Şimdi Ara

Xbox One S İçin İlk Kurulum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon.de üzerinden 1 TB, 2 Kol Xbox One S siparişi verdim. Aldığım ilk oyun konsolu oldu. Yalnız evimizde sınırsız internet yok yani kendi halimde takılacağım. Acaba ilk kurulumda internetle alakalı bir şey gerekiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• büyük ihtimal güncelleme isteyecektir , 300-400 mb arası bir güncelleme yaparsın sadece , hayırlı olsun

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Telefonun internetine bağlayıp bu yapılabilir değil mi?

Teşekkür ederim. Çok heyecanlıyım, kazasız belasız gelir de öğrene öğrene kullanırım umarım.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    günmüzde int siz ev kötü bir şey ayrıca one s için int şart

oyun nasıl oynican gold ve gamepass aboneligi veriyor o pakette 3 aylık gamepass 14 günlük gold ilk defa aldıgın için game pass keyini girip oyunları indirip oynican ea acces de lazım fifa 18 vs geliyor int yoksa xbox alsan ne almasan ne size kırık ps4 lazım intsiz oynicaksanız
    olur tabiki de , arkadaşın desiği gibi internetsiz pek tadı olmaz, kutulu oyun alayım desen bulması zor ve pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Başka şehirde öğrenci olduğumdan ailemle kaldığım evde benim haricimde bir genç olmadığından internet bağlatmak boşa masraf olur. Öğrenci evimde sınırsız internet var ama televizyon Xbox/PS4 için müsait değil.

Ben daha önceleri evde pc ve internet varken bile online oyun oynamazdım. Kendi halimle oynamak bana daha çok zevk veriyor. O yüzden bu sorun değil. Ayrıca maddi yönden kutulu oyunlar çok pahalı olduğundan en fazla 2 oyun alıp oynayabilirim ki bunlar istediğim oyunlar. Kaldı ki ilk kurulumda güncellemeyi yaptıktan sonra bahsettiğiniz şeyleri yapmamak bir sorun teşkil etmez umarım? Sadece kutulu oyun alacak birini bağlar mı bu dediğiniz? Ben çok fazla araştırma yapamadım. Yalnızca uzun süredir hayalimdi ve ucuza görünce aldım ama halen iptal etme imkanım var. Cevap verirseniz sevinirim.

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıdaki mesajımda bu sorulara cevap verdim. Kendi halimde oynamaktan zevk alacağımdan eminim; bu benim için sorun değil. Almak istediğim 2 oyun var sadece onları alsam da beni götürür..

hocam xbox dedigimiz alet e sürekli güncelleme geliyor ve online yoksa cihaz hiç cd li bile oynasan cd oyunun kurulumunu yapıyor ve bazen day one update isteyebiliyor duruma göre misal red dead 2 de 2 cd olmasının nedeni alan update vs ile ugrasmasın direk takıp oynasın diger cd li oyunlar için aynı durum varmı bilmiyorum ama cd li oyun hele xbox da imkansıza yakın yok

size en mantıklısı kırık ps4 istedigin oyunu attır oynarsın ama red dead 2 vs hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Kasım 2018; 23:9:4 >
    Cuma'ya var daha. Siparişi iptal ettim. Allahtan para çekilmemişti. Sanırım bu iş beni aşacak ya da daha iyi bir araştırma yapmalıyım. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Şöyle kutulu oyunu al, tak, kur ve oyna sanıyordum ben.

Bir de bahsettiğin meseleler PS4 için de geçerli mi?

Ps4 için bu varmı bilmiyom kullanmadım ama amaç oyun oynamaksa kırık ps4 al türkçe oyunları oyna bitir istedigi. Tüm oyunları oynarsın hardiakine attırıp sahibindeni araştır

Gönül ister xbox al orginal kullan ama cihazı 1040 tl ye alıyprsun 2 adet orginal oyun 1000 tl ye geliyor yani akı b.. kurtarmıyo

Az evvel kısa bir araştırmayla PS4 için sürekli internet bağlantısı gerekmediği ve sadece güncellemeler için gerektiğini gördüm. Bu aklıma daha çok yattı. Benim aklımda hep Xbox vardı ama şartlar yerine gelmedikten sonra. Maalesef sıfır ürün takıntılı biriyim. 2.ele pek içim sinmez.
    Oyun fiyatlarını hiç açmayın.. Neredeyse konsol fiyatlarıyla eş değer olacaklar bu gidişle. Sonra da insanlar niye korsana yöneliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 20 Kasım 2018; 23:46:10 >
  • Birçok kutulu oyunda oyunun tamamı disk ile gelmiyor, ekstra indirme istiyor. Hatta bazı firmalar işi abartıp içi boş disk ile satıyorlar oyunu. Oyunun neredeyse tamamını internetten indiriyorsun. Mesela Black Ops 4'ün diskinde toplam 200-300 Mb data varmış, Spyro'nun yeni çıkan oyununda da sadece ilk oyun diskte geliyormuş, 2 ve 3'ü internetten indirmen gerekli.

• jayleen J kullanıcısına yanıt
    Ne kadar saçma bir sistem. O kadar para verip alıyorsun ama içi resmen boş çıkıyor. Bu olay PS4 için de var mı yoksa sadece Xbox için mi geçerli?

Hocam siz anlamadınız sahibinden dne kastım sıfır ürünler zaten konsolcular satıyor kırık cihazı sıfır kutuda ondan dedim araştır güzel bir slim alırson korol güncel sürüm sıfır

Kusura bakmayın hocam konuya biraz yabancı olunca böyle oluyor. Bir bakayım ben o zaman. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Mobilden sahibindene girip arama bölüme kırık ps4 yaz bak

5.05 veya 5.07 olcak en güncek korol sürüm bu

Tamamdır, hallediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.