Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.bimeks.com....ne-s-1tb-fifa-17-152018

buradan alınır mı, sıfır cihaz mıdır, uygun mudur sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FPS başka HZ başka televizyonlar 50 HZ veya 100 HZ olabilir. Yeniler 100 HZ gerçek tarama hızına sahipler. Fps tamamen oyunla ilgili bir durum. Tv ile alakası yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    Hayır şunu söylemek istiyorum. 4k tvlerde hdmi dan kimisi max 30fps destekliyor kimisi 60 fps. One s de 60 fps 1080p oyun upscale olur mu olmazmı, olursa değer ne olur 4k60fps olamyıcağına göre 4k 30 fps emi upscale eder yoksa etmez fullhd 60fps mi çalışır?

• İşte o destek FPS değil HZ olarak adlandırılır. O yüzden başka şeyler dedim. 4K Upscale eder 60 FPS çalışır. Ama 30HZ olduğu için titreme olur büyük ihtimalle. Ama olmayadabilir. Xbox ın 24 ve 50 HZ için desteği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Hayır şunu söylemek istiyorum. 4k tvlerde hdmi dan kimisi max 30fps destekliyor kimisi 60 fps. One s de 60 fps 1080p oyun upscale olur mu olmazmı, olursa değer ne olur 4k60fps olamyıcağına göre 4k 30 fps emi upscale eder yoksa etmez fullhd 60fps mi çalışır?

4k 1.4 hdmi monitorumle oynuyorum xbox one s i 4k ya yukseltmiyor 1080 60 veriyor..Hata aliyorum..4k 30 hz den 4k 60 fps vermiyor..

• UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevaplar ve bilgi paylaşımı için.

• Rica ederim. Hdmı 2.0 olması şart sanırım Tv veya monitörde en sağlıklı sonuç için.

• N11de one s var 500 gb fifa 17 hediyeli.1069 tlye geliyor kupon falan kullanınca nasıl fiyat? Pliples diye bi satıcı nasıl bilen varmı?

• trappereagle T kullanıcısına yanıt
    Ben 1 saat once yurtdisi cihazi aldm avilmamis kutu extra acilmamis 2. Controller ve fifa 17 1150 tl ye pro mu alsaydim kararsiz kaldim ilkkez xbox aldm umarm memnun kaliriz. Sende dusunuyorsan fiyat iyi bence

• Birde arkadaslar one s ps4 pro gibi 4k oyun oynatabiliyor mu ? Kimisi ps4 pro guclu rakip degil falan diyor

• tracksster T kullanıcısına yanıt
    yanlış seçim yapınca kabullenemeyen xbone s botları iftira atmaya başlamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Birde arkadaslar one s ps4 pro gibi 4k oyun oynatabiliyor mu ? Kimisi ps4 pro guclu rakip degil falan diyor

One S her içeriği 4K'ya upscale ediyor ama Pro kadar iyi olmasını bekleyemezsin. Pro daha yeni bir cihaz, One S Xbox One seviyesinde.

One S'in rakibi tabii ki PS Slim'dir. Scorpio çıksın rakibi Pro olur, o zaman tekrar değerlendirilir durum.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    4k ya upscale edebilmesi benim acimdan rakip olduklarini gosterir. Pro yu almaya elim gitmedi ackcasi krdesm aldi ps4 u smdiden sikayetci grafiginden fps dususlernden cozunurlugunden

• Xbox One S + Fifa 17 tek kollu cihaz arıyorum. İlanım + nakit şeklinde cihazı alıp, yıllar sonra tekrar xbox'a dönmek istiyorum https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-satilik-takaslik-gopro-4-hero-silver-edition-356785191/detay/
  • selamlar, xbox one için uyumlu olan Rock Band 4 seti almak istiyorum fakat cihazım xbox one s, rock band 4 setini xbox one s'te de kullanabiliyor muyuz acaba
  • kursad855 K kullanıcısına yanıt
    Kinect haric Onea uyumlu olan her urun one sde de adaptorsuz kullanilabiliyor. Rock Band setinin yeni gitarlari cikti PDP markasi tarafindan eski MadCatz firmasinin gitari ve davulu cok cabuk bozuldugu icin ona da bir gozatin.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam, aslında araştırdım fakat türkiye'de rock band setinin satışını bulamadım açıkçası, internette de birisi 1.800tl gibi uçuk bir rakam satıyordu
    bir arkadaşım aralıkta fransa ve belçika'ya gitmeyi planlıyor, darty'nin fransa sitesinde 100 euro şuan set ve fiyatı çok uygun geldi, linkide şu;http://www.darty.com/nav/achat/mp/informatique/xbox_one/jeux_xbox_one/mad_catz_rock_band_4_guitare_batterie_micro__MK99071837.html
    arkadaşıma aldırmayı planlıyorum ama ürün dediginiz gibi madcatz firmasının sanırım
    pdp'nin ürününü bulabileceğim bir yer var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursad855 -- 17 Kasım 2016; 11:33:22 >

• Merhaba arkadaşlar bende XBox One S 500GB cihaz almayı düşünüyorum ama 500GB yeterli olurmu? Çok fazla oyun oynayan biri değilim ama yeni çıkan oyunların boyutlarını görünce biraz endişelendim. Sizin cihazlarınızda kaç GB dolu şuan yer sıkıntısı yaşıyormusunuz almışken 1TB almak ne kadar mantıklı arada 200TL fark var. Ve son olarak One S cihazlarda ses ve ısınma sorunu devam ediyormu?
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    oyunları dijital alıp oynayacaksanız 500gb yeterli gelmez. xbox one s 150gb a yakın bir hafızayı kendisi kullanıyor zaten. size kalan 350 gb gibi düşünün. oyunları kutulu alıp oynayacaksanız zaten her hangi bir sıkıntı çıkmaz. o zaman 500gb yeterli olur. xbox one s 1tb kullanıyorum. hiç fan sesi duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esersurucu

oyunları dijital alıp oynayacaksanız 500gb yeterli gelmez. xbox one s 150gb a yakın bir hafızayı kendisi kullanıyor zaten. size kalan 350 gb gibi düşünün. oyunları kutulu alıp oynayacaksanız zaten her hangi bir sıkıntı çıkmaz. o zaman 500gb yeterli olur. xbox one s 1tb kullanıyorum. hiç fan sesi duymadım.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben dijital almayı düşünüyorum öyle cd yi takıp çıkarmakla uğraşmayı sevmiyorum. 150GB da kendisi kullanıyorsa 500GB kesinlikle yetmez. Ben 1TB modeli için uygun fiyat araştırması yapayım ozaman.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.