Şimdi Ara

XBOX One S almak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
196
Cevap
2
Favori
5.947
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> XBOX One S almak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    173 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Ben hiçbir yerde görmedim Fifa 18 ile o fiyata verildiğini, en azından internette yoktu. Aldıysanız bravo.

dün gece kuşu kampanyası ile aldım ürün elime ulaşmadı henüz ama sipariş onayı alındı.
    |
    |

Amazon felan karistirmayin tabi :)
    |
    |

Hayır internetten sipariş ettim ancak 11 gün sonra siparişi tedarik edemedikleri için iptal ettiler. Parayı geri iade ettiler.
    |
    |
    K1NGP1N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KIA Sportage GT-Line Exclusive
  • Teğmen
    152 Mesaj

İyi ki almamışsınız hocam. Ben aldım papaz oldum. 11 gün sonra tek taraflı siparişi iptal ettiler. Tedarik edemedik deyip para iadesi yaptılar. Madem stoğunda ürün yok tüm sitelerin indirime girdiği black friday'de ne diye olmayan ürüne fiyat basıyorsun? Tüketici haklarına ve rekabet kuruluna şikayet ettim. Başka bir yerden alabilirdim, şimdi fiyat yükseldi. Çocuğun doğum günü için sipariş etmiştik haybeye zarar ettik ve çocuğa rezil olduk.
    |
    |
    Shavo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KIA Sportage GT-Line Exclusive
  • Yarbay
    4122 Mesaj
    HTPC bilgisayarın parçalarını satıp (veya bütçeyi ayarlayabilirsem satmadan) XBox One S alsam diye bakıyorum. Evet, X Box X güzel ama gereksiz pahalı şu anda ve S F/P olmuş durumda.

PC'de Origin Vault abonesiydim ve EA Access de üç aşağı beş yukarı aynı oyunları veriyor gibi. Onu alabilirim, yıllık 69 TL şaka gibi.

Başka alınması gereken abonelik var mı? Gold Live diye bir şey duydum, gerek var mıdır, multi player için zorunlu mudur, oyun sağlıyor mu? Başka sistemler var mı abonelik isteyen.. Konsolu alıp aboneliklerden bunalmak da istemiyorum açıkçası.. Fikir sevirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sadece o mesaji okuyup sormak yerine altindaki diger mesajlari da okusaniz zaten arkadasin alamadiginj goreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cfiliz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece o mesaji okuyup sormak yerine altindaki diger mesajlari da okusaniz zaten arkadasin alamadiginj goreceksiniz.

Pardon, sonradan okudum.

Şu an için avantajlı kampanya nerededir acaba? n11'de XBOX ONE S 500GB KONSOL + FORZA HORIZON 3 OYUN 1.149,90 TL + 50 TL de çip para fena değil gibi.

D&R olsun, Vatan olsun, yakın fiyatlar pek göremedim..

Vatan kasım sonunda Forza 3 Bundle ile 999'a vermişti. Amazon.de üzerinden daha uyguna yakalayabilirsiniz. Ben kara cuma zamanı 137 euroya Fifa 17 Bundle aldım ve o zaman Euro 4.7 civarındaydı. Yılbaşı indirimi felan olabilir ay sonuna doğru.
    |
    |
    cfiliz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vatan kasım sonunda Forza 3 Bundle ile 999'a vermişti. Amazon.de üzerinden daha uyguna yakalayabilirsiniz. Ben kara cuma zamanı 137 euroya Fifa 17 Bundle aldım ve o zaman Euro 4.7 civarındaydı. Yılbaşı indirimi felan olabilir ay sonuna doğru.

Forza 3 bundle iyiymiş aslında. Aslında HTPC ile de oturup her gün oyun oynamıyordum ama, şimdi olmayınca insanın oynayası geliyor :)

|
    |
  • Yarbay
    4122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Su da cok iyi bence

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/XBOX-ONE-S-1-TB-ASSASSINS-CREED-ORIGINS-RAINBOW-SIX-SIEGE-STEEP/Oyun-Konsollari/XBOX-/urunno=0001735069001

İkinci kol dahil mi acaba? Tam anlayamadım

|
    |

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Su da cok iyi bence

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/XBOX-ONE-S-1-TB-ASSASSINS-CREED-ORIGINS-RAINBOW-SIX-SIEGE-STEEP/Oyun-Konsollari/XBOX-/urunno=0001735069001

Ayrıca D&R da bonus karta 50 lira bonus veriyor 12 araliga kadar sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ASUS ROG Swift PG278Q 2K 144Hz 27" G-Sync
  • Yarbay
    2164 Mesaj
    https://www.teknosa.com/urunler/125089507/xbox-one-s-500gb-konsol-assassins-creed-origins-pes-2018-the-crew-2-kumanda
    Buna ne diyorsunuz iyi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 9 Aralık 2017; 0:29:47 >

Kötü değil fiyat ancak bence bir tık daha uyguna inme potansiyeli var. 1299 olursa tam alınası olur.
    |
    |
    deniz6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geldim, hemen kurulum vs. Gamepad'ler çok ergonomik. Şu ana kadar tek canımı sıkan download hızlarının yavaş (ve dalgalı) olması. 100Mbit fiber bağlantım var, steam'de sürekli 7-8 MB indirme hızlarını görürken, bunda yarısına zor yaklaşıyor ve bağlantı hızında dalgalanmalar oluyor (ethernet kablosu ile bağladım). 50GB'lik Forza için halen bekliyorum.

EA Access satınalması yapacağım, EA Sunucularına bağlanamdı hatası alıyorum sürekli.

9 yaşındaki oğlum Minecraft istiyordu, onu önden indirdik, güzelce çalışıyor. Ama şu EA Access ve download hızı mevzusu canımı sıktı biraz.

Kenarda duran 1TB'lık 2.5" USB 3.0 disk vardı, taktım, direkt tanıdı, formatlayıp depolama alanına ekledi. Bir süre yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 9 Aralık 2017; 20:18:22 >
    |
    |
    Merhabalar sizlerden yardım rica ediyorum. Ben 7 yaşındaki çocuğum için kinectli bir cihaz almak istiyorum acaba Xbox öne s mi yoksa 360 mı alsam? Ve one s te Xbox deneyimi olan var mı? Oyun oynamakta sorun ya da sıkıntı çıkarıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enige -- 11 Aralık 2017; 19:11:48 >

kinect için alacaksan 360 al en azından oyun derdin olmaz.
    |
    |
    enige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    417 Mesaj

One da oyun sorunu mu var yoksa kinect te mi sorun var?

|
    |
    MISHIMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox one x'in fiyatında tahminimce 1 sene boyunca bir indirim olmaz.
    4K televizyonum yok ama ileride almayı düşünüyorum.

Şu anda xbox one s'te 2 kol ve oyun kampanyaları var. Açıkcası almak cazip gibi geliyor.

Sizce xbox one x ilerisinide düşünerek (ben min. 5 yıl kullanırım) bu aradaki yaklaşık 1.200 TL. vermeye değecek bir konsol mu?
    Yoksa one s alıp geçmek mantıklı mı?
    Yurtdışından alma veya aldırma imkanım olur ama fiyata baktığımda çokta birşey farketmiyor.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Orijinalden alıntı: mare_nostrum

Arkadaşlar ben xbox 360 sahibiyim. Yeni xbox'a geçmek için uzun süredir xbox one x'in çıkmasını bekledim. Ama xbox one x beklediğimden daha yüksek bir fiyattan çıkış yaptı.
    Xbox one x'in fiyatında tahminimce 1 sene boyunca bir indirim olmaz.
    4K televizyonum yok ama ileride almayı düşünüyorum.

Şu anda xbox one s'te 2 kol ve oyun kampanyaları var. Açıkcası almak cazip gibi geliyor.

Sizce xbox one x ilerisinide düşünerek (ben min. 5 yıl kullanırım) bu aradaki yaklaşık 1.200 TL. vermeye değecek bir konsol mu?
    Yoksa one s alıp geçmek mantıklı mı?
    Yurtdışından alma veya aldırma imkanım olur ama fiyata baktığımda çokta birşey farketmiyor.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

4k tv yok

Bütçen yok

One s al geç.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.