Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainPricee1

Merhaba hocam cevaplar için saol

Dün kampanyada 1070 e aldım teşhir mi değilmi öğrenmek için çağrı merkezini aradım ama sistemlerimizde sorun var şuanda bilgi veremem dedi.Ben teşhir olduğunu düşünmüyorum xbox ülkemizde pek satılan bi konsol değil forumdan baktıklarıma göre toplam benle aynı siparişi veren 5 kişi vardır uşak merkez de okadar teşhir olacağını sanmıyorum hocam bi sorum daha olacak sana adil kullanım kotasını aştım fifa yı digital olarak indirmem ne kadar sürer

şimdi oyun 42 gb ben 20 gb dan sonra adil kotaya girdim yani son 22 gb ı 3mb e düşürülen hızda indirdim yaklaşık hiç kapatmadan 1 gün sürdü
  • Hocam Bimeksde dün 1070 e aldığım paket Bugün 1499 olmuş ve outlet ürün var yazıyo bu paraya teşhir ürün vermezler biz Dün çok iyi bi fiyata aldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainPricee1 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam öncelikle. Bu indirim hiç sabit değil açıkçası. Anlayamadım olayı birden 1699 lira oluyor, bir bakıyorsunuz 1499 lira olmuş. Bakalım akşama kadar fiyatı yine 1070'e düşecek mi.

• Arkadaşlar ben bir hafta önce 1235 TL ye aldım , kampanya genelde akşam saatlerinde oluyor . Akşamları kontrol ederseniz oluyor . Keşke biraz daha bekleseydim ama , kısmet bu işler .

Kardeşime 1070 TL den aldık , yurtdışı fiyatına olunca insan kaçırmak istemiyor.

Akşamları lütfen kontrol edin , eğer yapacaklarsa yine 1070 TL den yaparlar.

Ürün kapalı kutu Aral güvenlik bandı ile geliyor.
  • Teşekkür ederim hocam saol cihazın hakkı bence bu zaten

• yasinsulun Y kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bu arada Amazon'da X1 oyunları neden bu kadar ucuz? FIFA 17 25$ gibi bir fiyatla karşılaştım birkaç gün önce. BF1 de çok ucuz cidden. Ülkemizde bu oyunlar çok ama çok pahalı. Yurtdışından aldığımızda gümrük sıkıntısı ve ek vergi alınır mı?

• bimeks'in sitesinde sorun mu var ? ben giremiyorum
  • Turkiye'ye kargolanmiyor ama Amerika'da Xbox One S Battlefield 1 500 GB bundlei 3 ay Xbox Live hediyesiyle $212a dustu.
    https://www.amazon.com/dp/B01M28LVCZ/ref=twister_B01GY35T4S?_encoding=UTF8&psc=1

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Amazon.de de yazan fiyat herşey dahil fiyatı hocam.
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    O zaman almayi dusunen varsa oradan alabilir. Black Friday diye baya dusurmusler fiyatini.
  • vatandan 500gb fifa 17 paketini alarak aranıza katıldım
  • Hayırlı olsun kardeşim hoşgeldin aramıza inşallah scorpio çıkınca bizim cihazları 2. Plana atmazlar

• Alan ve kullanmaya baslayan arkadaslar yorum atabilirler mi ? Memnun musunuz ? Frame dusmeleri ya da performans sorunu gibi seyler yasiyor musunuz? Olumlu/olumsuz yorumlar atarsaniz cok iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorcher

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bu arada Amazon'da X1 oyunları neden bu kadar ucuz? FIFA 17 25$ gibi bir fiyatla karşılaştım birkaç gün önce. BF1 de çok ucuz cidden. Ülkemizde bu oyunlar çok ama çok pahalı. Yurtdışından aldığımızda gümrük sıkıntısı ve ek vergi alınır mı?

Hocam bu ara alışveriş çılgınlığı olduğu için uygun fiyatlar oluyor. 75 € üstüne gümrük vergisi alınıyor , 25 $ ' a alınan oyun 3 hafta sonra sizde olur. Amazondan alışveriş yapma rehberini inceleyebilirsiniz . Donanım haberde mevcut .

Genellikle ben Ps4 ve xbox1 oyunlarını dijital alıyorum . Oynadıktan sonra da aldığım fiyattan uyguna verip satıyorum . 10-20 TL ye oyun oynamış oluyoruz . Yoksa gidip 200-250 lira verip kutulu oyuna ayıracak bütçemiz yok.

• axerbolia A kullanıcısına yanıt
    Konsol 1,2 güne kadar gelecek geldiğinde fifayı deneyip yazarım kardeşim

• axerbolia A kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam frame düşmesi hiç yaşamadım yada ben farketmedim bilemiyorum,Dead Rising 3 ve FIFA 17 oynadım.(TV 4k+HDR destekliyor) Deadrising 3 sanırım eski bir oyun olduğu için açıkcası 4k ekranda grafikleri biraz kötü gözüktü fakat oyun olarak güzel zaten herkes biliyor.FIFA ise gayet güzel ve akıcıydı
  • Bimeksten fifa bundle 1070e alan arkadaşlar,urun geldiğinde belirtirmisiniz teshir olup olmadigini.zira hala şüphedeyim ben

• Hocam uşakta teşhir ürün Bugün kargodan baktım bana istanbul megacenterdan çıkış yapılmış teşhir olsa uşaktan gelirdi ürün

• arkadaşlar ben müşteri hizmetleri ile görüştüm,bana söyledikleri eğer internetten alırsanız ana depo dan çıkıyor ürün,eğer beklemek istemeyip gidip elden almayı düşünüyorsanız o zaman teşhir ürünü olarak aynı fiyatlara gidip yazan mağazalardan alabilirsiniz.yani onların gönderdikleri teşhir olmuyormuş
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.