Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: diyar_21 , UlasAsmadili Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz )
55.436
Cevap
272
Favori
1.533.539
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
Giriş
    6288 Mesaj
    Yav arkadaşlar bu cihazdan alıcam ama şuan da resmi satışı yokmudur siz nerden aldınız yada alabileceğim yer önerebilirnisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: cem650

Yav arkadaşlar bu cihazdan alıcam ama şuan da resmi satışı yokmudur siz nerden aldınız yada alabileceğim yer önerebilirnisiniz

Amazon tabiki, suan hala retail store'larda dogru duzgun bulunmuyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Ben de katiliyorum, eninde sonunda Xbox One icin 1080p resolution oyunlar gelecektir ama dedikleri gibi 900p ve 1080p arasinda acayip farklar yok ama sadece Thief icin konusuyorlar. Bence, late 2014'de ya da 2015'de native 1080p oyunlar gorecegiz

aynen hocam katılıyorum pek fark yok 900p ile 1080 p arasında ben bf4 oynuyorum 900p görüntü çok çok iyi 1080 p olmuş hiç farketmiyo pek bişey farketmiyo hemen hemen aynı Xbox one 720 ve 900 p olmasına ramen bazı oyunlarda 1080 p olan PS4 ten daha iyi görüntü sunan oyunlar var mesela FİFA 14 RAYMEN LEGENDS BF4 DÜN BAZI HARİTALARI YOUTUBEDE buna dahil çok videolar var saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 23 Şubat 2014; 10:38:43 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    478 Mesaj
    Nasıl fark yok iki cihazada sahibim özellikle fifa 14 'te çok net fark var ps4 daha güzel ve net göz var nizam var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Fifa14 her 2 konsolda da ayni zerre fark yok.
    |
    |
    Neo_Thematrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Kurmay Yarbay
    8257 Mesaj
    Bu konuda karşılaştırma yapmayın arkadaşlar.

quote:

Bundan sonra ana konular dahil, konsolları karşılaştırma, birbirine laf atma, gifler, resimler vs bu tarz yorumlarda bulunanlar "uzun" süreler bölüm yasağı alacaktır.
    |
    |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    şu videoda nextgen ile şu anki konsollar arasında abartı bi fark göremedim. istedikleri zaman xbox 360 a da çok iyi grafik yapabiliyorlar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 23 Şubat 2014; 12:03:30 >
    |
    |
    yani oyun geiştiricileri dandik oyun yapınca yine 60 dolar isteyeceklermi?
    yoksa, ;biz kaliteli oyun yapamadık.bu oyunun ederi 20 dolar deme lüxleri olacakmı??
    örneğin ben oyun geliştirsem,..360 için 20 dolar XOdaki emeğim için 50 dolar isteyebilecekmiyim?
    emek farkı malum.. 2 XBOXaki oyun fiyatını etkilermi??
    |
    |

• Yarbay
    6067 Mesaj
    Arkadaslar daha once birkac kez yazdim gene yazayim..iki konsoluda suan aktif olarak oynuyorum kimse fark yok demesin..ben anlayamiyorum desin ama fark yok demesin..40 inc ve uzeri tvlerde kabak gibi ps4 un ustunlugu ortaya cikiyor ama ustunlugu belirleyen asil faktor cozunurluk degil... xboxin AA veya MSAA kullanamamasi..buyuzdende buyuk tvlerde tirtiklar goze batiyor ustune azda olsa cozunurluk farki eklenince istenilen goruntu olusmuyor..ama ps4 te hem 1080p hemde AA ve MSAA olunca yumusak purussuz ve net goruntu ortaya cikiyor...xone nin oyunlari 1080p yapmasindan ziyade AA ve MSAA kullanmasi gerek..ornegin 900p oyun yap 2xAA yada 4xMSAA yap ozaman kimse xoneyi bu kadar kotuleyemez..ve insallah yeni nesil konsollar ilerleyen zamanlarda daha guzel seyler sunacaktir..ben xoneninde zamanla grafiksel anlamda ust seviyelere cikacagina inaniyorum inanmak zorundayim 1750 tl para verdim uleeyyynnn :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    5046 Mesaj
    Su an xbox one 55' tv de kullanıyorum ve öyle aman aman yeni nesil diyebileğim bir görüntü yok. ps 4 ü bilemem sahip değilim ama xbox 360 ile kıyaslaďığımda oyle kuşak farkı goremiyorum arada. Umarım ilerleyen zamanlarda çıkan oyunlarda bu far anlaşılır. Büyük ekranda 720 p oyunlar göze batıyor açıkçası. Tabi bu haliyle de memnunum orası ayrı konu herşey görüntü değildir.

|
    |

Orijinalden alıntı: gokhanext

Bariz fark var.Fizik motoru olsun,3d seyirciler,animasyonlar,çözünülük,detaylar vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braVe112 -- 23 Şubat 2014; 13:12:14 >

Her 2 konsolda var(XBOX ONE, PS4)

FİFA 14 : Cozunurluk(1080p) FPS(60) ,detay,3d seyirci, animasyon, fizik, çim, top, forma, yagmur, stad atmosferi, menu dizayn tum detayına zerresine kadar aynı.Hatta XBOX ONE versiyonu contrast bakımından 1 adım bile önde diyebilirim.Buyur aşagıdan izleyebilirsin.XBOX ONE da renkler cok az daha koyu tutulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 23 Şubat 2014; 14:18:10 >
    |
    |
    braVe112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    9038 Mesaj
    Donanım bilgisi iyi arkadaşlara soruyorum, yeni nesil konsollarda işlemci güçleri yanlış hatırlamıyorsam 1.6GHZ civarındaydı, sorum şu, satranç oyunları bu cihazlara gelirmi? bu oyunlar özellikle işlemcinin ghz sinin hızına göre daha güçlü yada zayıf oynamaya başlar, ps3 ve xbox360 ta 3.2ghz olan saat hızları nın yeni nesilde düşürülmesi sıkıntı yaratmazmı?
    |
    |

Her 2 konsolda var(XBOX ONE, PS4)

FİFA 14 : Cozunurluk(1080p) FPS(60) ,detay,3d seyirci, animasyon, fizik, çim, top, forma, yagmur, stad atmosferi, menu dizayn tum detayına zerresine kadar aynı.Hatta XBOX ONE versiyonu contrast bakımından 1 adım bile önde diyebilirim.Buyur aşagıdan izleyebilirsin.XBOX ONE da renkler cok az daha koyu tutulmuş.

aynen öyle hocam ben Xbox serisinden çok çok memnunum harika bi konsol kendi oyunları yetiyo bu sunduğun fifa Xbox one ve ps4 fifa grafiği Xbox ta daha belirgin ve canlılık oranı yüksek bu video ise IGN tarafından bizzat sunulmuştur saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 23 Şubat 2014; 14:41:46 >
    |
    |

• Yarbay
    5046 Mesaj
    Şu konunun başlığıni ps 4 un üstün olduğunu bildiği halde severek xbox one kullananlar yapsakta saçma sapan insanlar girmese artık..

|
    |
    hiç kimse kusura bakmasın playsatıon serisi pek ilgimi çekmiyo Xbox one ve Xbox 360 şı çok seviyorum dediğim gibi kendi oyunları yetiyo ben Xbox için boş kutu olsa BÖYLE üretilse bile bu konsola büyük bi hayranlığım var ilk Xbox one nın tanıtımı verildiğinde konsol çıkması için gün sayıyodum ve en sonunda ogün geldi ve Xbox oneme kavuştum ve bi Xbox PLAYER olarak Xbox oneme ve Xbox 360 şıma çok değer veriyorum bu bi tercih meselesi XBOX FANBOY SAYGILARIMLA
    |
    |
    Adam fizik motorunda fark var demiş, pardon bariz fark var.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    25921 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

P niz batsin

Aslinda oyle ama su Planet vs Zombimidir nedir o da 900p olunca artik insan ister istemez yok artik diyor. Ms cidden bu nesil micti batirdi hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: braVe112

quote:

Bariz fark var.Fizik motoru olsun,3d seyirciler,animasyonlar,çözünülük,detaylar vs..

Pardon,bende xbox360 ile xbox one fifa 14 arasında fark yok dediğini zannettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braVe112 -- 23 Şubat 2014; 15:36:45 >
    |
    |
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.