Şimdi Ara

Xbox One S GOW Edition (2TB) satıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürünü alalı 2 yılı geçiyor ve sadece istediğim belli başlı oyunları oynamak için almıştım. Uzun zamandır sadece Dead By Daylight oynuyorum diyebilirim. Cihazı çok temiz kullandım ve günlük belli saatlerde açtım.

Kutusu ve faturasını aldığım gibi atmıştım. Nedense hiç satmayacağımı düşünüyordum. Özellikle ürünün üzerinden 2 yıl geçmiş olmasına takılmanızı istemiyorum çünkü öğrenciyim ve okulum evime 20 kilometre olduğu için zaten evde bulunduğum süre çok azdı. 21.00-23.00 arası oynarsam oynardım.

Eskişehir içine elden teslim imkanım var. Diğer illere ise kargo yapabilirim. Kutusunun olmamasına aldanmayın paketleme konusunda iyiyimdir.

Sorularınızı PM yoluyla iletirseniz çok sevinirim.
    Fiyat Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkembulut00 -- 22 Ekim 2020; 14:23:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel fiyat hocam hayırlı satışlar.
  • Jellal Fernandes kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepad cok guzel duruyor, alan arkadasa tavsiyem gamepadli alirsa cok daha mutlu olacagi yonunde Hayirli satislar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Gamepad cok guzel duruyor, alan arkadasa tavsiyem gamepadli alirsa cok daha mutlu olacagi yonunde Hayirli satislar dilerim.
    Teşekkür ederim :) Arkasından ağlayacağım sanırsam, gerçekten çok güzel. Beyaz hoşuma gitmiyordu ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.