Şimdi Ara

silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyrion -- 6 Ocak 2021; 18:51:17 >

• Peki oyunu indirmek icin konumu degismek simdi ve sonrasi icin sikinti olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • snrzlbkr S kullanıcısına yanıt
    Ben abd konumuna alıp yükledim sonra TR konumuna çektim sorun olmadan oynuyorum.
  • Tamamdir. Umarim alisabilirim oyuna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • snrzlbkr S kullanıcısına yanıt
    Daha önceden PC de oyunu oynayan biri olarak karaktere kolla daha kolay hakim oluyorsun.
    Daha son seviyeye yaklaşmadım ama arkadaşlar baya kolay lvl kasılıyor diyor. PC de 50 LvL dan sonrası işkenceydi.
    Son seviyeye ulaştığımda Eski pc versiyonu ile arasındaki farklı göreceğim.
  • Ben Xbox ı Almanya seçip o şekilde indirdim, oynuyorum. Amerika seçseydim Na server olacaktı yani, Us - Eu ayrı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Amerika sunucusu avrupaya göre daha çok ping yapar, bu her oyun için geçerli.Neden avrupa seçmediniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fantastik17 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bilmiyorum. Ama oyun aşırı derecede para istiyor, bu nedenle pek girdiğimi söyleyemem.

• 65den sonra itemlere + basmak zorlaşıyor oyun burda sadece gerçek para ile satın alınan elite statu diye bir aylık premium veriyor 35tl falan diye hatırlıyorum. Birkaç dungeondan çıkıcak kadar taş verior gerisi kostüm ışınlanma falan.

Elite statü aynı zamanda oyun parasıyla da alınıyor. Siz para istemeyi görmemişsiniz hocam o sabırsızlıkla beklediğiniz;

Asıl para istenilen oyunu eğer görebilirsek black desert online da görücez . Ben pcde bir süre oynadım gördüm p2w ne demektir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.