Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Dünya da 12 bit destekleyen 4K TV yok henüz 2018 modellerde belki olabilir.

Anladım hocam teşekkürler birde YCC422 diye bir seçenek vardı bunuda açtım bir sıkıntı olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Hocam birde YCC422 izin ver diye birşey var bunu aktif etmeye gerek varmı ?

4K HDR da RBG desteği HDMI 2.0 yetersiz kaldığı için yok zaten mecbur izin ver diyeceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Hocam birde YCC422 izin ver diye birşey var bunu aktif etmeye gerek varmı ?

4K HDR da RBG desteği HDMI 2.0 yetersiz kaldığı için yok zaten mecbur izin ver diyeceksin.

Çok teşekkürler hocam

• Şu 2018 modeller nasıl olacak bakalım? Şöyle HDMI 2.1’li 12 bit 4K Dinamik HDR full RBG li OLED TV çıksada alsak gitti 15.000₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 8 Aralık 2017; 23:26:07 >

• Gittigidiyor da indirimli hocam bir bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Kasım gibi aldım Vatan Bilgisayardan scorpio edition. AC origins, Forza 3 atıyorum. Hesabımdaki eski oyunları indiriyorum. 24 saat açık kaldığı oluyor cihazın. Hiçbir sorun yaşamadım. Taş gibi çıktı cihaz şans işi bu elektronik bazen fabrika çıkış ayıplı ürün denk gelebiliyor.

Xbox ın izmirde pek popülerliği yok. Hiçbir deynekçi xbox oyunu getirmiyor, satın da almıyor. İstanbul piyasası hem takas imkanı hem yeni oyun seçenekleri ile gayet güzel. Mağzalarda fiyatlar uçmuş store dan indirmeye kalksan 48 saat 72 saat süre de ancak indirme olur.
    -İnternet alt yapısı
    -Oyun fiyatlarının faiş olması
    -Xbox ın yeterince piyasasının olmaması
    iyice kabak tadı vermeye başladı.
    Xbox TR nin acil birinci parti oyunlarda Türkçe lokasyona gitmesi, konsola özel oyun dediğimiz yapımlara ağırlık vermesi,
    Üçüncü parti senaryoya dayalı advanture oyunlarda Yerel dil konusunda adım atması,
    Aksi takdirde TR de nal toplar microsoft sony karşısında.

• panama P kullanıcısına yanıt
    linkide ekleyelim kolaylık olsun.

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-one-x-1tb-konsol-319154523#
  • quote:

Şu 2018 modeller nasıl olacak bakalım? Şöyle HDMI 2.1’li 12 bit 4K Dinamik HDR full RBG li OLED TV çıksada alsak gitti 15.000₺

xbox one x e hdmi 2.1 desteği gelmesi gibi birşey mümkün değil dimi? yazılımsal bir olay değil yani 2.1 sürüme geçmesi?
  • darkd66 kullanıcısına yanıt
    Mike Ybarra sertifikayı almaya çalışıyoruz demişti Yaz aylarında ne olacağı henüz belli değil. Şu HDMI 2.1 çıksında ne olacak göreceğiz.

• leonmalachi L kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Cihazınız geldi mi servisten ?
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Hayır malesef. Cihaz hala temin edilemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonmalachi -- 15 Aralık 2017; 23:19:54 >
  • Hayır malesef. Cihaz hala temin edilemedi. Xbox türkiyenin her kademesiyle irtibata geçtim. Düzgün bilgiye sahip bir kişi yok. Çok zayıflar. Böyle bir yönetim beklemezdim. Xbox one x i ön siparişle aldım. İlk haftasında arıza verdi. Beklerdim ki xbox türkiye vaktiyle temin edemese bile kaç ünite cihaz bozuksa kutusuyla geri alsın yenisini versin. Dünya kadar cihazı bedavaya editör gibi gözüken ama dediği bile anlaşılmayan adamlara bedavaya dağıttılar. Sırf reklam yapsın diye. Bizim gibi yıllardır markanın arkasında duran, ürünleri ön siparişle alan bazı talihsiz oyuncular hala yurtdışından cihazlar servise gelsin diye bekliyor. 4. Hafta içindeyim ve hala nezaman temin edileceği belli değil.
  • Scorpio Twins:)

Xbox One X |  4K HDR - 6TF

Ben de sizinle aynı durumdayım, 16 kasım'da servisteydi ürün ve hala haber yok. Scorpio'dan geçtim artık para iadesi talep ettim onu da yapamayacaklarını söylediler. Ben de il tüketici hakem heyetine başvuru yaptım şu an sürecin ilerlemesini bekliyorum. Hem bilgi yok hem de 1 ay ön sipariş 1 ay servis neredeyse 2 aydır param ellerinde ve ben hizmeti kullanamıyorum, mağdur etmemek için yapacakları şey de en fazla 1-2 aylık gold üyelik olacak anladığım kadarıyla.
  • xus X kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun sizede. Xbox türkiye katagori yöneticisi Uğur Güç. v-ugguc@microsoft.com mail adresiyle irtibata gecip durumunuzu ve bulunduğunuz süreci anlatın. Bana özürler haricinde çok faydası olmadı ama sizde bir deneyin. Sürecle ilgili bilgi alacağımız yegane yer ama malesef bilgi yok. Arızalı ünitelerin alınıp yenisiyle değişimini microsoft türkiye daha kendi içinde çözemiyorsa yenilenen yönetim kadrosunun yaptığı türkçeleştirme ve türkiyede xbox markasının geliştirileceği vaatlerine nasıl inanalım? Daha teslimat tarihi alamıyorlar. Her kararda avrupa bölgesine göbekten bağlılar, insiyatif kullanmak sıfır. Yurt dışı forumları biraz takip ederseniz microsoft sıkıntıyı hemen kabullenmiş ve üretim hatalı ünitelerin değişimleri çıkışının 2.haftasında onaylanıp yapılmış. Ama Türkiye hala avrupadan yeni ünitelerin gelmesini bekliyor ve zamanını bilmiyor. Araya noelde girerse daha çok beklerler.

Merhaba.

Siz de tüketici hakem heyetine başvursanız aslında ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Mecburen öyle yapıcaz. Yapıcı bir çözümle yaklaşan olmadı çünkü. 1aylık gold vererek gönül almaya çalışıyorlar. Ama ortada cihaz yok.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.