Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazilimx

quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Orijinalden alıntı: pazer89

Para bizim paramiz cope de atariz niye geriyor bu kadar sizleri?

Beni geren xbox alanlar değil,xbox ın ps4 dan daha üstün olduğunu savunanlar

Diyelim adam xboxun daha güçlü olduğunu savundu , sana ne oluyor arkadaşım. Neden kendini kasıyorsun
    Hayatında ki tek idealin konsolların birbirine göre üstünlüklerini savunmak mı ?

Yani ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk kez kredi kartıyla Xbox Live'dan alışveriş yapıyorum. Adress Line 1 ve Adress Line 2 kısımlarına, city ve state kısımlarına kendi ülkemi mi yazacam yoksa Amerika'dan adres mi bulmam gerek.
    Bu arada Xbox Live hesabımı seçerken US seçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 23 Şubat 2014; 20:10:05 >
  • Pizzaci lokanta vs birsey bak google dan yaz..ben pizza hut in adresini vermistim zamaninda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 23 Şubat 2014; 20:18:51 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Arkadaşlar ilk kez kredi kartıyla Xbox Live'dan alışveriş yapıyorum. Adress Line 1 ve Adress Line 2 kısımlarına, city ve state kısımlarına kendi ülkemi mi yazacam yoksa Amerika'dan adres mi bulmam gerek.
    Bu arada Xbox Live hesabımı seçerken US seçtim.

Adres yazarsın sıkıntı yokta, kredi kartınında usa adres bağlantılı olması gerekiyor bildiğim kadarıyla...

• Kabul etmedi. Sıra paypal yönteminde
  • Paypal ile ebay benzeri yerlerden satın alabilirsin, ama live'da paypal olmuyor

• Furious_tr kullanıcısına yanıt
    Emin misin hocam ? Paypal desteği var diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furious_tr

Paypal ile ebay benzeri yerlerden satın alabilirsin, ama live'da paypal olmuyor

Live a paypal ekleyebilirsiniz bende ekli hatta lego movie oyununu o şekilde aldım

• quote:

Ben karti direk ekleyemedim tr paypal hesabi kullaniyorum

• quote:

Paypal destegi var hocam..ama makinadan degil pc den hesabiniza girin ordan biling kismindan paypal ekle deyip ekleyebilirsiniz bende o sekilde yaptim..makinaya otomatik tanimlaniyor

• 1080p vs 900p vs 720p Screenshot Comparison: Can You Tell the Difference?

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Fairly often we hear from developers, publishers, members of the press or even just from our friend a block down the road that it’s impossible to distinguish between 1080p, 720p or 900p resolutions at certain conditions, normally the size of the screen and/or the distance from it.
    Of course this gets applied to the console war between PS4 and Xbox One, and it often causes endless arguments topped by scientific explanations for or against said impossibility. But can you see the difference? and if yes, at what distance?
    This piece doesn’t aim to drop on you a positive or negative answer to that question. What it does aim to do is to help you find it for yourself.
    We picked seven PC games, that are the perfect testbed for this kind of experiment, as they allow us to change resolution at will. Then we grabbed a screenshot each in 720p, 900p and 1080p. Every other detail setting was maxed for all the screenshots in order to ensure parity of conditions. Finally, we resized the 720p and 900p screenshots to 1080p in order to simulate the upscale done by your console of choice.
    We were also careful to pick games with very different visual styles, in order to provide the widest possible range of examples. Below you can see the three screenshots for each game, and an animated GIF switching between all three resolutions dynamically.

http://www.dualshockers.com/2014/02/23/1080p-vs-900p-vs-720p-screenshot-comparison-can-you-tell-the-difference/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 24 Şubat 2014; 11:26:42 >
  • Teşekkürler arkadaşlar ayrıntılı bilgi için
    Bir deneyeyim dediğiniz şekilde...

• Belki bazıları konsola çamur attığımı zannedecek ama konsol ile ilgili ciddi yazılım problemleri var.

Bazıları; (başıma gelenleri yazıyorum)

- Konsol açılışında boot olmama (Black Screen) - Çözümü: Konsolu mecburen kapatıp tekrar açmadan ibaret

- Oyunlara girişte oyunu boot edememe (Özellikle bu durum Killer Instinct'de başıma gelmekte) Oyuna 3. veya 6. denemede girebiliyorum

- Oyun oynarken (online olarak COD Ghosts oynuyorum) birden bire Dashboard'a atma. PC'de oyundan desktop'a atmanın aynısı

- Party Chat esnasında konsolun kasılması - Party chat yaparken açılan achievement balonundan bu anlaşılmakta, zar zor kapanan achievement göstergesi

Aklıma geldikçe yazıcam bu tarz sorunları. Yazılım ile çözerler elbet ama yazdıklarımdan yurtdışı forumdaki kişilerde şikayetçi. Adam akıllı güncelleme gelmesi lazım acilen özellikle Mart ayı içerisinde.
  • XO için çıkmış ve çıkıcak olan ex leri pm atabilirmisiniz ?
  • -Party chat acıkken hicbir sekilde oyun içi update yapılamıyor.

-Black Screen hatası devam ediyor .

Mart güncellemesi ile çözüleceği söylendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

XO için çıkmış ve çıkıcak olan ex leri pm atabilirmisiniz ?

Dostum napıyosun, heriki ana başlığa(ps4 ve xbox one) aynı soruyu sormuşsun. Exclusive oyunlara bakıp ona göre konsol alacaksın heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

XO için çıkmış ve çıkıcak olan ex leri pm atabilirmisiniz ?

Xo ya ex cikmayacak microsoft konsolu piyasadan cekicek satin alanlara para iadesi yapilacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 de duyurulacak yeni oyunlar olucak bunlarıda unutmayalım .360 a göre ONE da daha cok ex oyun olucak .

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

-Party chat acıkken hicbir sekilde oyun içi update yapılamıyor.

-Black Screen hatası devam ediyor .

Mart güncellemesi ile çözüleceği söylendi.

İnşallah.

Titanfall'a yakın update gelsin de kurtulalım bu baş belası sorunlardan. Evladımı kestim yeminle kendimi kesicem daha sürerse...
  • NBA 2K14 Xbox One'da gercekten cok iyi, kesinlikle tavsiye ederim. FIFA 14'i oynadim boyle birazcik dandik gibi geldi oyun.
  • 
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.