Şimdi Ara

XBOX One X - Factory Refurbished - [FİYAT DEĞİŞTİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
4
Favori
17.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Dediğim Xbox one s all-dijital versiyonu bir de. O biraz kötü cd ile oynayamayacak olmam. İyi yanı hem daha ucuz olması hem de 20 ay garantisinin olması Türkiye’de. Bu garanti olayı aklımı karıştırdı. One x beni kaç yıl götürür acaba ? One s yarıyolda bırakır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    One S, 1.5 yıl
    One X, 3 yıl belki daha da fazla götürür.

Bunda da garanti 1 yıl. Ben olsam One S almazdım.

Ayrıca dijital versiyona kesinlikle o para verilmez. Ben o cihazı geçen Yıl 11.11’de 950 tl’ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 21 Ağustos 2020; 18:46:5 >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Siz kesinlikle one x alınmalı diyorsunuz o zaman. Teşekkür ederim

• One x iyi güzel konsol da artık bazı oyunlar yeni nesile çıkmaya başlayacak bu cihaz birkaç yıla xbox 360 gibi kalicak yani güç olarak değil de kimse yüzüne bakmayacak. Series x pahalı olacak ama series s çıkacak diyorlar ona erişim nispeten daha kolay olacak.

Bir de bu cihaza sıfır gözüyle bakmayın piyango vurursa sorunlu gelirse uğraşır durursunuz aynı paraya ikinci el biraz kovalarsaniz bulursunuz en azından görüp de alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    Evet bir de series s olayı var. 3000-3500 bandında çıkarsa o da bir tercih olabilir. Sizce beklenir mi veya o fiyata alınır mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iustumExtract -- 21 Ağustos 2020; 19:32:5 >
  • iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    One X’in 4500 TL’ye satıldığı bu ülkede yeni nesil bir konsolun 3500 TL’ye çıkması imkansız.

• Sakın almayın. Xbox One X’in ömrü doldu paranızı çöpe atmış olursunuz. E3 fuarını izleyenler fark etmiştir yeni duyurulan oyunların %80’i Series X için duyuruldu. Yani 1 yıl sonra one x’e oyun bile çıkmayacak. Evet hala dünyanın en güçlü konsolu ama kesinlikle ileriye dönük değil zaten artık üretilmiyor bile. Ne yapın edin series x için para biriktirin tam bir canavar geliyor çünkü.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    İlk 1 ya da 1,5 yıl series X’e oyun zaten çıkmayacak. Bunu kendileri söylediler.

Ayrıca nasıl tüm oyunlar series x’e çıkacak ki?

Assassin's Creed Valhalla
    Dirt 5
    Call of the sea
    Bright Memory Infinite
    Yakuza Like a Dragon
    The Ascent
    Vampire
    Second Extinction
    Scarlet Nexus
    Chorus

Bu yukarıdaki oyunlar series x dahil one x’e de çıkacak oyunlar.

Duyurulan oyunlar arasında sadece 2 tanesi series X’e çıkacak bu arada bunu da belirteyim. Yani %80 değil %20.

Öyle çıkar çıkmaz eski konsolu öldürmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 21 Ağustos 2020; 21:25:3 >
  • Arkadaşlar farkında mısınız bilmem de Series S, One X'den bile güçsüz bir makine olacak. 2500 liraya +3.5k-4.5k koyabilirim diyen varsa beklesin Xbox Series X'i. Şahsen ben 2.5kya ya One X alacağım ya da o paraya bilgisayarımı upgrade edeceğim. Postu görünce konsola yöneldim haliyle ama Factory refurbished çok da güven vermedi.

• Amazon destekten gelen mail :

Further to your email, I can understand that you want to know about difference between factory refurbished and brand new so I will definitely take care for your concern.

Brand new:

All items bought directly from Amazon are brand new. Only Sellers on Amazon Marketplace can list used and pre-owned items. Returns to Amazon that are in a re-sellable condition are sold through Warehouse Deals at discounted prices.

factory refurbished:

If the item has been returned from customers due to scratch on the item, colour is not as per customer expectations and other issues then item goes to our internal quality team and they check quality of the item and again item appears for sell that is caused refurbished products.

Also, I would like to confirm and assure you that if you purchase refurbished item from our site and if there is any issue then you can get refund for the item after returning it and you will not face any kind of issue because we are here to make things easier.

Also, I would like to assure you , if you purchase this item and you are not happy with item received, please write back to us and we will provide return label so you can return the item and if there will be any issue, please ask to refer this email and this email will help as proof for the refurbished item.

If still there is any issue regarding this, please let us know and we will feel more happy to assist you further.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

İlk 1 ya da 1,5 yıl series X’e oyun zaten çıkmayacak. Bunu kendileri söylediler.

Ayrıca nasıl tüm oyunlar series x’e çıkacak ki?

Assassin's Creed Valhalla
    Dirt 5
    Call of the sea
    Bright Memory Infinite
    Yakuza Like a Dragon
    The Ascent
    Vampire
    Second Extinction
    Scarlet Nexus
    Chorus

Bu yukarıdaki oyunlar series x dahil one x’e de çıkacak oyunlar.

Duyurulan oyunlar arasında sadece 2 tanesi series X’e çıkacak bu arada bunu da belirteyim. Yani %80 değil %20.

Öyle çıkar çıkmaz eski konsolu öldürmezler.
    Saydığın oyunların hepsi 3. parti oyun 1. parti yani Microsoft’un kendi oyunları Halo Infinite hariç sadece Series X’e çıkacak.

Forza Motorsport
    Fable
    Stalker 2
    Call of the Sea
    Everwild
    Avowed
    The Medium
    Microsoft Flight Simulator
    Pragmata
    Resident Evil Village
    Scorn
    Hellblade 2
    State of Decay 3
    Tell Me Why

ve daha aklıma gelmeyen sürüyle oyun sadece yeni nesile çıkacak. Dediğim gibi one x’in artık son ayları bunlar. Bu yıl sonu çıkacak oyunları oynarsınız en fazla ötesi yok! One X çıkalı 3 yıl oldu. 3 yıldır neredeydiniz kardeşim? Nesil bitmiş konsol tavsiyesi veriyorsunuz. Milletin çöpe atacak parası yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 21 Ağustos 2020; 23:45:34 >

Milletin 7000 lira verecek parası da yok ona bakarsan.

Tamam siz paranızı çöpe atmayın. Biz çöpe atarız. İyi geceler.

• İlk seri FAT Xbox one'dan (One S diye düşünebilirsiniz) One X'e geçmiş biri olarak konuşayım, One X harici Xbox almayın. Hız, kalite, çözünürlük herşey 10 numara. One S hem doku kalitesi hem çözünürlük hem de FPS olarak çok geri bir cihaz.
  • 300 pounda çıktı (sadece ürün fiyatı)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Makrofaj

300 pounda çıktı (sadece ürün fiyatı)
    Best Seller olmuş bir de
  • Amazona güvendik ve aldık bakalım neler yaşanacak.

• Arkadaşlar 2400 küsür fiyata siparişimi verdim ama her kafadan ayrı bir ses çıkması biraz içimdeki sevinci öldürdü diyebilirim. PS4 pro, Xbox one x, PC ve yeni nesil konsollarının hangi koşullarda almaya değer olabileceğini pek araştırmadım doğrusu. Bilgisayarım yok, oyun bilgisayarı almayı düşünmüyorum, sadece ofis ve ev için sayılabilecek bilgisayar. Yeni nesil konsollara 7k gibi bir bütçe ayırmamın da imkanı yok.
    Oyun fiyatları da gerçi uçuşa geçti. Almakla aptallık mı ettim bilemedim dostlar. İptal mi etsem acaba? Fikir verebilecek var mı

• Xboxin tek artısı PlayStationa göre daha uygun ve gamepass olması. Gamepass varken oyun sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Gayet makul bir çözüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Makrofaj

Xboxin tek artısı PlayStationa göre daha uygun ve gamepass olması. Gamepass varken oyun sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Gayet makul bir çözüm
    Artısı saymakla bitmez at gözlüğü takmadıysan tabii.

Daha güçlü donanım
    Full geriye dönük uyumluluk
    Gold üyelere her ay 4 bedava oyun
    Game pass ile 150 den fazla oyun
    EA Access ile bütün EA oyunlarına erişim ve yıllığı sadece 65₺ PS4 de hem oyun az hem fiyat 2 katı.
    Daha ergonomik ele oturan muhteşem game padi
    Dijital Kardeşlik sisteminin daha iyi olması
    Daha ucuza oyun alma imkanı (örnek:MTC.com)
    Klavye mouse tam destek

Aklıma gelenler bunlar PS’ın tek artısı bazı kaliteli özel oyunları onun haricinde bom boş çöp konsol.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.