Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satmıştım ama dayanamadım tekrar aldım,bu sefer daha uygun fiyata gelşmiş oldu.Ankamall mediamarkt’daki arkadaş sağolsun xbox one x+2.kol kampanyasının yanında bir de PUBG hediye etti.Konsol pro ile aynı fiyata gelmiş oldu.Kampanya yeni başlamış,ilgilenenlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omenhope kullanıcısına yanıt
    Ankamall mediamarkt

• eoz.22 E kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar geçerli acaba?
    Onu sormadım ama 1 hafta falan sanırım

• Merhabalar,

Scorpio Edition servis problemim hakkında bilgi vereyim. Ön sipariş ile aldığım Scorpio Edition konsolum sorunlu çıkmıştı, servis 30 güne yakın bekletip tekrar başka yine aynı sorunlu Scorpio Edition konsol yollamıştı, bunu da iade ettim ve bana normal Xbox One X yollamıştı, bunu Scorpio Editionlar servis stoklarına gelene kadar kullanmamı istemişlerdi ama bu konsolun da öndeki USB portunda sorun vardı.

Ben bu süreç içinde koşuşturmaktan bıktığım için iade talep ettim, servis rapor yazmayı reddetti, Teknosa da rapor olmadan iade alamayacaklarını söyledi, ben de aralık ayı içinde il tüketici hakem heyetine başvurmuştum. Bu hafta sonu sonuç geldi ve karar lehime çıktı, ben de paketleyip Teknosa mağazasına teslim ettim ve bugün param iade edildi.

Konuyu takip edenler için bilgilendirme yapmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xus -- 5 Mart 2018; 16:37:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun, lehine sonuçlanması sevindirici... En kısa zamanda yeni konsolunda aramıza dönmeni bekleriz :)

• xus X kullanıcısına yanıt
    Güzel haber.Hayırlısı ile sorunsuz bir cihaz alırsın inşallah.

• eoz.22 E kullanıcısına yanıt
    Media marktın hiçbir mağzasına telefonla ulaşılamıyor ben de one x almak istiyorum bu kampanya dahilinde ama şu anda geçerlimi halen devam ediyor mu ediyorsa şehirdışından gelip alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamayan varsa ilk Crackdown çok zevkli oyundur, Xbox One X patch'i almış her türlü gideri var:

• rimoteb R kullanıcısına yanıt
    Ay sonuna kadar devam ediyor.ankamall’da devam ediyor

• doziz kullanıcısına yanıt
    Zala_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Aynı problemi yaşayan diğer üyeler de sorunlarını halletmişlerdir umarım.

• Vatanda kumanda hediye kampanyası yapmış almayı düşünenlerin bilgisine. 369tl etiketli kumanda konsolla beraber bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: rimoteb

Bu D&R kampanyası nedir acaba halen devam ediyormu?

Hem D&R, hem de mediamarkt da Xbox one S ve X konsollarında 2. Gamepad kampanyası var bu ay sonuna kadar.

• Ben teknosadan aldım. 2. Kol hediye ve %10 cek. Fiyat 2700 tuttu. Bir ekran kartı parası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Teknosa kumanda için renk seçeneği veriyor mu?

• iscanthere kullanıcısına yanıt
    Kumandayı istediğimiz renkte seçebiliyor muyuz? Yoksa sadece beyaz renk için mi geçerli kampanya?

• ebedidevlet kullanıcısına yanıt
    Xbox one s kumandası veriliyor. O da beyaz renk maalesef.

• Xbox One X ve 1440p gaming monitör sahibi arkadaşların dikkatine! Dün Xbox Insider üyelerine gelen update ile 1440p desteği resmi olarak gelmiş bulunmakta çok yakında tüm kullanıcılara gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Xbox One X ve 1440p gaming monitör sahibi arkadaşların dikkatine! Dün Xbox Insider üyelerine gelen update ile 1440p desteği resmi olarak gelmiş bulunmakta çok yakında tüm kullanıcılara gelecektir.

Süpersampling gelmezmi acaba

• O zaten One X ilk çıktığı günden beri var tüm 4K destekli oyunlarda otomatik yapıyor tabii 1080p TV kullanıyorsan.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.