Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende amazon.de den XBox One S satın almak istiyorum ama garanti durumu nasıl oluyor türkiyede geçerli oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

az önce twitter dan Larry Hryb paylaştı.

https://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B01MXPMFUK/34a6-20/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=sl1&linkId=b1e56868c2451f03410fc808b3eb937c

Turkiyeye gonderimi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bkblt85

arkadaşlar bende amazon.de den XBox One S satın almak istiyorum ama garanti durumu nasıl oluyor türkiyede geçerli oluyor mu?

Gecerli oluyomus hocam bende fifa 17 bundle ile almayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

quote:

arkadaşlar bende amazon.de den XBox One S satın almak istiyorum ama garanti durumu nasıl oluyor türkiyede geçerli oluyor mu?

Gecerli oluyomus hocam bende fifa 17 bundle ile almayi dusunuyorum

teşekkür ederim hocam bende 1TB gears of war bundle almayı düşünüyorum umarım bir sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Size cihazın yanında 3 aylık Gold ve Forza 6 vermeleri lazımdı. Öyle bir kampanya var şuan. Hangi mağazadan aldıysanız oyunu ve goldu isteyin.

Hocam teknosa online aldım, içinden fifa17 çıktı. Ayrıca 14 günlük gold üyelik ve 1 aylık ea ea access üyeliği çıktı.
    Teknosa yi arasam çözebilirlermi ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar one s aldım. Cihaz da sinir bozucu bir buzzing noise denilen bir ses var. Fan sesi midir nedir tam anlamadım ama yabancı sitelerdede değinilmiş bu olaya. Bu sorunu yaşayan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

https://www.amazon.de/Xbox-One-500GB-Konsole-Bundle/dp/B01KAGPBB6/ref=gbph_img_s-3_b356_2a10bc5f?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=0cbae0d9-2605-46a1-a1f0-b2752185b356&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=C8Y4D3E5Y81J8DMWT8ZB

yeni eklemişler günün fırsatına

şu anki kurla 866,2555

Tr gönderim yapıyor.

Hayırlı olsun, güzel fiyat .

• Arkadaşlar selam, xbox one s alacağım. 500gb veya 1tb. mediamarktta 1tb xbox one s +battlefield 1 1300 lira. nasıl fiyat sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar one s aldım. Cihaz da sinir bozucu bir buzzing noise denilen bir ses var. Fan sesi midir nedir tam anlamadım ama yabancı sitelerdede değinilmiş bu olaya. Bu sorunu yaşayan var mıdır?

Burda bir arkadaş 3 defa değiştirdim yinede düzelmedi yazıyor diğer bir arkadaş değiştirdim ses şimdi daha çok geliyor yazıyor başka arkadaşlar yok öyle bir şey en ufak bir ses duymadım yazıyor bende bir türlü karar veremedim hocam eğer youtube daki gibi ses geliyorsa çok pişman olurum

• quote:

quote:

Arkadaşlar one s aldım. Cihaz da sinir bozucu bir buzzing noise denilen bir ses var. Fan sesi midir nedir tam anlamadım ama yabancı sitelerdede değinilmiş bu olaya. Bu sorunu yaşayan var mıdır?

Burda bir arkadaş 3 defa değiştirdim yinede düzelmedi yazıyor diğer bir arkadaş değiştirdim ses şimdi daha çok geliyor yazıyor başka arkadaşlar yok öyle bir şey en ufak bir ses duymadım yazıyor bende bir türlü karar veremedim hocam eğer youtube daki gibi ses geliyorsa çok pişman olurum

Bariz bir ses var. Bu ses neye benziyor biliyormusunuz, ekran kartlarındaki coil whine sesine. Acaip sinirimi bozuyor. Daha yeni almıştım 1-2 gün oldu olmazsa servise gönderip para iadesi talep edeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bariz bir ses var. Bu ses neye benziyor biliyormusunuz, ekran kartlarındaki coil whine sesine. Acaip sinirimi bozuyor. Daha yeni almıştım 1-2 gün oldu olmazsa servise gönderip para iadesi talep edeyim.

Hocam youtube daki gibi ses geliyorsa zaten rahatsız olmamak mümkün değil ben eski kasa one satın alayım diyorum ama onunda 1tb olanları 1200 civarı fiyatlara satılıyor yani nerdeyse aynı fiyata one s yerine eski one almış olacağım için kendimi aptal gibi hissediyorum bir türlü karar veremedim

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Şu ses mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Şu ses mi hocam?

Evet ses bu. Burda mikrofonu dibine yaklaştırıp çekiyor, normalde acaip bir uğultu yok, bahsettiğim şey yüksek fan sesi değil. Sürekli devam eden zırıltı gibi bişey. Sessiz ortamda deli ediyor insanı.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Dandik fan kullanmışlar sanırım ya da fan devir hızında sorun var gibi ben kulaklıkla oyun oynadığım için önemsiz ama tv den oynayanlar gerçekten rahatsız olur bu sese.

• Bende bugün aldım şu an ilk kurulumdaki güncellemeyi yapıyor . Arkadaşlar bilgisayarımda kullandıgım usb girişli kulaklığımı xbox one s cihazımdada kullanabilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Bende bugün aldım şu an ilk kurulumdaki güncellemeyi yapıyor . Arkadaşlar bilgisayarımda kullandıgım usb girişli kulaklığımı xbox one s cihazımdada kullanabilirmiyim ?

Hocam fan sesi ne durumda ciddi rahatsız edici bir ses var mı?
  • merhabalar bende bugun teknosa da 15 dk bı fıyat dususu oldu o sekılde aldım 1 tb one s 1299 tl 6 taksıt yanında 3 ay gold uyelık ve fıfa 17 var
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.