Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 pro gibi desteklemese bile her oyunu ayarlardan 60a sabitlemek güzel olurdu.Yanlışım yoksa onda öyle bir ayar varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 20 Nisan 2018; 9:50:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 Pro kullandım, bahsettiğiniz şekilde bir ayar söz konusu değil. Sadece Ps4 Pro ile 1080p Tv kullananlar için, yani 4k Televizyonu olmayanlar için Super-Sampling özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde köşe yumuşatma geliyor, bir de 2k olan oyunları 4k'ya upscale etmeye çalışıyor, fps'i sabitleyemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 20 Nisan 2018; 10:9:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Ps4 pro gibi desteklemese bile her oyunu ayarlardan 60a sabitlemek güzel olurdu.Yanlışım yoksa onda öyle bir ayar varmış.

Eğer oyunun yapımcısı One X desteğini tam verirse oyunlarda 3 farklı görüntü ayarı mevcut. Mesela Rise of the Tomb Raider ve Hellblade oyunlarında çözünürlük, grafik ve frame olmak üzere 3 tane seçenek var hangisini tercih edeceğiniz size kalmış. Ama genelde yapımcılar 2 seçenek ekliyor çözünürlük ve frame.

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Willem

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

1859tlye kaptım bi tane İsteyene xbox one 1tb tek kol ve 1 kutulu oyunlu konsolumu 575tlye satabilirim

Hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Ps4 pro gibi desteklemese bile her oyunu ayarlardan 60a sabitlemek güzel olurdu.Yanlışım yoksa onda öyle bir ayar varmış.
    ps4pro sahibi biri olarak söyleyim, yok öyle bir şey... 60fps meselesini bir kenara koyalım, 4k çözünürlüğü bile tam sunamıyor... boost mode diye bir şey var ama inan xbox one x bu konularda ps4pro'dan en az 3-5 gömlek daha üstün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

ps4pro sahibi biri olarak söyleyim, yok öyle bir şey... 60fps meselesini bir kenara koyalım, 4k çözünürlüğü bile tam sunamıyor... boost mode diye bir şey var ama inan xbox one x bu konularda ps4pro'dan en az 3-5 gömlek daha üstün...

Alıntıları Göster
    iki konsolu kullanan biri olarak aynen katılıyorum
  • Xbox one x aldım konsolun içinden ps4 gamepad i çıktı. Allah belanızı versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 20 Nisan 2018; 16:4:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız hocam sizin mesajlarınıza baktım da vatandan sipariş vermişsiniz. Vatan da bunu yapıyorsa Allah belasını versin. Kime güvenicez? Büyük geçmiş olsun.

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    Adam trollüyor saf kardeş.

• xbox x kinect kullanılıyormu
  • Ne bileyim kardeşim biz burada arkadaş akraba değiliz ya da mimiklerimizle kendimizi ifade edemiyoruz. Haliyle ifadeleri gerçekmiş gibi yorumluyorum. Bir arkadaşımın başına benzer bir olay gelmişti, sony aldığı telefonun şarj aleti samsungdu.Haliyle ben bu tarz şeylere şaşırmıyorum.

• HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Kinect devri xbox one ile kapandı. Kinect’i one x ile kullanmak istiyorsanız eğer, microsoft dışında diğer firmalardan bir çevirici satın almanız gerekmekte. Aksi durumda kullanamazsınız.

https://support.xbox.com/tr-TR/xbox-one/accessories/kinect-adapter

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    hadi ya desene kızım üzülecek, olmadı bu şekilde satılırsa hepsi hazır öyle bakacağız

teşekkürler
  • Arkadaşlar bende One x alarak sonunda araniza katıldım.

Outlast 2 yi digital olarak almak istedim fakat türkiye storeda bulamadım.

Ps4 deki gibi America storedan alışveriş yapma ihtimalimiz varmidir?

• raizel R kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin hocam :)) çeşitli sitelerden global veya usa gift card alarak alabilirsiniz oyunu

• Bende almış bulunuyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • raizel R kullanıcısına yanıt
    Amazon dan 10$ lık kod alarak oyunu alabilirsiniz.

Ps4 deki gibi ayrı hesap açmanıza gerek yok. Konsolun ayarlarından konumunuzu ABD yapıp restart atın.

• megaturk kullanıcısına yanıt
    yazık ya millet 2700e aldı fiyatlara bak
  • 2,000 TL XOX için sanırım iyi bir fiyat. PS4 Pro gibi bir cihaz ve exc. oyunları varken bu fiyata bu ürün alınır mı çok ikilemde kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.