Şimdi Ara

Xbox One X ile takaslık bol oyunlu Ps4 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Xbox One X ile takaslık bol oyunlu Ps4 Pro
    XboX One X almak istiyorumdum. Fiyatların yükselmesinden dolayı bu isteğimi gerçekleştirmem pek mümkün gözükmüyor.
    One Elite ve Pro sahibiyim. Yaş ilerledi artık oyuna fazla zaman ayıramaz oldum . Biraz onla oynuyorum biraz ötekiyle . Oyunlar hep yarım kalıyor. Eskisi gibi tadı tuzuda yok .

Ps Pro ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Çok temiz kullanılmış bir ürün . Yanında digital olarak ve kutulu bir çok oyun mevcut. 2 adette gamepad bulunmakta.
    Oyunlar digital olduğu için sizin cihaz üzerinde hesabınızın açılması ve ana makine olarak kaydedilmesi gerekmekte. Benim aldığım oyunları bu şekilde oynayabilirsiniz .
    Kendi hesabımı kullanmak isterseniz onuda verebilirim çok sorun teşkil etmiyor .

Bu ürünümü One X ile kafa kafaya takaslamak istiyorum . One X satın almış memnun olmayan arkadaşlar olabililir . Aklı Pro da kalan arkadaşlar olabilir . Bu her iki taraf içinde bir fırsat olabilir .
    İşi ticari olarak yapmadığım için ben elimde ne var ne yok verip sadece one x alma derdindeyim .Fazlası olur azı olmaz , üzerine para isteme ya da para alma gibi bir durumum söz konusu değil .

Ayrıca One Elite kullanıcısı olduğum için oyuna da ihtiyacım yok . One X olsun temiz olsun yeterli.
    Pro da aldığım oyunların, güncel fiyatlarınıda ekliyorum. Ben bu fiyatlardan asla almadım ,bu kadar para da oyuna verecek gücüm yok .

İst da yaşıyorum . Takas olacağı için elden teslim mümkün. Kadıköy de ofisim mevcut. deneyerek kontrol ederek takas gerçekleştirilir.

NBA 2K18 399 TL
    Tom Clancy's Rainbow Six® Siege 219 TL
    Uncharted™: The Nathan Drake Collection 159 TL
    God of War 469 TL
    Mantis Burn Racing 72 TL
    Need for Speed™ Payback 259 TL
    Gran Turismo™SPORT 179 TL
    FlatOut 4: Total Insanity 84 TL
    Horizon Zero Dawn 179 TL
    Fortnite 44 TL
    NHL™ 18 194 TL
    STAR WARS™ Battlefront™ II 219 TL
    Call of Duty®: WWII 254 TL
    F1™ 2017 299 TL
    Grand Theft Auto V 239 TL
    WATCH_DOGS® 2 399 TL
    Battlefield™ 1 22 TL
    Fifa 17 Kutulu 79 TL
    Uncharted 4 Kutulu 84 TL
    Last Of Us Kutulu 58 TL
    Drive Club Kutulu 84 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Erzurum, Yakutiye Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.