Şimdi Ara

XBOX One X - Factory Refurbished - [FİYAT DEĞİŞTİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
4
Favori
17.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk mesaja ekleyebilirsiniz. Amazon italya'da da uygun bir yenilenmiş cihaz satışı var)

https://www.amazon.it/gp/product/B08C5PYDK5/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

Amazon.it 279,08 (kargo ve gümrük her şey dahil) - 2.540,54 (amazon kur) Türkiye Kur 2.416TL
    Riepilogo Ordine
    Cihaz: EUR 172,12
    Hızlı kargo: EUR 64,39 (1 haftada teslim)
    Gümrük: EUR 42,57
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hocam hızlı kargo olmadan normal kargoyla gelse fiyat ne kadar değişir?
  • Urfalıbabi kullanıcısına yanıt
    öyle bir seçenek sunulmamış.
  • garanti konusunda emin misiniz? Sıfır ürünlerde garanti sağladığını söyledi microsoft. ancak bunlar refurbished ürün. problem çıkmasın
  • Arkadaşlar üşenmeden Xbox Türkiye yi arayıp sordum İngiltere için garanti 1 yıldır. Refurbished ürün dahi olsa kol da dahil olmak üzere garanti kapsamındandır dediler. Garanti işlemleri İngiltere için belirli olan kapsamlarda yürür sadece dedi.
    Garanti işlemleri İngiltere için belirli olan kapsamlarda yürür

ne anlama geliyor?
    Teşekkürler hocam, herkesin aklındaki soru işaretlerini gidermiş oldunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XBOX One X - Factory Refurbished - [FİYAT DEĞİŞTİ]XBOX One X - Factory Refurbished - [FİYAT DEĞİŞTİ]XBOX One X - Factory Refurbished - [FİYAT DEĞİŞTİ]

Arkadaşlar supportla konuştum çatpat İngilizcem ile, son durum bu. Ben de almayı çok istiyorum ama hâlâ emin değilim.

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hocam İngilterede Xbox'ın garanti kapsamındaki sunuduğu şartlar neyse odur. Örnek veriyorum burada su dökülmesi kapsam dışıdır İngilterede kapsam dahilindedir. Burada voltaj gidip gelmesinden yanması garanti dışıdır orada garanti içidir gibi. Şartnamesine bakmak lazım ama 3 aşağı 5 yukarı benzerdirler.
  • Fiyat gayet iyi. Ne olduğu belirsiz garantisiz ikinci elleri 3000 satmaya çalışan tayfadan alacağınıza, buradan almak çok daha mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayfanın alt kısmında şöyle bir bölüm var:
    Package Dimensions 47 x 31 x 13 cm; 1 Kilograms
    Herhangi bir Xbox 1 kilogram olabilir mi? Sanmıyorum. Ilginç bir durum var, mail attım ben bununla ilgili. Bakalım sadece yanlış mı yazılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Makrofaj

Sayfanın alt kısmında şöyle bir bölüm var:
    Package Dimensions 47 x 31 x 13 cm; 1 Kilograms
    Herhangi bir Xbox 1 kilogram olabilir mi? Sanmıyorum. Ilginç bir durum var, mail attım ben bununla ilgili. Bakalım sadece yanlış mı yazılmış
    bende var. en az 5kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Makrofaj

Arkadaşlar supportla konuştum çatpat İngilizcem ile, son durum bu. Ben de almayı çok istiyorum ama hâlâ emin değilim.
    bunların agızları yüzleri oynuyor. ben euronics.de sitesinden 129euroya x aldım. ürünü almanyadan arkadaş getirdi baktım dış kutu açılmış. herhalde iade edilmiş tekrar paketlenmiş diye düşündüm 129euroya aldığım için önemsemedim. dış kutudan sonra iç kutuya baktım orada microsoft garanti bantları sağlam. açtım kurdum cihazı internetten garantisine bakayım dedim garanti 8 ay önce başlamış. microsoft amerika ile yazıştım. onlarda kontrol etti cihaz 8 ay önce aktif edilmiş dediler. dedim ben bunu yeni aldım faturasıda bu. faturada euronics olunca bu bizim tedarikçimiz değil. 3.şahıs satıcı tarzı birşey dedi. dedim böle böle bana kutunun açıldığını veya yenilenmiş olduğunu söylemediler o zaman iade edeyimde ps4 alayım dedim.
    sonra başladı yan çizmeye. merak etmeyin yetkilime ilettim size yardımcı olacaz dedi. sonra garantiyi 2 yıla çekti baktım nete gerçekten hemen güncellendi ve garanti 2 yıl oldu.

o yüzden derimki garanti konusunda sıkıntı olmayacaktır. ingilterede 1 yıl ise burada da 1 yıl microsoft garantisi olacaktır. hatta bir bakmışsın 2 yıl bile olur. eğer cihaz amazon tarafından iade alınıp microsoft hiç karıştırılmamışsa işe.

• Kilogram işini de çözdük mu başka soru işareti kalmıyor o zaman.

• Alacagimdan değil merak ettim. Bunların neresi yenileniyor mesela? Atıyorum hdd yanmış fabrikaya gitmiş gelmiş mi? Veya işlemci yanmış tamir görmüş mü? Nasıl isliyor sistem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 21 Ağustos 2020; 13:10:37 >
  • Mr.Makrofaj M kullanıcısına yanıt
    gelir hocam. bende one s var tartmadım ama ağır baya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işte benim dediğim de 4-5 kg olması bunlar 1 yazmışlar

• Kg işini de desteğe sorabilirsiniz. Ya da mail atarsanız dönüş yaparlar.

• Konuya denk gelince benim de kafam karıştı. Ben de 1080p monitörde oynayacağım. Sizce 1700₺ gibi fiyata 20 ay garantili one s mi almalıyım yoksa buradan bunu mu almalıyım.

• iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    1080p’de bile oynasanız One S almanızı tavsiye etmem. He tabii bana yeter derseniz orasını bilemem. Ancak 2500’e One X almak varken 1700 One S’e verilmez. One X güçlü bir konsoldur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.