Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 Sahibiyim, Xbox S alacam kaçışı yok, çok beğendim zaten gamepad'e hayrandım, slim kasasını görünce acayip mutlu oldum.
  • Nesi düşük?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım benim acayip hoşuma gitti adamlar bu işi biliyor .illaki aldirtacaklar bana.yeni gamepad çok hoş olmuş. Dikey olması hep istediğim bir özellikti.Koy çantada al götür yazliginda oyna :))

• Arkadaşlar Xbox Slim'in Türkiye fiyatı ne olur? PS3 'ü satıp üstüne para ekleyip alıcam 1 senedir sınavlara çalışmaktan oyunsuz kaldım 1 sene daha bekleyene kadar PS3'ümü satıp üstüne biraz ekleyip alırım kalan dönemde de Xbox Scorpio parası biriktiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Arkadaşlar Xbox Slim'in Türkiye fiyatı ne olur? PS3 'ü satıp üstüne para ekleyip alıcam 1 senedir sınavlara çalışmaktan oyunsuz kaldım 1 sene daha bekleyene kadar PS3'ümü satıp üstüne biraz ekleyip alırım kalan dönemde de Xbox Scorpio parası biriktiririm.

299 dolar 500 GB olan Slim model TR 1200 TL olması gerek .2TB 399 olan model 1500 TL olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Arkadaşlar Xbox Slim'in Türkiye fiyatı ne olur? PS3 'ü satıp üstüne para ekleyip alıcam 1 senedir sınavlara çalışmaktan oyunsuz kaldım 1 sene daha bekleyene kadar PS3'ümü satıp üstüne biraz ekleyip alırım kalan dönemde de Xbox Scorpio parası biriktiririm.

299 dolar 500 GB olan Slim model TR 1200 TL olması gerek .2TB 399 olan model 1500 TL olur.

299 dolarlık 500gb mıymış.Neyse zaten Scorpio çıkana kadar oyalanacağım için oynamadığım oyunu silerim.Çok para harcamıyım şimdiden malum Scorpio cebimizi çok yakacak.Sağolun hocam bilgilendirme için

•  Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Scorpio Modeli duyurulma ihtimalinden bahsettim.

Scorpio Q4 2017 den önce çıkmaz ayrıca konferansda Scorpio duyurusu olacağını sanmıyorum.

Cümlenin yarısı doğru, yarısı yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Haziran 2016; 23:04:01 >
  • Slim ne zaman geliyor tam olarak
    edit: Sanırım agustos 2016 da mağzalarda olucakmış turkiye için aynı tarihmi olur bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirAlex -- 13 Haziran 2016; 23:09:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Scorpio Modeli duyurulma ihtimalinden bahsettim.

Scorpio Q4 2017 den önce çıkmaz ayrıca konferansda Scorpio duyurusu olacağını sanmıyorum.

Cümlenin yarısı doğru, yarısı yanlış.

Aynen oyle oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi ki beklememişim yazı boşa geçirmemiş olduk.ağustos'da s modele geçeriz harici hdd parasına slim konsol.1 yıl sonra da scorpio.
    exc. oyunların windows 10a gelmesi benim için sevindirici.xbox markası daha güçlü hale gelecek oyunlar sayesinde.
    scorpio 4k 60 fps'de vr destekli geliyor 1070 eşdeğeri yani.maks 500 dolar olur diyorum.
    xbox one s de çok güzel olmuş çok hafif ve şık duruyor.power brick derdi de yok.
    konferansın tek eksisi hiç yeni geriye uyumlu oyun duyurmamaları oldu.onun dışında yine 10 numaraydı team xbox.
    spencer ve ekibi çok şey kattılar.

• Beyler şimdi xbox one'm var boyutu önemli değil benim için ama oyunlarda daha mı güçlü s?

• Xbox One S tek kelime ile mükemmel olmuş. Ben çok beğendim gerçekten rengi olsun, tasarımı olsun , hele o kontrollere bayıldım. Gerçi ben normal One tasarımını da beğeniyordum. Kesinlikle ilk fırsatta alacağım. Tam arşivlik bir konsol olmuş.

• Beyler donanım da iyileştirme var mı ?

• xb1 s oyunlari da 4kya upscale edicek mike ybarra kaynak

• Scorpio çıkacaklen xbox one sahiplerinin alması saçmalık diyorum ama gidip alırım yine.

• İlk çıkan PS2 kasası kadar şık olmuş. Az da andırıyor gibi :)

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video)

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video)

• Microsoft sonunda güç modülünü içeriye almayı becermiş. Beyaz çok yakışmış bu arada.
  • 100-240 arası mı çalışır

•  Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.