Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş ayların oyunlarını örnek olarak görmek istersen blogda ayın ücretsiz oyunlarını genelde haber kategorisinin altına atıyorum...http://www.gcgorusu.com/category/haberler/ adresinden ulaşabilirsin... ama gold üye olduğunda geçmiş ayların oyunları ücretsiz oynayamazsın... bir tek kafa karıştırıcı durum şu, mesela bu ay gold üyeliğin var, ücretsiz oyunları aldın oynadın... sonra 1 yıl gold üye olmadın... bunun üzerine tekrar gold üye olursan, o geçmişte aldığın gold oyunlarını oynayabilirsin :) o haklar silinmiyor yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

Gamepass için dediğini yapabilirsin, ama senden ödeme yöntemi v.s. isteyecek ben sanal kredi kartımı verdim gitti.

Xbox live bu ay Assassin’s Creed Syndicate, Dead Space 2 verdi, ay başında ve ortasında METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN ve VANQUISH geliyor. Öncesine erişemezsin ama sahip olduğun oyunlarda online oynamak için bu servisi alman gerekiyor. Ben yurt dışı bir siteden 15 aylık almıştım ama şu an TR de daha uygun fiyatlar.

Ea access yıllık 65tl, 30usd değil :) . Haftaya muhtelemen fifa 18 de gelecek sadece bu servis bile tek başına yetiyor.

Dediğin gibi Game pass daha taze bir servis olduğu için burayada yavaş yavaş yüklenmeye başladı MS tarafı, mesela sea of thieves oyununu çıkar çıkmaz buraya ekledi. Sanırım yaza doğru burasıda şenlenir diye düşünüyorum. Kaldırılan oyun fark etmedim ben, muhtemelen havuza giren hep burada kalacak.
    gamepass ile ilgili bilgiyi de buraya yazayım: gamepass tam olarak netflix gibi... yani gelen olduğu gibi giden oyunlar da oluyor... her ay o ayın giden oyunlarını nette bulabilirsiniz(aslında bunu da bloga eklesem fena olmaz)... şimdilik hiç bir büyük oyun eksilmedi ama bu eksilmeyeceği anlamına gelmez...

EA Access tarafındaysa EA açıklama yapmıştı, vault'a eklenen hiç bir oyun çıkartılmayacak diye... o yüzden mesela şuan fifa serisi var, istediğini indir oyna farka bak :D

• Game Pass 1 aylik fiyati 1 tlye dustu kisa bir sureligine kacirmayin

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0001
  • Aklı olan superonline kullanıcısı bu konsola bulaşmasın kardeşim.1 aydır indirme yapamıyoruz lanet olası bir problem var yükleme duraklayıp duruyor.Xbox Türkiye bizlik bir sorun yok diyor Superoffline da aynı şeyi diyor bu sorun 1 aydır çözülmedi gitti son 2 haftada ise çoğu kişide çıkmaya başladı bu gidişle sevdiğimiz platformu zorla terketmiş olacağız.Superonline harici kaçırmasın bu konsolu.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    14 günlük deneme başlattığım hesabımla almaya çalıştığımda fiyat 29 tl oluyor. Sanırım yeni hesap ve yeni kart lazım. Xbox da yeniyim deneme sürümünü bugün başlattım kısmet değilmiş.
  • 4quare kullanıcısına yanıt
    Bende Superonline fiber kullanıcısyım ve bahsettiğiniz sorunları şimdiye kadar hiç yaşamadım. (One X i ön siparişle aldım ve Kasım ayından beri aktif olarak kullanıyorum.) Kötü bir durum, umarım sorununuz bir an önce çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 TL ye gamepass aldım üstüne ea access ekledik 65 e güzel oldu.

Birkaç oyun yüklemeye bıraktım bakalım. Gamepass te olan hangi Halo oyununu önerirsiniz bu arada güzel olarak?

• Gold ve gamepass’i indirimlerden (30 ve 1 tl) aldim fakat ikisinde de “turn off auto renew” kismi yok, bittikleri zaman otomatik devam etmelerini nasil iptal edebilirim? Ayrica Gamepass’den cikarilacak oyunlari kaybetmemenin bir yolu var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gringo_ -- 26 Nisan 2018; 0:25:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gringo_ kullanıcısına yanıt
    Xbox.com dan kapatılıyor abonelikler sekmesinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

14 günlük deneme başlattığım hesabımla almaya çalıştığımda fiyat 29 tl oluyor. Sanırım yeni hesap ve yeni kart lazım. Xbox da yeniyim deneme sürümünü bugün başlattım kısmet değilmiş.
    Elindeki 14 günlük kodu girerek aktif üyelik başlattığın için fiyat 29 oluyor. Yani henüz sisteme üye değilken önce para ile store'dan 1 aylık üyeliği 1 tl'ye alacaktın o bitince de 14 günlük kodu girerdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

1 TL ye gamepass aldım üstüne ea access ekledik 65 e güzel oldu.

Birkaç oyun yüklemeye bıraktım bakalım. Gamepass te olan hangi Halo oyununu önerirsiniz bu arada güzel olarak?
    Strateji türü seviyorsan halo wars 2'ye bir bakabilirsin. Gamepad ile kontrolleri güzel ayarlamışlar oynamak çok rahat. Campaign modu da fena değildi. Halo serisi ile pek haşır neşir olmasam da severek bitirdim.
  • Alan arkadaşlara sorum 1080P kullanmak için almaya değer mi? Şimdilik 4k monitör alamayacağım.

Teşekkürler.
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    1080p freesync, 144 hz destegi geliyor bilgin olsun.

• ps4 pro kullanıyorum fiyat güzel ama alsam ne oynayacam onu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 26 Nisan 2018; 16:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

1080p freesync, 144 hz destegi geliyor bilgin olsun.

Freesync desteği geldi. 144 değil 120hz desteği gelecek Mayıs ayında.

• Şu anda gta iv e 6,8 gb güncelleme geldi. Çok büyük olasılıkla 4k texture pack ve optımızasyon düzeltmesi geldi. Benzeri güncelleme Red dead redemption a da gelmiş, yamadan sonra yepyeni bir oyuna dönüşmüştü. Sanırım aynısını gta 4 e de uyguladılar. Helal olsun.

• 1-Game pass'a üye olduk 1 ay diyelim. Üyeliğimizi yenilemezsek, game pass üzerinden xbox'a indirdiğimiz oyunları artık oynayamıyoruz doğru mudur?
    2-ea access'de de yukarıdakine benzer bir mantık var doğru mu?
    3-xbox live ile xbox live gold aynı şey mi yoksa farklı ürünler mi?
    4-game pass ve ea access'den oyun oynamak için illa xbox live veya xbox live gold satın almamız gerekir mi?

Çok soru soruyorum biliyorum ama playstation'dan geldiğim için her şey bana farklı geliyor
  • m-t-k M kullanıcısına yanıt
    Hayır GTA V’e 4K yaması gelmedi dostum sadece RDR’a geldi geçmiş haftalarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Hayır GTA V’e 4K yaması gelmedi dostum sadece RDR’a geldi geçmiş haftalarda.
    Gta 4 den bahsediyorum. 5 değil. Red dead e gelen yamada aynı boyutlardaydı. Neyse zaten bir kaç saate haberleri yayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-t-k -- 26 Nisan 2018; 19:12:1 >
  • m-t-k M kullanıcısına yanıt
    GTA IV’e One x update gelmesine ihtimal yok hocam 5. oyuna bile getirmediler. Dediğiniz güncellemenin 4K ile alakası yok. One X update alacak oyunlar haftalar önce xbox.com da ekleniyor zaten oradan görebilirsiniz tüm listeyi.

https://www.xbox.com/tr-TR/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.