Şimdi Ara

xbox one s controller kalibrasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amazon yeni xbox one controller aldım ancak bir şey takıldı aklıma,Ürünün kalibrasyon ayar bölümünde sağ joypad kalibrasyonları hiçbir zaman ortalanmıyo azda olsa açıklık var sizdede böylemi teşekkürler.
    ürün bu arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel arkadaşlar.
  • Xbox 360 gamepadinde de aynı durum var. ETS2 oyununda kamera sürekli sağ analogtan dolayı dönüyor. Oyun içindeki ayarlardan hallettim.
    Pes, tomb raider ve fps oyunlarında herhangi bir sorun çıkarmıyor bu durum.
  • Anladım orjinal xbox 360 kolu değilmi

Kalibrasyon denedinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: refsak

Anladım orjinal xbox 360 kolu değilmi

Kalibrasyon denedinmi

Orjinal aldım. Syd bilgisayardan. İlk denediğimde kol bozuk sandım ve değiştirdim. 2. kolda da aynı problem vardı. Ets2 de gamepad ölü bölgesi ayarı vardı sanırım ordan hallettim. Nfs , Test Drive ve diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı hiç olmadı.
    Sanırım microsoft padlerinde olağan bir durum. Daha önce kullandığım F310 ve F710 da kalibre sorunu yoktu.
    İlerde Xbox One gampadden ben de alacağım. Oyunlarda bir dene bakalım bir sorun oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 22 Kasım 2016; 20:12:25 >
  • Oyunlarda aslında problem olmuyor sadece bendede f710 var hassasiyetini beğenmediğim için değiştirdim ancak onda böyle bir problem yoktu.neyse kullanalım bakalımböylr teşekkürler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.