Şimdi Ara

Xbox One S Alacağım Yardım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Öncelikle Herkese İyi Günler,
    Xbox One S Alacağım İlk Konsolum Olucak Görüntü Vs. Xbox Hoşuma Gitti Ps4 E Göre Ps'yi Orada Burada Kullanmışlığım Var Xbox Deneyimim Sıfır.
    Aşırı Derecede Forza Horizon 3 Hastasıyım Neredeyse Sırf Onun İçin Alacağım.
    Sorularım Şöyle ;

Xbox One S ' i Tavsiye Edermisiniz ?

500 GB Alan Yeterli Olurmu ?

Xbox One S'i Monitörüme Bağlayabilirmiyim ?

Oyunlar CD Olarakmı Yoksa Dijital Fiş Olarakmı Satılıyor Ve Farkları Neler ?

Mesele Şimdi CD Olarak Aldım CDyi Takınca Oyunu Direk Oynayabilirmiyim Yoksa İndirmesi Şartmı ? Ve Dijital Fiş İçin ?

Sorularım Bukadardı Şimdiden Cevaplayan Ve Yardım Eden Herkese Minnetarım Teşekkürler.

• Tavsiye ediyorlar

Normalde 500gb yeter çok arşiv yaparsan yetmez arada oynamadıklarını silince yer sıkıntın olmaz.

Hdmi girişi varsa monitorde olur kullanırsın

Her iki türlü şekilde de satılıyor oyun aynı oyun cd şeklinde alırsan cd olmadan çalışmaz diğerin de oyun hdd den çalışıyor.

Genelde takınca direkt oynarsın ama çoğunlukta oyuna güncelleme gelmiş oluyor onu indirip yüklemeni istiyor.

Bu arafa dijital fiş ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tavsiye ederim ama 500 GB çok az yav 1 TB hafıza da bile 780 GB boş yer vardı 15 oyundan sonra doluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık en düsüş oyun 30 gb

misal bende battlefield 1 var ea accesden dlc siz 67 gb

misal black ops 3 var 4 dlc dahil 100 gb :D

500 gb ın yanına 1 tb harici hdd alıcan 250 tl ye bu sana 1.5 tb lık güzel bi avantaj saglar :D
  • Merhaba,

Bende one s 500 gb var, su an 55 oyun yüklü, 15 de yuklenebilir oyun var yarisi x360 oyunu.

1 tb usb 3 diski Xbox icin hazirladim ve surekli takili olarak tutuyorum.

Bütün oyunlarim digital yani hic cd yok.

Fis dedigin de digital oyundur zaten.

Ayrica hem 1 tb hem 500 olanda yaklasik 200 gb xbox un kendisi icin gidiyor yani oyun yukleyemiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One S ' i Tavsiye Edermisiniz ?
    Evet

500 GB Alan Yeterli Olurmu ?
    Kısa vadede yeterli fakat uzun vadede yetersiz, ama sorun değil harici bir disk ile kapasiteyi arttırabilirsin.

Xbox One S'i Monitörüme Bağlayabilirmiyim ?
    HDMI portu olan her monitöre bağlayabilirsin.

Oyunlar CD Olarakmı Yoksa Dijital Fiş Olarakmı Satılıyor Ve Farkları Neler ?
    İki şekildede satılıyor. CD alırsan daha sonra başka oyunlarla takas yapma imkanın olur. Dijital alırsan hesabında kalır P1-P2 olayı ile paylaşabilirsin, forumda konusu mevcut.

Mesele Şimdi CD Olarak Aldım CDyi Takınca Oyunu Direk Oynayabilirmiyim Yoksa İndirmesi Şartmı ? Ve Dijital Fiş İçin ?
    CD olarak alırsan direk olarak oynayabilirsin sadece duruma göre oyunun çıkmış güncellemelerini indirir, Dijitalde ise yine oyunu ve güncelemelerini indirirsin, tabi bu durum internet hız-kota durumunu etkileyecektir.

• Bence al pisman olmazsın hemde axxex kartın var ise 2 oyunu 900 tl ye geliyor,guvenilir satıcı 2 yıl garantili:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox-500-gb-fifa-2017-forza-oyun-konsolu-304863920
  • Valla sırf forza için os4 satıp one s aldım 3 aydır oynuyorum memnunum baymıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik Xbox one s almak istiyorum. Suan tek dusundugum forza serisi.

Xbox one s 500gb - 2 kontrolcu ve forzali bir bundle onerecek arkadas var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.