Şimdi Ara

Xbox One Project Scorpio Edition Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Xbox One X'in limitli sayıda üretilen sürümü Project Scorpio Edition ülkemizde ön siparişe açıldı.

Xbox One X Project Scorpio Edition şu anda vatanbilgisayar.com, teknosa.com ve dr.com üzerinde ön sipariş verilebilir durumda. Fiyat ise 2.699 TL.

Xbox One X Project Scorpio Edition'da konsol ve kontrolcü üzerinde “Project Scorpio” baskısı, dış taraf boyunca dinamik bir grafik deseni ve özel dikey stand gibi tasarımsal farklılıklar bulunuyor. Standart Xbox One X ve Project Scorpio Edition'ın fiyatı yurt dışında şu şekilde: US$499, €499, £449.

Xbox One X 7 Kasım'da çıkacak.  

• Olması gereken fiyat vergilerle beraber 2349₺ bu fiyata biraz zor satarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 13 Ekim 2017; 11:56:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı revize etmek için geri çektiler. O kadar zaman sonrada sadece 200 TL indirip yine önsiparişe açtılar.

Türkiye pazarında rakibinin One X segmentindeki cihazı senden neredeyse 1000 TL daha ucuzken, yeri geldiğinde TR dublaj yada altyazı desteği sunarken ve çok daha yaygınken bu konsolu nasıl satmayı planlıyorlar merak ediyorum.

Büyük mağaza zincirlerinin bile One X'den fazlaca stoklayacaklarını düşünmüyorum çünkü ellerinde kalır. Ms'in Xbox için Türkiye pazarında ciddi planları varsa mevcut ekibin kaba etine tekmeyi basması gerekiyor.
  • Normal Xbox one da pahalıydı sanırım ps4'e kıyasla. Akıllarından ne geçiyorsa artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı fiyatı 500 euro olan cihazın 1349TL'den çıkmasını beklemek fillerin kanatlanıp uçmasını beklemek kadar mümkün ancak. 2000TL olsaydı alıp ps4ün yanına koymayı düşünürdüm ama şu haliyle kazıktan ötesi değil. Yine Amazon'a kaldık...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 1900 lliraya ps4 pro var bunlar iyi uçmuş. 500 euro 2200 lira yapıyor zaten :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 13 Ekim 2017; 11:50:47 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimwit

Yurtdışı fiyatı 500 euro olan cihazın 1349TL'den çıkmasını beklemek fillerin kanatlanıp uçmasını beklemek kadar mümkün ancak. 2000TL olsaydı alıp ps4ün yanına koymayı düşünürdüm ama şu haliyle kazıktan ötesi değil. Yine Amazon'a kaldık...

2349₺ yazcaktım yanlış olmuş düzelttim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat aşırı pahalı. God of War, Horizon ZD, The Last of Us 2 ile kapışamayan konsolu niye alayım? halo bile yok. xbox tarihindeki en vasat konsol!
  • Pro doğubank'da 1800 liraya almak mümkün. Niye buna 2700 TL verelim ki? oyunu yok, kendi konsoluna özgün oyun yok artık exc denen kavramı bitirdiler. The Last of Us, Uncharted ve daha fazlası varken PS4'de bunu almak için sebep göremiyorum.

Yakın zamanda Xbox Türkiye ülkemizden çekilirse hiç şaşırmam, bu gidişle böyle olucak gibi görünüyor.
  • Pro'nun oyunsuz versiyonu D&R'da 1900 TL, Destiny 2 paketi ise 2140 TL. Oyunsuz model ile aralarında 800 TL fark var.

Xbox markasını ülkemizden çekmezler ama böyle süründürürler. Ms'in ülkemizde yazılım olarak ciddi yatırımları olduğu için öyle bir kenarda üvey evlat gibi takılır Xbox.
  • paranızı buna vereceğinize bana verin daha güzel olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: michael01

1900 lliraya ps4 pro var bunlar iyi uçmuş. 500 euro 2200 lira yapıyor zaten :(

ps'ci koçlar prodan daha güçlü konsol onun için o farkı vereceksiniz! ex.oyunlar zamanla gelecektir! çoğu oyun gerçek 4k olacaktır...daha ne istiyorsunuzki...gold üyelik ea access,dx12 vs..ise daha iyi ps plustan
  • Bu fiyatla Türkiye pazarı düşük kalır

• Öncelikle Fanboy damgası yememek adına söyleyeyim ki, iki konsolu da çıktığı gün aldım. Ps4 ile devam ediyorum çünkü arkadaşlarımla coop oynuyorum.

Ps4 Pro ve Xbox One X arasındaki donanım farkını bilerek fiyatlandırmayı kıyaslayalım lütfen. Xbox One X donanım olarak mükemmel seviyede bir cihaz. Ps4 Pro ise VR’da makine donmasın diye yarı upgrade edilmiş bir makine. Ps5 çok daha güçlü olacaktır fakat şu anki durum bu. Avrupa pazarında olmamız dolayısı ile 500€ + Kdv ile cihaz 2,550? yapıyor. Şu an 2,699? fiyatı. Olay 100? mi? Oyun konusunda herkes haklı. Bekleyip göreceğiz neler çıkacak? Fakat donanım olarak cihaz bu fiyatı hakediyor.

• Ülke şartlarında bu konsol 2700 tl ye bedava çıkar çıkmaz alıcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben siparişimi verdim çünkü elit ve özel bir insan olmak istiyorum
  • the evil within 2 inceleme puanları gelmiş.. Gamespot ve IGN.US 8/10 vermişler. Gamesradar 3,5/5 vermiş. GameInformer 7,8/10 Gamerevolution 7/10.. Twinfinite 8/10, Windows Central 9/10, Stevivor 9/10, Paulsemel 8/10 ... Oyun iyi görünüyor diyorlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannibal_Corpse

Ülke şartlarında bu konsol 2700 tl ye bedava çıkar çıkmaz alıcam

Sen ne anlarsın la ülke şartlarından...

Xbox One Project Scorpio Edition Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refuse2k3 -- 14 Ekim 2017; 12:7:24 >
  • GOTY diyorum o zaman :)

2700 TL'ye Türkiyede konsol satmaya kalkarak tarihe geçtiler.
  • PRO yu teknosa nın GG mağazasından alırsanız ara ara iyi indirimler yapıyorlar. En son %7 indirim çekiyle 1.998 liraya geliyordu, ayrıca 50 lirada bonus veriyor. Ara ara oyunsuz düz modelide satışta oluyor. Piyasanın en altında satılıyor ara ara.

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-pro-1tb-beyaz-konsol-destiny-2-oyun-307654845
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.