kadar haşır neşir olunacak ki tamam kesin kullanılır ama ağırlığı oyunlara vereceğiz. Yeni nesil konsollardan hangisi olursa olsun Türkiyeden alacağım ve suan Xbox One TR fiyatları 2000 TL'lerde geziyor ki bunun nedeni neredeyse 300 TL Kinect yüzünden oynuyor bu ciddi bir fark.

Ne yapıp edip aradaki bu fiyat farkını kaldırmaları gerekiyor.

valla hacı kınectı cıkarırlarsa rezil olurlar resmen bu yuzden kınectı çıkarmazlar bence..ama cihazın fıyatının acilen 399 dolara çekilmesi vede 399 doların ıcınde kınect + forza 5 veya baska bır oyununda olması şart..yoksa işi zor..haa bu benım açımdan görünen belkide adamlar bu nesilde dükkanı döndürelim yeter amerikada da satalım 20 mılyon bize yeter cihazın maliyetini çıkaralım mantıgındaysalar onu bilemem...

• quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Satislar boyle dusuk devam ederse izin vermek zorunda kalabilir.

Xbox 360'da ban olduğunda oyuncular gidip ikinci konsolu alıyordu ama bu sefer zaten az giden satislara bani eklerse bu kadar aksaklikla beraber kimse gidip ikinci kez Xbox One almaz. Ms icin isler bu nesilde 360 gibi yürümüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart güncellemesi iyi olmus,daha hizli ve basit olmus..Bu adamlar bu dizayn isini cok iyi yapiyor cakallar

• boşa hayal kurmayın PS4 içinde kırılma olayı yok... satış rekoru kırıyor... xbone neden rekor kırmasın?
  • fiyat çok pahalı geçen nesilde 400 tl ye almıştım ilk xboxumu yani enflasyona vurursak 600-700 tl yi bile geçmez. şu anda 2000 tl ye geliyo neredeyse iyice uçtu fiyatlar. yanına 4-5 oyun alayım desen zaten çökersin.
  • x1gamestore.com dan oyun alan var mi? Ben 2 tane aldim forza ve ryse 30 ve 26 dolara. Fiyatlar gayet uygun da insanin icinde bir suphe yok degil.

• pazer89 P kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar çok iyiymiş. Kodlar geldi mi?

• Arkadaşlar bende xbox 360 kolu var ancak one da çalışıyor mu bilen deneyen varmı acaba ona göre fazla kollu alıcam

• Kod degil hesap yolluyorlar hocam. Yarim saat icinde geldi son aldigim. %23 indirim var haftasonu. Hesaplari konsola girdim bir daha da acmadim. Kendi hesabimdan indirip oynuyorum. Hesaplari paylasmak da mumkunmus ama deneyecek birini bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pazer89

Kod degil hesap yolluyorlar hocam. Yarim saat icinde geldi son aldigim. %23 indirim var haftasonu. Hesaplari konsola girdim bir daha da acmadim. Kendi hesabimdan indirip oynuyorum. Hesaplari paylasmak da mumkunmus ama deneyecek birini bulamadim.

süpermiş baktım şimdide combo pack alabilirim kaç kişiyle paylaşılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

quote:

Orijinalden alıntı: pazer89

Kod degil hesap yolluyorlar hocam. Yarim saat icinde geldi son aldigim. %23 indirim var haftasonu. Hesaplari konsola girdim bir daha da acmadim. Kendi hesabimdan indirip oynuyorum. Hesaplari paylasmak da mumkunmus ama deneyecek birini bulamadim.

süpermiş baktım şimdide combo pack alabilirim kaç kişiyle paylaşılıyor

Max 1 kisiyle de denemedim hocam.

• Frankfurt Satürn de gördüm isteyen var mı?
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: ysndnz

Frankfurt Satürn de gördüm isteyen var mı?
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Titan Fall kolu ne güzelmiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Adamlar bu ay forza 5 veriyor xo ile beraber, oyun zaten normalde 60 dolar olsa konsol gayet uyguna geliyor..one+kinect+forza 5 valla yeni nesil konsol alacak biri icin daha iyi alternatif yok piyasada..

Hocam vallahi Kinect çıksa daha iyi olur sonuçta Kinect ile ne kadar haşır neşir olunacak ki tamam kesin kullanılır ama ağırlığı oyunlara vereceğiz. Yeni nesil konsollardan hangisi olursa olsun Türkiyeden alacağım ve suan Xbox One TR fiyatları 2000 TL'lerde geziyor ki bunun nedeni neredeyse 300 TL Kinect yüzünden oynuyor bu ciddi bir fark.

Ne yapıp edip aradaki bu fiyat farkını kaldırmaları gerekiyor.

Katılıyorum ben de kinectsiz paket çıktığı anda alacağım beklemedeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pazer89 P kullanıcısına yanıt
    Satın aldığın hesabı başkasına satarsa sende iptal oluyor. O yüzden ben pek sıcak bakmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.