Şimdi Ara

Xbox one X güncelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bayanlar. Benim konsola her hafta güncelleme geliyor bu normal mi bıktım ya . Herkeste böylemi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her hafta tam olarak normal değil(özellikle insider değilsen)... Ama şu sıralar Series X hazırlıkları, ve gelen güncellemeler sorunlu olduğu için(bakınız 4k kayıt alamamak) onlara düzeltmeler geliyor...

• GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Haftada 2 tane güncelleme alıyorum 550-580 mb falan her hafta oluyor.Acaba gelen güncelleme yüklenmıyor mu ne oluyor anlamadım cidden.
    İnsider ne oluyor onu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ado1231

Haftada 2 tane güncelleme alıyorum 550-580 mb falan her hafta oluyor.Acaba gelen güncelleme yüklenmıyor mu ne oluyor anlamadım cidden.
    İnsider ne oluyor onu bilmiyorum.
    Mayıs ayı içinde 3 tane güncelleme yayınlandı. (12-15-28 Mayıs tarihlerinde)

Insider olmamana rağmen her hafta iki tane güncelleme alıyorsan xbox sapıtmış olabilir. Cihazı sıfırla, eğer aynen devam ederse MS ile iletişime geç.

Xbox sistem güncelleştirmeleri sayfası
    https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/settings-updates/whats-new-xbox-one-system-updates

• ado1231 A kullanıcısına yanıt
    Insider hub uygulamasını indir insider üye misin değil misin kontrol et üye isen hemen çık update gelmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.