Şimdi Ara

XBOX One S almak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
2
Favori
6.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi yardımın için çok teşekkür ederim galiba yarın öğlen saatlerinde media marktı arayıp bf1li paket hakkında bilgi edinicem. Nedense şuan onu alasım geldi.
  • İyi geceler evlat

Dedigim gibi kol bi kolanyalı bez bide 10 tl ye joistik koruyucı tamam

Hemde media mark 1 senede kendi garanti veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-2-tb-xbox-one-s-limited-edt-ozel-seri-462845975/detay

Madem sifir istiyosun bunu 1350 ye veriyim haftaya

• Ps4'ün efsane kendine ozgu oyunları olmasa (uncharted, last of us vs) kesinlikle xbox one s al derdim. Zira 4k blue ray destegi olusu bence çok büyük bir artı. Ve fiyat olarak ps4 prodan daha uygun. Game pad de daha guzel. Gel gelelim x box oyun noktasinda bence çok zayıf. Tabi zevk meselesi.

• besttrr kullanıcısına yanıt
    multiplayer oynamak için alıyorum özel oyunlar ilgimi çekmiyor artık.
  • Evlat ne yaptın konuştunmu media mark ile

• asko56 kullanıcısına yanıt
    hocam tam bilgi vermediler yada veremediler sadece teşhir ürünü olduğunu ve açıklamada ne bulunuyorsa öyle olduğunu söylediler
  • evlat sende tam yerindesin istanbul tam yeri

bence ikinci el oyunlu ilanlara bak derim ben
    hocam zaten az önce birkaç iş ters gitti xbox ertelendi ağustosun sonuna doğru en kötü eylülün başında alacağım
  • Eylül baına kaldıysa kasımı bekle ozamana kadarda para biriktir one x al daha iyi olur bence

İyi geceler evlat

aynen hocam bakıcaz artık kim bilir belki 2.el xbox one alırım kalın kasadan bahsediyorum 500 yada 600 gibi fiyata bulursam düşünülebilir bir şey olur
  • One x çikinca one lar 450 500 arası gider

One s ler 600 750 arası gider

• http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-s-konsol-500-gb-fifa-17-forza-6.html
    şu paketi gördüm şimdi aynı paket media markt da 1300 lira burada 100 lira ucuz.
  • OtoburPirana kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam ama herkes bana xbox one x'i beklememi söylüyor. Fiyatlar dahada düşer diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shavo

Biliyorum hocam ama herkes bana xbox one x'i beklememi söylüyor. Fiyatlar dahada düşer diye

Fiyatlara çok etkisi olmayacaktır çünkü çıkacak konsol şu ankinin yerine geçmeyecek bir üst basamak olarak çıkacak. Ps4 ve ps4 pro da gördüğümüz gibi one x de kendine yeni bir fiyat bandında yer bulacaktır.

hocam xboxda türk oyuncu sayısı fazla mı? (konuyla alakası yok ama şuan kafama takıldı)
  • quote:

hocam xboxda türk oyuncu sayısı fazla mı? (konuyla alakası yok ama şuan kafama takıldı)

Evet türk oyuncu sayısı oldukça yüksek ama asıl gerekli olan Türkçe içerik o da maalesef yok.

hocam bir şey sormak istiyorum. az önce psn store'a baktım ve çok sağlam indirimler olduğunu fark ettim. mesela bf1 89 tl gta 5 89 tl xbox'da böyle sağlam indirimler oluyor mu?
  • quote:

hocam bir şey sormak istiyorum. az önce psn store'a baktım ve çok sağlam indirimler olduğunu fark ettim. mesela bf1 89 tl gta 5 89 tl xbox'da böyle sağlam indirimler oluyor mu?

Tam aldın mı memnun kaldın mı diyecektim ki, almamışsın. Her iki konsol ve bilgisayar sahibi birisi olarak söylüyorum. Eğer elinde yeterli düzeyde oyun için bir bilgisayar varsa ps4 almanı öneririm. Oyunları çok daha iyi. Fakat Pc yok ise xbox almalısın. Hem eğlence hem oyun için xbox tercih edilmeli. Ayrıca live ile verilen oyunlar daha iyi oluyor psstore'a göre. Gamepad kısmında xbox bariz daha kaliteli. Pil konusu biraz başını ağrıtabilir ama bunu batarya ile ya da pil doldurma cihazı ile çözebilirsin.
  • hocam elimde yeni oyunları oynatacak bir bilgisayar yok. dizi, film felan izlememe yarıyor öyle. konsolu oyun için alıyorum. zaten beni arada bırakan şey xbox'ın ea accessi olması ve live goldun verdiği kaliteli oyunlar. ps4 tarafında psn store'un yaptığı o devasa indirimler ve Türkçe içeriğin ağır basması, içerikten kastım Türkçe dublajlar felan filan. he bir de xbox'a PUBG'nin gelecek olması benim için hoş birşey tabi crossplay özelliği olursa. durum böyle ikisinin arasında gidip geliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.