Şimdi Ara

Xbox one s gamepad pc bağlantısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar xbox one s gamepad aldım 1 tane ikinci fakat pc nasıl bağliyacağım hakkında pek birşey bulamadım acaba kablolu veya kablosuz nasıl bağlayaiblirim ekstra aparat ne almam gerekli,

• merhaba, windows 10 yüklü makinaya kablo ile bağladığın an çalışmaya başlar...
  • Usb kablo ile bağlayarak kullanabilirsiniz yada wireles alıcı satın alarak kablosuz kullanmanız gerekir. Masraflı bir işlem olduğu için kablo ile kullanmanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablo bu bildiğimiz herhangi usb kablo olurmu yoksa 19 20 tlye satılan Xbox One Gamepad Şarj ve Data Kablosu'mu önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScHoolboy Q

kablo bu bildiğimiz herhangi usb kablo olurmu yoksa 19 20 tlye satılan Xbox One Gamepad Şarj ve Data Kablosu'mu önerirsiniz

Herhangi bir kablo uyar 5 tl ye satılan. Girişi uyumlu olsun yeter.

• tamamdır hocam çok teşekkür ederim
  • bu arada Windows 10 kullanıyorsan One S gamepad'ini bluetoothtan da bağlayabilirsin... bunun için bilgisayardan bluetooth cihaz ekleme ekranına gel, gamepad'i xbox butonuna basarak aç, sonra sync butonuna(tetiklerin ortasındaki buton) 3 saniye basarak bulunabilir hale getir, pc'den görünen xbox wireless controller'ı ekle :) bunu yapmak için windows'unun güncel durumda olması lazım(anniversary update lazım aslında)...
  • Windows10'u sürekli güncel hocam şöyle birşey aldım ekstra olarakhttps://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-v4-0-dongle-dk-ac-btu40-p-BD800986 yani öyle uzaklık falan çok önemli değil sizce nasıl bir performans verir
  • Aldığın ürün güzel yeter sana

• quote:

Orijinalden alıntı: ScHoolboy Q

Windows10'u sürekli güncel hocam şöyle birşey aldım ekstra olarakhttps://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-v4-0-dongle-dk-ac-btu40-p-BD800986 yani öyle uzaklık falan çok önemli değil sizce nasıl bir performans verir

bluetooth bağlantısını pek kullanmadığım için ne desem yalan :)
  • hocam son olarak sorum cihaz elime ulaştı bluetooth gelmediği için herhangi bir usb ile bağladım fakat cihazlar bölümünde contreller olarka görünüyor acaba normalmi yoksa birşey falanmı yüklemem gerekiyor
  • Hocam bir şey soracağım yeniden başlık açmayayım dedim. Bu xbox one kolunun A B X Y tuşlarına basınca bazen gıcırdama sesi çıkıyor. Hani kapının menteşesi gıcırdar ya. Ciddiye alınacak bir durum mudur? Bu gıcırdamayı nasıl yok edebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TostluSucuk

Hocam bir şey soracağım yeniden başlık açmayayım dedim. Bu xbox one kolunun A B X Y tuşlarına basınca bazen gıcırdama sesi çıkıyor. Hani kapının menteşesi gıcırdar ya. Ciddiye alınacak bir durum mudur? Bu gıcırdamayı nasıl yok edebilirim?

kardeşim gıcırdama sesi yok ama bildiğin tuş sesi yani tık tık gıcırdama bilmiyorum hani sıfır aldıysan bi getir aldığın yere ama ikinci el aldıysan sorun olabilir
  • TostluSucuk T kullanıcısına yanıt
    kapı gıcırdaması ve tuşu tam bağdaştıramadım ama fiziksel ses olur sonuçta hareketli parçada... bizim evdeki 6 pad'in hepsinin titreşim sesleri bile farklı... sanırım en gürültülüsü project scorpio... o yüzden padlerde tutarlılık aramayı bıraktım... ha bir açayım bakayım derseniz internette söküm takım vidyoları var... ben bir tane padin komple kasasını değiştirmiştim hanım için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.