Şimdi Ara

Xbox One Sonbahar Güncellemesi Ana Ekrana Daha Fazla Özelleştirme Getiriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Microsoft, Sonbahar 2017 güncellemesini bugün tüm Xbox One kullanıcılarına sunuyor.

Xbox One Sonbahar 2017 güncellemesi en başta ana ekranda daha fazla özelleştirme seçeneği sunuyor. Bloklar olarak adlandırılan yeni bir konseptle favori oyunlarınızı, arkadaşlarınızı, Xbox Live Gold'u, Xbox Game Pass'i ve daha fazlasını doğrudan ana ekrana ekleyebiliyorsunuz. Ayarlardan karanlık, aydınlık veya yüksek kontrastlı tema tercihi de yapılabiliyor ve Pin sayısı 40'a çıkarılmış durumda. Yeni tasarlanan kılavuz kısmı ise artık daha güçlü ve daha hızlı.

Microsoft ayrıca Xbox One'daki oyunları ve uygulamaları 7 Kasım'da çıkacak olan Xbox One X'e internet ağı aracılığıyla transfer etmeyi mümkün kılıyor - ekstra hard disk gerektirmeden. Ek olarak artık USB kameralar Skype ve Mixer'de sohbet ve yayın için kullanılabilir. 

Bunlar Sonbahar 2017 güncellemesi ile gelen değişikliklerden sadece birkaçı. Tüm detaylara Xbox Wire üzerinden ulaşabilirsiniz. 

• Şu cuphead ps'ye neden yok her gördüğümde sinirleniyorum, gözüme çarptı yine :/
  • Arayüz çok gıcık olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Şu cuphead ps'ye neden yok her gördüğümde sinirleniyorum, gözüme çarptı yine :/

Merak etme bir kaç ay sonra gelir Playstation'a.Microsoft her zaman olduğu gibi time-exclusive yapmıştır oyunu :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Arayuz harika olmuş menüler iyice hızlanmış ben bu kadar erken cıkmasını beklemiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zarbo257 kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ettim ama bir iki yerde Ms platformlarına özel kalacak diye okudum. Yanılıyorda olabilirim.
  • ben direk firmanın ağzından yapılan açıklamayı biliyorum. Mac için belki ama ps4 ve switch için çıkmayacak diye söylediler. Microsoft ödenegin cogunu vs karşılamış kendi için yapıldı oyun yani. ps4 imkansız gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: Zarbo257

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: KAKÁ

Şu cuphead ps'ye neden yok her gördüğümde sinirleniyorum, gözüme çarptı yine :/</blockquote>

Merak etme bir kaç ay sonra gelir Playstation'a.Microsoft her zaman olduğu gibi time-exclusive yapmıştır oyunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ben direk firmanın ağzından yapılan açıklamayı biliyorum. Mac için belki ama ps4 ve switch için çıkmayacak diye söylediler. Microsoft ödenegin cogunu vs karşılamış kendi için yapıldı oyun yani. ps4 imkansız gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: Zarbo257

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: KAKÁ

Şu cuphead ps'ye neden yok her gördüğümde sinirleniyorum, gözüme çarptı yine :/</blockquote>

Hocam Microsoft'un Allah 1 dediğine bile inanmam özellikle Xbox kanadının.Ne dedilerse tersini yaptılar.Diğer oyunlar gibi bu oyunda paşa paşa Ps4'e gelecektir ps4 pazarını kimse es geçemez kolay kolay özellikle bağımsız stüdyolar.

• Ulan zaten ötekine zor alıstım yine değistirdiler, oyun yapın ulan ara yüzünüze tüküreyim. Sunset ,fh3, gears of wardan başka ilgimi çeken oyun yok konsolda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.