Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox One X/S Kablosuz Kol // BF1 Özel Seri // PC Uyumlu // Nokta Hatasız / 1 Saat Kullanım - SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
0
Cevap
2
Favori
281
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsol aksesuarları >> Xbox >> Xbox One X/S Kablosuz Kol // BF1 Özel Seri // PC Uyumlu // Nokta Hatasız / 1 Saat Kullanım - SATILDI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1810 Mesaj
      Referanslar: 174

Katılım Zamanı
      14 Eylül 2006

Durum
      Forumda değil

06 Mart 2019 15:39:11 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Xbox One X/S Kablosuz Kol

1) Sıfır olarak alınmış olup, toplamda 1 saat dahi kullanılmamıştır.
      2) Battlefield 1 - Military Edition , özel haki yeşil renktir.
      3) Aral çıkışlı olup, seri no dan belki garanti hizmeti alınabilir ancak ben "garantisi yok" şeklinde satıyorum.
      4) Orjinal kutusu ile gönderilecektir.
      5) İzmir de elden teslim edilebilir, diğer şehirlere kargoyla gönderilir.

-------------------------

Fiyat: SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 8 Mart 2019; 19:35:5 >

|
      |
      Referanslar: overandunder *2, hhcihan, enihat, guneyonur, superms, MuratBayrakçi, casberg*2, hell line, japonozan11*3, levihakan, Weycell 61, darkd66, stoness, ogayhan, NoPRoBLeMtr*3, cemfrost, mertyucel1905*2, kurban50, Jackal78, tansu_zidane, bynedim*3, golgemann, Nosferatu`, FrEaK_BaRoN, akh3737, afowos, hiickimse*2, guven35, labrie, java, hiteknoloji*3, SCoRPioN ®*3, atsuma, cerbe, gateway_15, Dj Peace, cLnmcry, ertugbilgin, Sahin Abi, dr.amon, ASTRAnjoy,MENEME2002*2, zeemax, dimni*2, smooth23, yosunkaya, WebEX, isa6n, Lacrymatoire*2, @uiKSilveR, yilmazeest, pasha_kubilay *4, oceancaptain, Bjk@@N, Oguzk, Tigra, rotasmmm, pashha27, dragonstory, bukalemuns, ignatius, WanDoGa, ((UGUR))*2, tansel, y@s@r, anil92, Lanore, BUGATTI, MytHoLoG, nevzat78, cydonia, sakgoz79, ankara1234 Hiçbir Sekilde Tavsiye Etmediklerim: icebergmetii, factotoum, gokhan1903bjk, @dministrator, yetter, erayee, criminal73, sayims, marins, noin

Reklamlar
sohbet
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.