Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox one s vs Xbox one ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> Xbox one s vs Xbox one ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem gereği ikinciel xbox almayı düşünüyorum. Ancak iki ilan arasında kaldım bir tanesi: Xbox one 500 gb 1 kol pubg,far cry4 ve far cry primal oyunları veriyor 650. Diğer ilan ise ; Xbox one s Gri renk olan özel model 500gb 1 adet v2 kol oyunsuz 850tl. 4k tv yok bende. Bütçem 850 tl one s alırsam oyun konusunda zorlanacağım ama içimden one s almak geliyor daha yeni bir konsol sonuçta uzun süre dayanacağını düşünüyorum ancak düz one da oyun veriliyor ve artan bütçem ile rahatça oyun almama olanak sağlıyor. Arkadaşlar sizin görüşünüz nedir ? Hangi cihazı almamı önerirsiniz ? Xbox one alırsam performans veya grafik bakımından one s e kıyasla eksiklik çeker miyim ? Teşekkürler!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |

• Yarbay
    5968 Mesaj
    Eğer Xbox Scarlett alacaksan çıkınca eski kasa al. Çıkınca ya da kısa süre sonra yeni nesle geçmeyeceksen Xbox One S al derim.
    |
    |
    İkisi arasında çok bir fark yok, bazı oyunlarda 3-4 FPS oynaması oluyor. Ultimate pass alırsın, yanında oyun olup olmaması önemli değil, 2 aylık 11 tl şuan. Bence One S al, ama fat kasa da işini görür kalan parayla başka oyunlarda alabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7964 Mesaj

dostum şu hesapları kendince yap öyle al

650+ 65 ea acces 179 gold 15 eylülden sonra 179 tl 1 senelik sonra 1 aylık gamepass ulti alıp 1 aylık üyeligi yükselt diyip 1 senede gamepassın olur kafadan

900 e geliyor düz one

one s ise 1099 a geliyor

arada 200 tl fark var bu 200 tl fark için düz one almaya deymez
    |
    |
    Bahsedilenler: Muhammed Aydın FYANH
    Xbox One GT:xXxRaZoRxXx1 İphone 6 64GB Xbox One 1.5 TB 2 joistik 1 kinect ASUS B350M-K RYZEN2200G 3,85 Ghz 16GB DDR4 2400MHZ RAM RX 590 PULSE 8G WİN 10 64 BİT AOC LED 24" G2460VQ6 1ms 75 hz WD BLUE 250 GB SSD
  • Yarbay
    2506 Mesaj

One S ile One arasında 200 lira fark olacağını sanmıyorum.
    200 lira fark ile satın alacağınız iki konsolda One eski sahibinden çok oyun bulundurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asko56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadasın yazdıgı fiyatlara göre yaıldıgında one ile one s arasında 200 tl oynuyor

ki oyun olması önemsiz yeni başlıcak biri için gamepass ve ea acces baya tatmin eder

önemli olan gold üyelik
    |
    |
    Gunpower-storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox One GT:xXxRaZoRxXx1 İphone 6 64GB Xbox One 1.5 TB 2 joistik 1 kinect ASUS B350M-K RYZEN2200G 3,85 Ghz 16GB DDR4 2400MHZ RAM RX 590 PULSE 8G WİN 10 64 BİT AOC LED 24" G2460VQ6 1ms 75 hz WD BLUE 250 GB SSD
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.