Şimdi Ara

Xbox one s acil yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde şu an xbox 360 var değiştirip one s alayım diyorum ancak diğer taraftan ps4 pro kafamı çelmiyor değil. One s ile ps4 pro özellik olarak aynılar mı evde 4k tv mevcut sizce hangisini alayım aralarında yaklaşık 500 tl fiyat farkı da var one s lehine , oyunlar hangisinde daha uygundur ve online keyfi hangisinde daha yüksektir, şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 oyun açısından bütçeye çok zarar veriyor Xbox ea access alınca kafan rahat ayrıca gamepad leri kıyaslanamaz bile Ben ps4 den geçtim one a tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki oyun grafikleri hangisinde daha iyi özellikle fifa, pes ve nba oynayan biri olarak one s grafik mi daha iyi yoksa ps4 pro mu

• quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

Peki oyun grafikleri hangisinde daha iyi özellikle fifa, pes ve nba oynayan biri olarak one s grafik mi daha iyi yoksa ps4 pro mu

Aradaki farkı o oyunlarda anlayamazsın bile pro gpu olarak biraz daha güçlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durumda pro ile one s arasındaki 400/500 tl fiyat farkına değer mi peki

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ne xo ile ps4 nede ps4 pro ile xo s arasında öyle grafik farkı abartı değil bence aynı mobil cihazda sd820 ile 810 arasında uygulama açarken ki 2 sn yi fark etmiyorsunuz bunda da öyle iki cihazda da optimizasyon iyi
  • Bu durumda one s ikinci kol hediyeli ve fifa paketli 500 gb şu an en uygun kampanyalı nerede veriliyor bilgisi olan var mı bi ara media markt 1300 tl fiyata 10 gün önce böyle bir paket veriyordu galiba

• Uzun vadeli pro almanı tavsiye ederim. Fiyat farkı neden demişsin pro hepsinden daha güçlü ondan.

• 4k tv varsa ps4pro alman iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.