Şimdi Ara

Xbox One S Konusunda Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Xbox One S buldum 2350 Tl ye 23 ay garantili cihazı yeni almışlar sizce alınır mı ortama piyasaya göre piyasa durulur mu yoksa ne öngörüyorsunuz ps4 ile arasında kaldım o da ayrı soru işareti exc oyunlar kafamı karıstırıyor.

Teşekkürler şimdiden

• kişisel olarak pahalı bulsam da bu bir tercihtir... mevcut piyasaya göre iyi ama mevcut piyasa iyi değil :) ayrıca yeni konsollar yoldayken ve global piyasada one x'lerin fiyatı 300$/€'ya inmişken de bilemedim...

"exc oyunu yok" diye düşünüyorsan 1650 ekran kartlı bir PC sahibi olmasın diye düşünürüm çünkü bir çok insan microsoft oyunları PCye de çıktığı için bunu diyor... ama kimse kaç kişinin evinde bu oyunları çalıştıracak PC var diye düşünmüyor :)

konsol tercihi ise çok kişisel, ps4 mü xb1 mı... en önemli kriterlerden biri gamepass... "3 yıllık gamepass alır, takılırım" dersen xb1... "ben sadece 3-5 oyun oynarım" dersen en çok arkadaşın olan platformu almak mantıklı... benim ana konsolum xb1x ama ps4 alanlara da "niye öyle bişi yaptınız" demiyorum... o da oyun oynatıyor, bu da :)
  • Kaziklanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

kişisel olarak pahalı bulsam da bu bir tercihtir... mevcut piyasaya göre iyi ama mevcut piyasa iyi değil :) ayrıca yeni konsollar yoldayken ve global piyasada one x'lerin fiyatı 300$/€'ya inmişken de bilemedim...

"exc oyunu yok" diye düşünüyorsan 1650 ekran kartlı bir PC sahibi olmasın diye düşünürüm çünkü bir çok insan microsoft oyunları PCye de çıktığı için bunu diyor... ama kimse kaç kişinin evinde bu oyunları çalıştıracak PC var diye düşünmüyor :)

konsol tercihi ise çok kişisel, ps4 mü xb1 mı... en önemli kriterlerden biri gamepass... "3 yıllık gamepass alır, takılırım" dersen xb1... "ben sadece 3-5 oyun oynarım" dersen en çok arkadaşın olan platformu almak mantıklı... benim ana konsolum xb1x ama ps4 alanlara da "niye öyle bişi yaptınız" demiyorum... o da oyun oynatıyor, bu da :)
    Anladım hocam o zaman bi süre daha bekleyeyim fiyatlar doların sakinlemesi ve yeni konsollların arifesi olması nedeniyle bir nebze düşebilir sanki ama pek umudum da yok bu duruma beklemek en sağlıklısı gibi bu süreçde artık zaman neyi gösterirse olmadı hiç almayacaz. Pc konusunda da haklısınız 2 sene önce zamanı için hiç de fena olmayan bir bilgisayar aldım bugün yeni oyunlar için yeniden birşeyler yapmam gerek sürekli güncel tutmak daha masraflı ki bi ekran kartı konsol parasına denk düşüyor.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Doğukan -- 22 Mayıs 2020; 14:34:52 >

• Kesinlikle alma, çakallar enayi arıyor.
  • Fiyatlar ne zaman geriledi bu ülkede? Düşen bir fiyat görmedim ben 40 yaşındayım. Şimdi oğluma doğum günü hediyesi alayım dedim çocuk oyun konsolu istedi. Bir bakayım fiyatlar ne alemde dedim şok oldum. 6 ay önce 1300 e almadığım konsol 3000 TL olmuş. Hadi dedim bu çi yanlara para kaptırmayım ikinci ele yöneldim. Haliyle onlar da fiyatları çekmiş tepeye. Şimdi bir tane buldum garantili ve çift kol olduğunu söylüyor arkadaş 1 tb modeli one s. Ne dersiniz alınır mı? 1 ay kadar sürem var.
  • socialworker kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 'al' desem de 'alma' desem de yalan olur. Piyasada fiyatlar ikiye üçe katlanınca ikinci el fiyatlarda da uygun olmuyor. 2 ay önce verilen fiyatın iki katını vermek insana çok koyuyor. Ben de 22 martta 1800e aldım, şu an 3600. Durduğu yerde ürün böyle zamlanır mı? Ben şu an almak istesem 3600 vermezdim, sizin satıcının fiyatını yazmamışsınız o yüzden bir şey diyemiyorum. Şu an one s 1 tb all digital 3000liraya düşmüş hepsiburada'da. Düşmüş derken 3600den düşürmüşler lütfedip.
  • Kusura bakmayın 2300 son dedi fiyat olarak
    Satıcı güvenilirse alınır, Sahibindende dolanan dolandırıcılardan değildir umarım.
  • Valla 2013 yılı kayıtlı kullanıcı ama bilemiyor insan. Cevaplar için teşekkürler.
    Hocam ben çok şikayet konusu gördüm forumda, dolandiricilar 2007,2010 tarihli.hesap satın alıp eski güvenilir kullanıcı imajı verip insanları dolandırıyorlar.

Ben hepsiburadadan 6 taksitle almıştım, bir de Garanti.bankası üzerinden 6 taksit yapip aldim. Bir anda 2300 vermek yerine 3000 verip.taksitle de alinabilir (tabi burada satıcıyı zan altında bırakmak istemiyorum)
  • Bu arkadaş forumdan değil sarı sitede ama dediğiniz gibi onun da garantisi yok. Biraz daha bekleyip daha az kazıklanma yoluna bakacağız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

Bu arkadaş forumdan değil sarı sitede ama dediğiniz gibi onun da garantisi yok. Biraz daha bekleyip daha az kazıklanma yoluna bakacağız artık.
    Bende beklemeye koyuldum hocam yeni konsollar doların ateşinin sönmesi vb 4 5 ay süren varsa zaten fiyatlara etki edecektir ki vergi de 20 ye cekılecek avunuyorum sımdılık bunlarla :D
  • Fiyatlar sacma sekilde yukseldi aslinda eskiden 1500TL civari olan One S All digital simdi 2800TL civari ki bulmak oldukca zor , PS4 Pro 5.000Tl civarina cikmis yeni konsollar bence 7K den asagiya gelmez maalesef. Soylendigi gibi fiyatlar artar ama dusmez diye dusunuyorum maalesef. One X 300USD olsa da vergi+kar vs derken bizde 500USD ye gelmesi laizm ancak o fiyata bile bulunmuyor piyasa enteresan bir durumda..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.