Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XBOX ONE VS XBOX ONE S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> XBOX ONE VS XBOX ONE S
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem gereği ikinciel xbox almayı düşünüyorum. Ancak iki ilan arasında kaldım bir tanesi: Xbox one 500 gb 1 kol pubg,far cry4 ve far cry primal oyunları veriyor 650. Diğer ilan ise ; Xbox one s Gri renk olan özel model 500gb 1 adet v2 kol oyunsuz 850tl. 4k tv yok bende. Bütçem 850 tl one s alırsam oyun konusunda zorlanacağım ama içimden one s almak geliyor daha yeni bir konsol sonuçta uzun süre dayanacağını düşünüyorum ancak düz one da oyun veriliyor ve artan bütçem ile rahatça oyun almama olanak sağlıyor. Arkadaşlar sizin görüşünüz nedir ? Hangi cihazı almamı önerirsiniz ? Xbox one alırsam performans veya grafik bakımından one s e kıyasla eksiklik çeker miyim ? Teşekkürler!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    870 Mesaj
    performans açısından pek fark olmaz ama sırf one ın kütük gibi güç adaptöründen kurtulmak için bile one s tercih ederim ben ikisi arasında. daha yakın zamanda üretilmiş bir elektronik cihazın kullanım ömrü de daha uzun olacaktır doğal olarak. 2 aylık gamepass 11 tl şuan. oyun konusunda da en azından kısa vadede sıkıntı yaşamazsınız.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Arkadaşlar normalde PS4 te oyun oynuyorum ancak xbox ın sadece kendine özel gears , halo ve forza serisi için aslında xbox almak istiyorum. Hikaye tabanlı oyunları oynuyorum sadece. 4K TV yok evde. Karar veremiyorum. İkinci el one s mi alayım sıfırı 1600 TL civarında microsoft TR garantili gitti gidiyor da. one x e hiç bulaşmamayım diyorum fiyat olarak çok pahalı. Yada ikinci el one s mi alıp , bir süre sonra satayım mı ? Ne tavsiye edersiniz.
    Cihazı sağa sola sık götürmüyorsan, tuğla gibi adaptör gözünü rahatsız etmeyecekse One al geç. One S ile aralarında 4K video izlemek dışında fark yok. Ha bir de One S in kolunda 3.5mm kulaklık girişi var.
    |
    |

gerek yok elinizde iyi bir gaming pc varsa gamepass pc alıp özel oyunların tadına bakabilirsiniz
    |
    |
    ozanaksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox One GT:xXxRaZoRxXx1 İphone 6 64GB Xbox One 1.5 TB 2 joistik 1 kinect ASUS B350M-K RYZEN2200G 3,85 Ghz 16GB DDR4 2400MHZ RAM RX 590 PULSE 8G WİN 10 64 BİT AOC LED 24" G2460VQ6 1ms 75 hz WD BLUE 250 GB SSD
  • Teğmen
    200 Mesaj

Hocam gaming PC yok sadece ps4 var. Amacım sadece Xbox a çıkan özel oyunları oynamak. One s mi sadece one mu ikinci el mi alsam karar veremiyorum. PS4 e çıkan ex oyunlar için de ondan vazgeçemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: asko56

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Hocam gaming PC yok sadece ps4 var. Amacım sadece Xbox a çıkan özel oyunları oynamak. One s mi sadece one mu ikinci el mi alsam karar veremiyorum. PS4 e çıkan ex oyunlar için de ondan vazgeçemiyorum.
    One x

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Xbox id classlord14
  • Yarbay
    7938 Mesaj

yok hocam eger elinizde pc olsaydı xbox a gerek kalmazdı çünkü xbox gamepass pc dede var özel oyunlarını pc dede oyniyabilirsiniz

ama ben sizin yerinizde olsam 650 tl olanla pazarlık yapıp 600 e baglar oyunuma bakardım
    |
    |
    ozanaksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox One GT:xXxRaZoRxXx1 İphone 6 64GB Xbox One 1.5 TB 2 joistik 1 kinect ASUS B350M-K RYZEN2200G 3,85 Ghz 16GB DDR4 2400MHZ RAM RX 590 PULSE 8G WİN 10 64 BİT AOC LED 24" G2460VQ6 1ms 75 hz WD BLUE 250 GB SSD
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.