Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben beyazı çıkana kadar almayı düşünmüyordum teknosadan hiç ön sipariş yapmam diyordum geç ulaşmıştı önceki xbox one ön siparişim ancak amazon.de den bile 594 euro ya gelen bir ürün daha da düşmez diyerek siparişi geçtim. Birde 55mu9000 ucuzlarsa alabilirsem mükemmel ikili olurlar. İndirim haberini veren her kimse teşekkürler.
  • Blackkk kullanıcısına yanıt
    Telefon uygulamasında 2500tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konsolun yanında Elite Controller verilmeliydi.

• Arkadaşlar Project Scorpio Edition olmasının ne farkı var?
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın. Böyle bir cihazın yanına elite controller yakışırdı. Premium konsol ise premium gamepad koyacaksın.

• İnsan şunu beyaz yapar. One s daha şık duruyor. Ne biliyim yada piano black yapsaydın..

• quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

ben beyazı çıkana kadar almayı düşünmüyordum teknosadan hiç ön sipariş yapmam diyordum geç ulaşmıştı önceki xbox one ön siparişim ancak amazon.de den bile 594 euro ya gelen bir ürün daha da düşmez diyerek siparişi geçtim. Birde 55mu9000 ucuzlarsa alabilirsem mükemmel ikili olurlar. İndirim haberini veren her kimse teşekkürler.

Uzak dur tepkime süresi resmen yerlerde mu serilerinin.

2017 MU49" 55" 65" 75" 82" LED 4k 24.6ms 24.2ms 24.2ms 23.5ms 75.2ms 79.1ms 19.7ms 19.9ms 21.7ms 19.6ms 75.4ms 79.2ms

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçte dediğiniz gibi olmadığı yazıyor bu detaylı inceleme karşılaştırma sitesindehttp://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu9000
  • O yazdığın tepki süreleri piyasadaki en düşük rakamlar. 79ms olan değerlere bakmayacaksın o değerler game modu harici görüntü ayarlarına alırsan oluyor yani oyuncuları ilgilendirmiyor ha yok ben oyunları game modunda değil start mod da oynuyorum dıyorsan oyunculuğu bırak derim. Samsung’un 21-24ms lik gecikme sürelerine kafa tutabilen tek modeller 2017 LG OLED serileridir Sony bile 30-40 ms lelerde geziniyor.

Bu arada 49” MU serisi sakın almayın o modeller 100 değil 50hz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Ekim 2017; 7:46:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

İnsan şunu beyaz yapar. One s daha şık duruyor. Ne biliyim yada piano black yapsaydın..

Beyaz dan nefret ederim iyi ki yapmamışlar odaya sokmam valla. Piano black ise dokunsan çiziliyor yıllardır kullanırım çok çektim. Mat siyah ise her daim favorim Microsoft da artık doğru yolu bulmuş sonunda.

• Uhd blu ray ve uhd netflix için one x alınır mı. Yoksa öne s yeterli olurmu. Bu iki seçenekte kalite farkı olurmu one x te

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Kalite farkı olmaz One S işinizi görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Kalite farkı olmaz One S işinizi görür.

Teşekkürler kardeşim. İnsan doyumsuz işte tutamıyor kendini. Hep en iyisini istiyor işine yaramasada. Oyunu anca çocuklar oynuyor. Onlarda en çok Minecraft ve black ops 2 oynuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xus

Merhabalar,

Teknosa'nın mobil uygulamasını kullanarak 2,499 Lira'ya önsipariş verdim. Belki ilgilenen olur diye paylaşmak istedim.

Biraz önce bende ön siparişi verdim. Ülkedeki vergileri ve kur seviyesini düşününce iyi bir fiyata aldığımızı düşünüyorum. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    hocam sende yanlış bilgi veriyorsun mu serileri deyip genelleyemezsin mu9000 serileri 50 değil 100 hz.
  • warmkitty kullanıcısına yanıt
    Ben MU8000’e bakmışım sry

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Oyun modunda alsan Tepkime süresi 19-20 MS bu şekilde oyun oynanmaz. Smart TV lerin Tepkime süreleri çok fazladır oyuzden oyunda tercih sebebim hiç olmadı benim.

Oyun oynamak istiyorsan iyi bir monitörden şaşmayacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosa 600/200 hediye çeki var elimde. 125 tlye verebilirim.

hediye çek takas konusunda sorun var server hata veriyor o yüzden buraya yazıyorum.
  • Ya sen ne saçmalıyorsun 40ms nin üstünde desen anlarım 30ms lik tv de online oyun oynarım yıllardır zerre gecikme olmaz sen ufacık motitörlerde oynamaya devam et kendini kandır.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.