Şimdi Ara

Xbox one x uyumlu gamepad

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ocak ayında xbox one x satın aldım. İçinden bir adet gamepad çıktı. Bu haftaya kadar yeterliydi fakat bu hafta 2. kola ihtiyaç duydum. Fiyatı 600 tl. Çok pahalı geldi çünkü geçici bir süre için bana gerekli. Uyumlu başka bi markanın gamepad'ini alayım dedim fakat onu da bulamadım. Sizin bildiğiniz xbox one x 'e uyumlu 2. gamepad olarak kullanıılabilecek bir marka model var mı acaba ? Yüksek kalite vs önemli değil iki kişi bi müddet oyun oynatsın bize kafi :)

Şimdiden teşekkürler.

• xbox one uyumlu gamepad konusunda sanırım aliexpressten uygunu yok... n11 gibi sitelerde de kablolu alternatifler var ama onlar bile 350tl... onun yerine 500 liraya apple'dan xbox gamepadi almak daha mantıklı :)https://www.apple.com/tr/shop/product/HNKT2Z/A/xbox-kablosuz-oyun-kumandas%C4%B1?afid=p238%7CsNVprFKTW-dc_mtid_187079nc38483_pcrid_102623407830_pgrid_29997875910_&cid=aos-tr-kwgo-pla-btb--slid---product-HNKT2Z/A-TR

• Sadece bir süre kullanmak için ise sahibinden üzerinden ikinci el bir kolda alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

xbox one uyumlu gamepad konusunda sanırım aliexpressten uygunu yok... n11 gibi sitelerde de kablolu alternatifler var ama onlar bile 350tl... onun yerine 500 liraya apple'dan xbox gamepadi almak daha mantıklı :)https://www.apple.com/tr/shop/product/HNKT2Z/A/xbox-kablosuz-oyun-kumandas%C4%B1?afid=p238%7CsNVprFKTW-dc_mtid_187079nc38483_pcrid_102623407830_pgrid_29997875910_&cid=aos-tr-kwgo-pla-btb--slid---product-HNKT2Z/A-TR
    Gönderim:
    1-2 ay

• ilker burak kullanıcısına yanıt
    ahahahah görmemişim o kısmı... zalimceymiş apple...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.