Şimdi Ara

Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
19
Favori
28.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım harika özellikle beyaz renk çok yakışmış, Scorpio muhabbetleri olmasa çıktığında alırdım.
  • Ulan Microsoft, Xbox One ilk başında böyle çıksaydı ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • performans olarak bir farkı yok di mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jnsvmli

Beğendim ancak şu anki elimdeki cihazı değiştecek kadar büyük bir değişim göremedim fat kasayla bir süre daha devam.

Hocam zaten bu slim modeller potansiyel alıcılar icin uretiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Haziran 2016; 9:25:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Ulan Microsoft, Xbox One ilk başında böyle çıksaydı ya.

Tv ağırlıklı düşündüğü için dekoder şeklinde, tasarlanmıştı.
    Ayrıca 4k video oynatacak ise, mevcut xo'da 4k videoyu rahatlıkla oynatabilmeli.
  • Slim haliyle boy PS4 normali gibi. Supply rezilliğini kaldırmışlar, bir de şu kıro elektroniği rengi yerine siyahını görseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 13 Haziran 2016; 14:44:58 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Blu ray okuyucu farkı olmasın o?
  • Gelmiş yine xbox haterlar scorpio çıktığında görecem sizi nasıl tıpış tıpış satcaksınız ps lerinizi
  • Olması gereken haline gelmiş.
  • Beyaz gözüme çok şık gözüktü. Dikkat ederseniz alttaki kısmı siyah yapıp, üst kısmı beyaz bırakarak göz yanılması yapmışlar. Konsol daha inceymiş gibi duruyor.

Daha başında şu kasayla gelselerdi şuan ki durumlar daha iyi olabilirdi.

Şu konsolu şu saatten sonra diledikleri satış rakamlarına getirebilecek tek sey konsolun kırılması. Kırılırsa ps4 ün yanına 1 tane alır koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 13 Haziran 2016; 16:10:07 >
  • çok şık.trade in kampanyası olsa worldwide herkes değiştirir.hdd parasına slim model olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni alacak olan S alir, ama halihazırda normali var bizde zaten bunu almak yalnızca para israfı olur.
  • Adaptör dahili ise Kinect portu yok diyebiliriz. Adaptörün büyük olmasındaki nedenlerden biri de Kinect'in güç ihtiyacıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 13 Haziran 2016; 18:14:00 >
  • https://youtu.be/CKP0wVh9IAE
    Videosu geldi hayirli olsun.

• Scorpio'yu bekleyeceğim diyordum ama sanırım dayanamayacağım. Slim model çıktığında alacağım.
  • 299 Dolar fiyat ve One den daha düşük cihaz pek tercih sebebi değil bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr fiyatı uygun olursa alıcam artık.çok hoşuma gitti beyaz renk harika olmuş. Taşınabilir olması benim için çok ideal.

• Iyi hosta bize en az 1200den kitlerler

• Dediklerimin aynısı çıktı 4k oyun bekleyenler boşuna beklemiş oldunuz 4K oyun videoları izlersiniz artık

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.