Şimdi Ara

Xbox ONE X icin 4K HDR Monitor tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benq EL2870U monitor
    UE43MU7000 tv
    Ikisi arasinda kaldim yardim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ikisi farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünler. İkisinin de kişiye göre değişebilen avantajları ve dezavantajları var. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi izah edip soruyu biraz daha daraltmanız lazım.

Ne tarz oyunlar oynuyorsunuz? Evde başka tv, pc var mı? Bunların durumları nedir? Ses önemli mi, monitör için ayrıca ses takviyesi yapabilecek misiniz? falan gibi.

Bu arada o monitörün en büyük artısı olan freesync özelliğini Xbox'ta kullanamazsınız.
  • pij harvey kullanıcısına yanıt
    Xbox one son güncellemeler ile birlikte freesync destekliyor diye biliyorum. Rekabetçi oyunlarda monitör daha iyidir bence fakat single için fark olacağını sanmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung un son nesil TV lerine bakabilirsiniz. 4K HDR isteyen biri icin monitorler su an pek mantikli degil.

4K HDR modda Samsung, giris gecikmesini 13ms e kdar dusurdu.. Harika deger

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Xbox one son güncellemeler ile birlikte freesync destekliyor diye biliyorum. Rekabetçi oyunlarda monitör daha iyidir bence fakat single için fark olacağını sanmam.
    Sorun yazılımda değil bağlantı türünde. Monitörlerin freesync bağlantısı genelde displayport üzerinden oluyor. Xbox one x sadece hdmi bağlantısını desteklediği için çoğu monitörün freesync özelliği boşa çıkmış oluyor. Fakat bu monitörle ilgili AMD'nin sitesinde bilgi mevcut değil şu anda. Ben Displayport olduğunu düşünerek yazmıştım ama belki HDMI üzerinden kullanımı da vardır, emin olamadım şimdi.

https://www.amd.com/en/products/freesync-monitors

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.