Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Evet Millet 4K Tv'leriniz hazırlayın.
    Bu 4K oyunlarda pahalı olur şimdi 60 dolarlık oyun 100 dolar olur kesin.

Allah'in emri o. Aral'ı hayal bile edemiyorum artık bankalar ile anlaşıp oyun kredisi çakar millete:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu forumda konsollarda 4k ya asla inanmayan bir tayfa var bakalım bu haberden sonra ne diyecekler.Utanmadan millet ile kavga ediyorlardı..
  • Tatil sezonu yazılmışta 2017 aralıkdanmı bahsediyor yoksa 2017 yaz ayında mı yani tam olarak hangi donemde çıkacak 17 nin

• Gears 4 Scorpio'nun özelliklerinden yararlanacak

GearsFeed @GowFeed 6m6 minutes ago
    .@GearsViking: "Gears 4 will take advantage of the Scorpio hardware" #GearsofWar4 #E3
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

quote:

Donanımı basan işi götürür;))

Bu dünya ve endüstri de geçerli değil işte o.

One'nin satışları neden düşüktü adamlar çıktığında Ex çıkardı o kadar cünku donanim olarak geride kalmislardi. Ms One'da mictigini bu sefer toparliyor. Ps4'u bu kadar sattiran faktör neydi 40 milyon ps4 satılmış peki kaçı çıkan ex'ler aldı 10 milyonu deviren bir ex var mı şuan yok.

Sony yi sattıran donanım değil olsa bile düşük ihtimal asıl olay geçen nesilden gelen sağlam exc. lerdi konsol sattıracak en önemli etkende hep bu olacaktır. Xbox kozlarına pc ye çıkararak bana göre iyi etti pc de oynuyacam rahat rahat ama xbox markasına yanlış etti xbox niye tercih edilir bir anlamı yok ki pc den bir farkı kalmadı scorpioda böyle giderse ne kadar iyi donanım olursa olsun geçemez ps yi bakalım görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 13 Haziran 2016; 22:45:59 >

• SirAlex kullanıcısına yanıt
    Bu konsol şu ana kadar açıklanan özellikleriyle 980ti - titan x - 1070 ayarında gibi. Buda 2k için 30-60 arası ideal ama 4k için bazı oyunlar 30fps 60 çok zor gibime geliyor.

2017 Aralık.Holiday sezonlar genellikle yılbaşına gelirken oluyor dolayısıyla 2017 Holiday da 2017 Aralık gibi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Evet Millet 4K Tv'leriniz hazırlayın.
    Bu 4K oyunlarda pahalı olur şimdi 60 dolarlık oyun 100 dolar olur kesin.

Zaten oyunlar 300 lirayken 500 e alırız artık.Öyle bisi yapılcagını zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KendineHakim

Bu konsol şu ana kadar açıklanan özellikleriyle 980ti - titan x - 1070 ayarında gibi. Buda 2k için 30-60 arası ideal ama 4k için bazı oyunlar 30fps 60 çok zor gibime geliyor.

2017 Aralık.Holiday sezonlar genellikle yılbaşına gelirken oluyor dolayısıyla 2017 Holiday da 2017 Aralık gibi oluyor.

hocam AA yı kapatırlarsa bu açıklanan sistemle 4k 60 fps verir Ha diyeceksinki o zaman tırtık oluşur.4k çöz aslında nokta aralığını otamatikmen düşürdüğü için inan hiç değişen bir şey olmuyor.Şuan kullandığım asus 980 ile bf4 gibi bir oyunu bile 4k aa sız ultra 60 fps de rahat oynuyorum..
    Örneğin high 4k çöz ile gelebilir oyunlar açıklanan sistem gayette yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

ne fiyatı var ne tasarımı var seneye aralıkta çıkacakmış. 3 konsoldada aynı oyunlar çalışacakmış , yeni exc. yok mevcut çıkacaklar pc ye de çıkacak , bu en çok pc ye yaradı

3 konsolda da ayni oyunlar calismayacak. Xbox Scorpio, Xbox One oyunlarinin destegini alacak. Phil Spencer sadece bunu soyledi. Bunun anlami sudur; daha gelismis Xbox One gelmiyor yepyeni Xbox nesili geliyor...

xbox one , xbone s, xbone scorpio 3'üde aynı oyunları oynatacak.

fragmanda söyledi adam. xbox scorpioda 4k oynatacak

"Adam" dedi ki Xbox Scorpio icin Xbox One oyunlari geriye uyumluluk destegi gelecek. Bu geriye uyumluluk kiti ise bugunden itibaren yapimcilara dagitialcak. Geriye uyumluluk destegi demek ileri nesil konsol demektir hocam.

Xbox Scorpio , Xbox One-S modelleri aynı oyunları çalıştıracak Xbox Scorpio'ya özel oyun belki çıkar ama bugün sahip olduğun Xbox One oyununu Scorpio'ya taktığın anda çalışacak Phil bunu anlattı.

Ben de ayni seyi anlatmaya calisiyorum hocam. Scorpio'ya ozel oyunlar tabii ki gelecek. Gelmese bile Xbox 360 ile Xbox One'daki GTA 5 farki olan yapimlar gorecegeciz...

40 milyon ps4 25 xbox kullanıcı var onları öyle bırakacaklarını düşünmüyorum . bence şöyle düşün

şuan bazı oyunları battlefield oyunları gibi 720p açıyor alet yani 2016 olmuş. onun yerine bu alet 4k 30 fps, 1440p 60 fps + VR şeklinde açabilecek. 4K 60 fps imkanı yok oraya girmeyelim

• Benim düşüncem büyük ihtimal xbox takıldığı monitörü veya tv yi tanıyıp ona göre kendini ayarlayacak.Mesela 1080p ye takılan scorpio çözünürlüğü tanıyıp grafik kalitesini ayarlayacak ve direk 1080p 60 fps çalışacak.4k monitör veya tv ye taktığımızda grafikler düşecek ister istemez akıcı oynatmak için.Ben hala 60 fps in zor olduğunu düşünüyorum 30 olabilir ama.Vulkan ve DX12 gibi yazılım optimizasyonlarının faydalarını buralarda görebiliriz.
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    Xbox scorpio,xbox one'dan en az 5 kat güçlü.
    Xbox One'da 720p çalışan oyunların hepsi 60 fps çalışıyor.
    4k,720p'nin 4 katı.
    Basit bir hesapla Xbox Scorpio en düşün performans sergilediği oyunda bile 4k 60fps +daha iyi grafik sunacaktır.

• Bence pc ile karşılaştırmak hata olur aynı iki denk sistem pc vs konsol olsun misal
    konsol sabit donanım olduğundan ve arka planda sisteme hiç bir yük binmediğinden denk sistemden daha performanslı çalışır...Örnek şuan ps4 teki gpu ve Unncharted4 grafiği
  • quote:

quote:

quote:

quote:

One'nin satışları neden düşüktü adamlar çıktığında Ex çıkardı o kadar cünku donanim olarak geride kalmislardi. Ms One'da mictigini bu sefer toparliyor. Ps4'u bu kadar sattiran faktör neydi 40 milyon ps4 satılmış peki kaçı çıkan ex'ler aldı 10 milyonu deviren bir ex var mı şuan yok.

Sony yi sattıran donanım değil olsa bile düşük ihtimal asıl olay geçen nesilden gelen sağlam exc. lerdi konsol sattıracak en önemli etkende hep bu olacaktır. Xbox kozlarına pc ye çıkararak bana göre iyi etti pc de oynuyacam rahat rahat ama xbox markasına yanlış etti xbox niye tercih edilir bir anlamı yok ki pc den bir farkı kalmadı scorpioda böyle giderse ne kadar iyi donanım olursa olsun geçemez ps yi bakalım görelim.

Sony'nin PS4 satmasinin sebebi exclusive oyunlar filan degil. Microsoft'un rezalet Xbox One tanitimindan sonar adamlar otomatik 1-0 one gecti. Donanim olarak da ustun olunca skor 2-0 oldu. Ne exlcusive oyunundan bahsediyorsunuz hocam PS4 ilk ciktitinda oyunu yoktu; Xbox One yine Forza 5 ve Ryse ile cikis yapti. Microsoft daha sonar yine exclusive oyunlar duyurdu gecen sene ise E3'de Sony'yi tokatladi exclusive oyun sayisi olarak Microsoft lansmaninda. Exclusive ise Microsoft hic olmadigi kadar abandi Xbox One konsoluna o konuda emin olun. Sony ne yapti? Driveclub gibi yarim yamalak bir oyun cikardi oyunu ciktiktan sonar butun haline getirebildiler; gectigimiz nesilde cikmis PS3 oyunlarini cilalayip onumuze koydu. Millet bugun hala God of War gameplay bekliyor Sony'den oyunu birak. Bu sene daha Uncharted 4 cikti. Ben bu kadar basarisiz Playstation exclusive oyun siralamasi hatirlamiyorum ki PS1'den beri konsol dunyasinin icindeyim ben.

Simdi de oyle PC oyuncusu olarak Xbox almaya gerek yok oyunlari oynayacagiz diye sevinmeyin. Hevesiniz kursaginizda kalmasin... Xbox One konsolunu bitirdi Microsoft. Kafalarindan silmisler. Bu konsola son iki yildir yeni oyun gelistirmeye oturmamislar bile. E3'de adamlar dun gosterilen oyun videolarini gosterdi. Otesi yok bunun otesi. Adamlar bitirmisler Xbox One konsolunu. Dogal olarak oyun arsvini Windows 10 icin acmislar ki Windows 10'dan da ne yapsak kar diye bakiyorlar; yayginlastirmaya bakiyorlar bununla beraber ne kadar kazansak kar diye bakiyorlar. Xbox One konsoluna gelen butun Gears of War oyunlari PC'ye geldi ama Gears of War 2,3 ve Judgement hala Xbox 360 konsoluna ozel. Xbox 360 konsoluna olagan ustu sekilde gecmise yonelik destek sunabilen Microsoft; sadece aklima gelen bu uc oyunu niye PC'ye getirmiyor? Getirse deli gibi de satar ustelik. Ustelik bu oyunlari PC'ye getirmek Gears of War 4'u getirmekten daha az zarar verir Xbox markasina. Ama bunu yapmiyorlar. Xbox Scorpio'da boyle olacak. Xbox 360 gibi olacak. Xbox Scorpio'da oyunu oynar yalar yutar bitirir millet 2 yil sonar PC platformuna gelir o da gelirse...

Microsoft'un siz nesine guveniyorsunzu ki bugun Xbox oyunlari PC'ye gelecek diye hep mi gelecek? Yarin cikar sadece oyunu icin Windows yaptik diye onu da tanitip Xbox parasina satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sony'nin PS4 satmasinin sebebi exclusive oyunlar filan degil. Microsoft'un rezalet Xbox One tanitimindan sonar adamlar otomatik 1-0 one gecti. Donanim olarak da ustun olunca skor 2-0 oldu. Ne exlcusive oyunundan bahsediyorsunuz hocam PS4 ilk ciktitinda oyunu yoktu; Xbox One yine Forza 5 ve Ryse ile cikis yapti. Microsoft daha sonar yine exclusive oyunlar duyurdu gecen sene ise E3'de Sony'yi tokatladi exclusive oyun sayisi olarak Microsoft lansmaninda. Exclusive ise Microsoft hic olmadigi kadar abandi Xbox One konsoluna o konuda emin olun. Sony ne yapti? Driveclub gibi yarim yamalak bir oyun cikardi oyunu ciktiktan sonar butun haline getirebildiler; gectigimiz nesilde cikmis PS3 oyunlarini cilalayip onumuze koydu. Millet bugun hala God of War gameplay bekliyor Sony'den oyunu birak. Bu sene daha Uncharted 4 cikti. Ben bu kadar basarisiz Playstation exclusive oyun siralamasi hatirlamiyorum ki PS1'den beri konsol dunyasinin icindeyim ben.

Simdi de oyle PC oyuncusu olarak Xbox almaya gerek yok oyunlari oynayacagiz diye sevinmeyin. Hevesiniz kursaginizda kalmasin... Xbox One konsolunu bitirdi Microsoft. Kafalarindan silmisler. Bu konsola son iki yildir yeni oyun gelistirmeye oturmamislar bile. E3'de adamlar dun gosterilen oyun videolarini gosterdi. Otesi yok bunun otesi. Adamlar bitirmisler Xbox One konsolunu. Dogal olarak oyun arsvini Windows 10 icin acmislar ki Windows 10'dan da ne yapsak kar diye bakiyorlar; yayginlastirmaya bakiyorlar bununla beraber ne kadar kazansak kar diye bakiyorlar. Xbox One konsoluna gelen butun Gears of War oyunlari PC'ye geldi ama Gears of War 2,3 ve Judgement hala Xbox 360 konsoluna ozel. Xbox 360 konsoluna olagan ustu sekilde gecmise yonelik destek sunabilen Microsoft; sadece aklima gelen bu uc oyunu niye PC'ye getirmiyor? Getirse deli gibi de satar ustelik. Ustelik bu oyunlari PC'ye getirmek Gears of War 4'u getirmekten daha az zarar verir Xbox markasina. Ama bunu yapmiyorlar. Xbox Scorpio'da boyle olacak. Xbox 360 gibi olacak. Xbox Scorpio'da oyunu oynar yalar yutar bitirir millet 2 yil sonar PC platformuna gelir o da gelirse...

Microsoft'un siz nesine guveniyorsunzu ki bugun Xbox oyunlari PC'ye gelecek diye hep mi gelecek? Yarin cikar sadece oyunu icin Windows yaptik diye onu da tanitip Xbox parasina satar.

Ben zaten ps4 exc lerle boğuluyor demedim geçen nesilden exc. çokluğu sayesinde dedim millet geçen nesile güvenip ps4 ede exc.ler çıkar diye düşündü haa tam dedikleri olmadı. Ama çıkan oyunlar xbox a çıkan o çöplerden daha kaliteli olduğu içinde satıyor. Ha dediğiniz gibi ms rezilliği ve donanımında etkisi var. Ama scorpio ile birşey düzelmez win 10 a yatırım var exc. mantığı olmaz artık ms de bal gibide pc de oynarız

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer scorpio deli gibi satarsa muhtemelen olacağı o çünkü konsol 50-70 milyon barajına dayanırsa özel oyun olması muhtemel.

Birde arkadaşlar şu güncellenen konsol sevdası ne oldu ?

• Konsolu bir şekilde alıyoruz ama tv değiştirmek başlı başına sorun. 2000 konsol desek 2000 tv oyun ekle falan filan 5000 tl arkadaşlar bu scorpioda oyun oynamak.
  • allah dan erkden zaman da 4k tv almışım
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    PS3'ün exc. Oyunlara boğulmasının tek nedeni bir yıl erken çıkan Xbox 360 karşısında çok geride kalmasıydı Sony PS3'e exc. Çıkartarak oyuncuların ilgisini çekmeye çalışmıştı bu rekabetin faydasınıda biz oyuncular görmüştük. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşte canavar konsol geldi sonunda... sıkıldık dandik grafiklerden

• Xbox ex oyunlarının pc yede çıkması bence şu anlık strateji olabilir . Hali hazırda xbox one durumu ortada . Yeni konsol çıktığında bence yine tüm oyunlar pc ye çıkmadan xbox için devam eder .Xbox ın geri gelmesine çok sevinicem şahsen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.