Şimdi Ara

XBOX One S almak (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
2
Favori
6.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 one s ten daha mi guclu donanim olarak. ps4 u ben kafadan eliyordum. pro da pahali oldugundan almiyorum one s ps4 ten daha guclu saniyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imlacı

sağ ol hocam süper oldu. peki oyun indirme esnasında bir kez ekran gitti yani ses geliyordu ama görüntü yoktu kararmıştı, bir iki kez de yine ekran kararmasa da görüntü tepki vermiyor sadece gamepad'e basınca gamepad'i ve konsolu kapatma menüsü çıkıyordu. Oyunlarda herhangi bir sorunum yok ama bu kafamı karıştırdı. Arayüz sıkıntısıdır dedim bir problem görmedim ama sorayım dedim. Microsoft ingilizce destek veriyor, canlı hizmete bağlandım anlaşırım diye ama anlaşamadık maalesef. :)

hocam bir süre konsola işlem gitmediğinde ekranı karartıyor otomatik onu mu diyorsunuz anlamadım bende öyle bir şey bilmiyorum

0212 375 5232 microsoft xbox destek hattı numarası arayıp bilgi alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

ps4 one s ten daha mi guclu donanim olarak. ps4 u ben kafadan eliyordum. pro da pahali oldugundan almiyorum one s ps4 ten daha guclu saniyordum

Gözle görülecek bir performans farkı yok ama kağıt üzerinde ps4 daha güçlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    yok hocam ben oyun indirirken öyle bıraktım, geldiğimde ekranda hiç görüntü yoktu, gamepad çalışıyordu sesi geldi ama görüntü gelmedi. anlamadım. yine olursa servise yollarım. bir de bazen açtığımda internet hatası veriyor, ethernet kablosunu söküp takıyorum düzeliyor. o benim modemden de olabilir tabii bir de kablosuz deneyeceğim.

ekleme: yabancı forumları vs. araştırdım bu donma, ekran kararma sorun yükleme esnasında internet gidince oluyor diyorlar, mantıklı geldi çünkü aşırı yükleme yapıyordum 100mbps ile, kopma olmuş olabilir. bugün bilerek tuttum açık, yükleme yapmayınca arayüzde hiç sıkıntı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 21 Aralık 2017; 1:10:31 >
  • Geriye uyumluluk müthiş bir şey, bunun için bile alınır, xbox 360 anılarım geldi aklıma nostalji yapıyorum gece gece.
  • quote:

gamepasste ne tur oyunlar var hocam

ben de takip ediyorum ama su an en avantajli konsol nerde var guncel.

Gamepass'te Gears of War'dan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'e, Metro Last Light'tan F1 2015'e kadar çeşitli kategorilerde oyunlar var. Ama açıkçası aylık 30TL benim için fazla bir miktar - ki 69TL'ye EA Access varken. Evet farkındayım, aynı oyunlar değil, ama ona 3 buna 5 derken çok para gidiyor... Spotify, netflix, Live, Digiturk vs bir dünya maliyet çıkıyor ufak ufak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

Arkadaşlar. Ben Xbox One S alma niyetindeyim ama aklıma takılan birkaç soru var. Bu soruların cevabını "kesin" bilen varsa beni aydınlatabilir mi rica etsem?

1) Xbox gamepadindeki 3.5mm jack kısmına ps4teki gibi 2-3 tl lik mikrofonlu kulaklıklar da oluyor mu? Ps4te bir sürü kulaklık denedim mikrofonlu mikrofonsuz çeşitli fiyatlarda olanlardan hepsi de sorunsuz çalışmıştı. Bu xbox gamepadte herhangi bir kulaklık seçme sorunu var mı ( atıyorum illa da mikrosoft lisanslı kulaklık olacak gibi bir saçmalık mesela ya da başka birşey )

2) PS4 teki oyun mağazasında Ininal ve Enpara gibi kartlar sorun çıkartıyor. PS4 kullanan arkadaşlar bilir yıllarca sorun çıkartmadan alışveriş yaptığımız kart bir bakıyorsun saçma sapan kart bilgisi yanlış gibi bir hata veriyor. Sonradan denediğinde çalışıyor ya da hiç çalışmayadabiliyor. Böyle insanı çileden çıkaran sorunlar olabiliyor mağazada. Peki Xbox mağazasında bu kartlarla ya da başka kartlarla herhangi bir sorun yaşayan oldu mu?

3) Yine PS4te PS Plus ile aylık bedava verilen oyunlar var. Sanırım Xbox ta da gold üyelik diye geçiyor. Sorum şu. PS4te plus üyeliği bitince oyunu oynayabilmek için yine plus üyeliği almak gerekliliği gibi saçma sapan bir sistem var. Xboxta bu durum nasıl? Mesela gold ile verilen bir oyunu üyelik bitse dahi oynamaya devam edebiliyor muyum? Ve mesela xboxta yer kalmadı ve oyunu cihazdan sildim. Sonra tekrardan istediğim zaman livedan indirip gold üyeliğim olmasa dahi oynayabiliyor muyum? ( 360 ve one oyunları dahil )

4) PS4te Kardeşlik olayı var belki biliyosunuzdur. Xboxta da böyle bir sistem var mı? PS4te Primary ve Secondary diye geçiyor. Primary anamakine oluyor internetsiz ve trophyleri ( xboxta achievement sanırım ) açabiliyor kendi hesabından oynayabiliyor ama Secondary için internet olması ve oyun hangi hesaptaysa ondan oynaması gibi zorunlululkar var. Xboxta durum nedir? Eğer Xboxta da böyle birşey varsa mesela ps4te hesap alıp satılıyor, aynı ps4te 16 tane kullanıcı hesabı açılıyor, Xboxta durum nasıl işliyor?

1-)Bendeki basit 20 tllik philips mikrofonsuz kulaklık ile telefonun yanında gelen sony mikrofonlu kulaklık sorunsuz çalışıyor. Skypela beraber oyun performansıda sorunsuz.

• quote:

Arkadaşlar. Ben Xbox One S alma niyetindeyim ama aklıma takılan birkaç soru var. Bu soruların cevabını "kesin" bilen varsa beni aydınlatabilir mi rica etsem?

1) Xbox gamepadindeki 3.5mm jack kısmına ps4teki gibi 2-3 tl lik mikrofonlu kulaklıklar da oluyor mu? Ps4te bir sürü kulaklık denedim mikrofonlu mikrofonsuz çeşitli fiyatlarda olanlardan hepsi de sorunsuz çalışmıştı. Bu xbox gamepadte herhangi bir kulaklık seçme sorunu var mı ( atıyorum illa da mikrosoft lisanslı kulaklık olacak gibi bir saçmalık mesela ya da başka birşey )

2) PS4 teki oyun mağazasında Ininal ve Enpara gibi kartlar sorun çıkartıyor. PS4 kullanan arkadaşlar bilir yıllarca sorun çıkartmadan alışveriş yaptığımız kart bir bakıyorsun saçma sapan kart bilgisi yanlış gibi bir hata veriyor. Sonradan denediğinde çalışıyor ya da hiç çalışmayadabiliyor. Böyle insanı çileden çıkaran sorunlar olabiliyor mağazada. Peki Xbox mağazasında bu kartlarla ya da başka kartlarla herhangi bir sorun yaşayan oldu mu?

3) Yine PS4te PS Plus ile aylık bedava verilen oyunlar var. Sanırım Xbox ta da gold üyelik diye geçiyor. Sorum şu. PS4te plus üyeliği bitince oyunu oynayabilmek için yine plus üyeliği almak gerekliliği gibi saçma sapan bir sistem var. Xboxta bu durum nasıl? Mesela gold ile verilen bir oyunu üyelik bitse dahi oynamaya devam edebiliyor muyum? Ve mesela xboxta yer kalmadı ve oyunu cihazdan sildim. Sonra tekrardan istediğim zaman livedan indirip gold üyeliğim olmasa dahi oynayabiliyor muyum? ( 360 ve one oyunları dahil )

4) PS4te Kardeşlik olayı var belki biliyosunuzdur. Xboxta da böyle bir sistem var mı? PS4te Primary ve Secondary diye geçiyor. Primary anamakine oluyor internetsiz ve trophyleri ( xboxta achievement sanırım ) açabiliyor kendi hesabından oynayabiliyor ama Secondary için internet olması ve oyun hangi hesaptaysa ondan oynaması gibi zorunlululkar var. Xboxta durum nedir? Eğer Xboxta da böyle birşey varsa mesela ps4te hesap alıp satılıyor, aynı ps4te 16 tane kullanıcı hesabı açılıyor, Xboxta durum nasıl işliyor?

5) Xbox One S bundlelardan şarj kablosu çıkmıyor mu? Youtubede hiçbir videoda göremedim de?. Ve normal ps4teki veya android telefonlardaki Micro USB kablo mu o?

1-) Sıradan kulaklıklar çalışıyor, mikrofon kısmını denemedim. Telefon kurularından çıkan kulaklık ve kablolu AKG Y50 gibi-fi kulaklığı ile denedim.

2-) Bilmiyorum, sadece Visa KK ile denedim, normal çalışıyor.

3-) bildiğim kadarıyla gold üyelik devam ediyor olması lazım. Oyunlar için, EA Access sistemine de bakım derim, çok avantajlı.

4-) Kardeşlik Xbox’ta da var, P1 ve P2 olmasına göre değişiyor. Detayları kardeşlik başlığında mevcut. Şu anda 2 farklı hesap kurulu makinamda, maksimum sayısını bilmiyorum.

5-) Şarj kablosu derken? Xbox kontrolcüsü şarjlı olmayan pille geliyor, (2x AA). Şarjlı AA pil takılsa bile USB kablo ile şarj etmiyor. İlla ki özel şarjlı Xbox bataryası almak gerekli. Onunla standart USB kablo çalışıyor.

• hocam live goldda call of duty ve fifa kac lira

• quote:

yanıtlar için çok teşekkür ederim. Sadece 5. sorudaki yanıt beni çok şaşırttı ve korkuttu açıkçası. Normal pil birkaç saat oynayınca biter bu nasıl olur? Normal yine o tarz pil alıp xbox a usb ile bağlayıp neden şarj edemiyoruz ki çok saçma bir sistem bu cidden durum bu mu yani?

yok hocam bir kaç saatte bitmiyor ben hep bim deki pillerden alıyorum günde 4-5 saat oynamayla rahat en az 5-6 günü çıkarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpayne_55 -- 23 Aralık 2017; 13:35:18 >
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-s-500-gb-shadow-of-war-call-of-duty-the-crew-2-kumanda-1178585.html

bunu aldim gectim. fifa 18 nasil temin edecem bilmiyom

• aliriza81 kullanıcısına yanıt
    ea access alacaksan 10 saat oynaması ücretsiz. onun dışında şu an indirimde nba ile 135 lira. (1 liraya 1 aylık xbox live da al) çok güzel fırsat. nba 18'de asla yabana atılmasın, 2k18'i aratmıyor bana kalırsa, hatta oyuncu face'leri falan önde bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 23 Aralık 2017; 18:50:49 >
  • nba hic bilmiyom hocam ya. live alayim ben. ea access deneme surumu var mi.

• Yüzleri bende başarılı buldum ve yüz taramasını da çok daha iyi buldum ancak bana oynanış zayıf geldi. Güzel adımlar atmışlar ancak 1-2 sene daha pişerse tam rakip olacak kıvama gelir sanırım. Gold üyelere 50TL civarı bir fiyatı var sanırım, gerçekten de uygun fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 23 Aralık 2017; 20:6:42 >
  • 1 aylik live gold 1 TL diyorlardi benden 1 dolar cekmisler

• oynanış basit 2k'ya göre aynen. kesinlikle biraz pişerse ciddi rakip.
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    deneme sürümü yok hocam.
  • Benim tv de cok kaliteli değil ama call of duty ww2 oyununda düşman askerler zor seçiliyor. Renkler koyu mavi. Bf1 de de aynısı oldu. Renkleri full açıyorum gene aynı. Acaba kaliteli tvlerde durum farklı mı.

• quote:

Benim tv de cok kaliteli değil ama call of duty ww2 oyununda düşman askerler zor seçiliyor. Renkler koyu mavi. Bf1 de de aynısı oldu. Renkleri full açıyorum gene aynı. Acaba kaliteli tvlerde durum farklı mı.

Samsung 46ES7000 kullanıyorum, daha önce HTPC bağlıydı, orada BF1'de PC'nin görüntüsü ile XBOX One S görüntüsü arasında renk olarak bir fark yok. Koyu mavilik gibi bir durum yok. Renkleri açmak yerine "renk tonu" gibi bir ayar olması lazım sanırım, oradan "soğuk" yerine "normal" veya "sıcak"a almayı dener misin? Markadan markaya farklı isimleri olabiliyor menünün tabii.

• quote:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-s-500-gb-shadow-of-war-call-of-duty-the-crew-2-kumanda-1178585.html

bunu aldim gectim. fifa 18 nasil temin edecem bilmiyom

EA Access alırsanız, Fifa 17 (18'in bir kaç ay sonra geleceği söyleniyor) + Battlefield 1, Titanfall 2, NFS, Battlefront, Mass Effect Andromeda, Dead Space 3, Unravel gibi bir çok oyunu abonelik sistemi ile yıllık 65TL'ye veriyor. Çok iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.