Şimdi Ara

XBOX ONE X 1TB KONSOL 1.812 tl + 50 world puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceden de konuları açılmıştı. Belki almak isteyen olabilir. satıcı teknosa
    https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-one-x-1tb-konsol-330117059

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordofrock84 -- 13 Mayıs 2018; 16:21:7 >

• satın almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. oyuna para vermeyi anladık bide üstüne aylık 30 tl ödüyorsun online oynamak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 1720 ye geliyor şeytan dürtüklüyor resmen

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yıllık 180TL iki kişi ortak alınıyor 90tl ye gelir. Ayrıca ps de olsa xbox ta olsa online ücretsiz olmuyor malesef

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    1720 ye ne yaparak geliyor acaba ?

• valla ben ps4 kullanıcısıyım. Memnunum konsoldan ama bu kadar güçlü bir makineyi bu fiyatlara düşürülmesi dolar bu fiyatlardayken benide dürtmüyor değil, ama oto koltuğu almam lazım çocuğuma
  • Oyun ile işi olmayan, 2 defa PS3 sahibi olup çok çok az oynadıktan sonra satan, konsol almayı aklından bile geçirmeyen beni bile teşvik ediyor. Önce 2000 TL, sonra 1900 TL sonra 1850 TL seviyelerine kadar indi, fiyat indikçe ihtiyacım olmamasına rağmen alma isteğim arttı. Şu anda 1708 TL'ye maledebiliyorum (kazananlar kulübü ile 1793 TL, +75 TL Worldpuan, +10 TL Playcard Worldpuan) ancak yine de almayacağım.

Bu fiyat şu anda Avrupa ve Amerika'da TL bazında en ucuz bizde diye biliyorum.
  • Hanımı ikna edersem alıyım bari

• şu alete pc gibi istediğim oyunları kurabilsem steamden falan 1sn düşünmem. oynadıklarım aaa değil, güçlü pcde istemiyor ha. ps4 üstüne birde bunun oyun masrafı çok gereksiz. bana içindeki güç lazım. kırığı çok işimize yarardı bunun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçırmayın beyler.Fiyat gerçekten çok iyi. PS4 ve PC kullanıcısıyım. Eğer PC olmasaydı elimde bende alırdım kesinlikle. Bu fiyata daha güçlü cihaz yok. Ex. oyun takıntısı olmayanlar rahatlıkla alabilir.

• İyi bilgisayarım olmasa düşünürdüm. Ama oyunları çok pahalı. Keşke klavye fare desteğiyle mobalar ve steam filan çalıştırsa. Örneğin bir araba yarışına 400 küsür artı aylık haraç veremem.https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/forza-motorsport-7-ultimate-edition/9nv34nlclg81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 14 Mayıs 2018; 8:39:8 >
  • Ürünü aldım 50 tl world puan için iptal ettim yeniden sipariş gecicektim fiyatı 1950 tl olmuş :@

• kesbi kullanıcısına yanıt
    aldığınız oyunu hem pc hem konsolda oynayabiliyorsunuz ve bundan sonra xboxa çıkan oyunlar gamepasse eklenecek. ben e3 duyurularını bekliyorum bu sene bomba gibi gelicez falan diyordu microsoft duruma göre alacağım.
  • Jquair kullanıcısına yanıt
    Fiyat aynı ama çekle alıyorsunuz ordan %7 indirim geliyor , siz iptal edince çek yanmıştır başka hesapla alın...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Evet farkettim şimdi bende yüzde 8di ne güzel ındirim hakkım :(

Mesaj attım çeki geri yuklerlermi?

• Jquair kullanıcısına yanıt
    Belli olmaz ne yapacakları ama bence yüklerler...

• Şeytan dürtüyor ama hala özel oyunlardan dolayı tercihim ps4 olacak

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Hocam şu store fiyatlarını bırakın artık aynı dijital oyun bu forumda 100 tl nin altında kim 400 tl verir allah aşkına

• aylık 29 tlye xbox access aboneliği alın oyunları para vermeden oynayın mis gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.