Şimdi Ara

Xbox one x 2 kişi kullanımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox ı 2 farklı kişinin aynı oyunları birbirinden bağımsız kendi levellerinde oynaması mümkünmü mesela birisine vericem one x imi o kişide benim levellerim yerine sıfırdan başlayıp ilerlemesi ve benim makineyi geri aldığımda kaldığım yerden oyunlara devam etmem mümkünmüdür nasıl yapabilirim.

• Merhaba, her oturum kendi leveli üzerinden ilerler. Yeni kullanıcı hesabı açıp oynadığı sürece sorun olmaz
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim : ) öyle deniyeyim

Kusura bakmayın beğeni kısmı bilgisarımdan ve telefonumda ki tarayıcıda çalışmıyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi action11 -- 26 Temmuz 2019; 8:46:21 >
  • ufak bir detay vereyim, her profil kendi save dosyasını tutar... yalnız her profil kendi oyunlarını oynayabilir normalde... bunu aşmanın iki yolu var, ya oyunların olduğu hesaptan konsolu "ev konsolu" tanımlamak gerekir, ya da oyuna sahip olmayan profil oyun oynayacağında oyuna sahip profille de konsola giriş yapması gerekir...
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler : ) , benim için önemli bi husus satın aldığım oyunlar ve ultimate paketin oyunları oynayabilir olacak akşam bi kontrol edeyim hangi ayarda makine, siz söyleyince farkına varmış oldum sanırım yapmam gerekenler ;
    https://www.drivereasy.com/knowledge/how-to-share-games-on-xbox-one-with-your-friends-families/
  • 2 . kişiyi bi türlü kabul ettiremedim makineye varolan email şifreyi ve yeni email hesabı şifresiyle denedim şifreden sonra 80A40008 hata mesajı aldım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.