Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

Amazon'dan alınca gümrükte sıkıntı olmuyor mu ?

3 gundur gumrukte yetki belgesi istediler bende doldurup mail attim.Problemsiz geldi yarin teslim ediliyor.Inan bana gittigidiyor kadar kolay sonucta yasakli urun degil

Gümrükte takılıp vergi isteniyor falan deniyordu yalan yani teşekkürler cevabınız için güle güle kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

3 gundur gumrukte yetki belgesi istediler bende doldurup mail attim.Problemsiz geldi yarin teslim ediliyor.Inan bana gittigidiyor kadar kolay sonucta yasakli urun degil

Gümrükte takılıp vergi isteniyor falan deniyordu yalan yani teşekkürler cevabınız için güle güle kullanın

Tsk hocam
    Amazondan urun alma sayfasina geldiginiz zaman size
    Urun bedeli:x
    Kargo bedeli:x
    Gumruk bedeli:x
    Total:xxx
    Seklinde cikiyor siz en bastan amazona oduyorsunuz amazon sizin yerinize her seyi hallediyor..Eger gumruk memuru vergi almassa en basta odediginiz vergi size iade ediliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anladım hocam sağolasın anlattın

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

hayır makinaya takınca kendisi format atıp uygun hale getiriyor.

nasıl yani harici bellek taktığımızda ona oyun vs yüklüyormu? kendi hard diski gibi?
  • gultaaken kullanıcısına yanıt
    evet aynen öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video)

bende bf1 bundle aldım. bekliyorum. cihaza acayip tatlı olmus.

Hayirli olsun nerden aldiniz

• sağolun. amazon'dan aldım. su an kargoda.

• quote:

sağolun. amazon'dan aldım. su an kargoda.

haydar hocam hayırlı olsun bana da link verir misiniz bende alayım bir cihaz

• quote:

quote:

quote:

bende hollanda dan fifa 17 bundle li aldım 1 ay önce tax free ile birlikte 800 liraya geldi, bu arada yurtdışı garanti için şu sayfaya göz attabilrsiniz

https://forum.donanimhaber.com/m_101911259/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Cok tesekkurler hocam cevap icin bakayim hemen sarj unitelerine

hocam bulduysanız banada bi link atarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l

quote:

sağolun. amazon'dan aldım. su an kargoda.

haydar hocam hayırlı olsun bana da link verir misiniz bende alayım bir cihaz

sağolun hocam. Ben aşşağıdakı linkten aldım fakat maalesef Türkiye'ye göndermiyorlar. Ben bir arkadaşım sayesinde amazondan alabildim.

https://www.amazon.com/gp/product/B01LI1ZUW2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

gayet iyi fiyat ben yurtdisindan 300 euroya almistim fifa bundleini neredeyse ayni fiyata gelmis.

tax free yapmadınız mı? bende hollanda dan 279 euroya aldım %21 tax free iadesiyle 240 euro ya geldi oda 800 tl fln yapıyor işte
  • Dikey stand'la kullanan var mı? Randıman var mı?

• Hdr 10 destegiyle en iyi goruntu alinabilir diye geciyor yurt disi forumlarda ve youtube videolarında ? ohoo hem hdr 10 hem dolby destekli tvler ciktimi?

• Dün itibariyle bende OneS'e gecis yaptim.Gamepad daha kalitesiz gibi geldi bana eski siyahlara kiyasla.Gamepad uzerindeko buyuk xbox tusuda cok zor basiyor.Sanki fat kasadan kalitesiz gibi:)

• Garip bir kampanya var su an Amazonda. Titanfall 2 ve yeni Xbox One S Controllerini almayi dusunuyorsaniz Cinch Sac denilen Xbox torbasiyla beraber $126a Turkiye'ye kargolanabiliyor. Normalde Amazon controllerlari tek olarak Turkiye'ye yollatmiyor ama bu sekilde kargoya imkan saglamis. Gumruk vergisinden dolayi fiyati 90dan 126ya cikmis ama ikisini de almayi dusunen varsa bu sekilde alabilir.

https://www.amazon.com/Titanfall-Wireless-Controller-Cinch-Sac-Xbox/dp/B01LYNEZJ7/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1477996567&sr=1-4&keywords=titanfall+2

• Alrti Wifi 5ghz bandinda kullanan var mi?Ben 5ghz ile bagladigimda paket kaybi ve ping sorunlari oluyor oyunlarda.2.4hz de ise sorun yok.Acaba sorun xboxda mi yoksa superonlinenin dandik modemindemi k?Varmi 5ghz ile kullanan?

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Alrti Wifi 5ghz bandinda kullanan var mi?Ben 5ghz ile bagladigimda paket kaybi ve ping sorunlari oluyor oyunlarda.2.4hz de ise sorun yok.Acaba sorun xboxda mi yoksa superonlinenin dandik modemindemi k?Varmi 5ghz ile kullanan?

Hocam bende 5 ghz 80 MHz ile oynuyorum sıkıntım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: merlot7

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Alrti Wifi 5ghz bandinda kullanan var mi?Ben 5ghz ile bagladigimda paket kaybi ve ping sorunlari oluyor oyunlarda.2.4hz de ise sorun yok.Acaba sorun xboxda mi yoksa superonlinenin dandik modemindemi k?Varmi 5ghz ile kullanan?

Hocam bende 5 ghz 80 MHz ile oynuyorum sıkıntım yok

Peki superonline kullanıyorsanız mumkunse modemin seri nosu kaçla başlıyor bakanilirmisiniz? İlk 4 hanesi nedir?bende modemdd olabilir soeun.inşallah xbox wifi alıcısından değildir,cevabınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 1 Kasım 2016; 19:36:39 >
  • Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Konsol konusunda yeni olduğum için sizlere bitakım sorularım olacak. Kasım ayı içerisinde Xbox One S almayı düşünüyorum. Gamepad'deki şarj olayı için hangisi daha mantıklı? Ve de geriye uyumluluk konusunda istediğimiz Xbox 360 oyunu dijital olarak veya CD'yi takıp oynayabiliyor muyuz? Cod2 oynamak istiyorum nasip olursa :) Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.