Şimdi Ara

Xbox one özel

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xbox one konsola özel oyunlar hangileri ve neden az oyun çıkıyor. 1 yıl oldu Xbox aldığım hala oyunlar çıkmadı

Playstation 4 konsola güzel oyunlar çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• örnekleme yada tarz belirtirsen tavsiyelerde bulunabiliriz bence... ama iki konsola da sahip biri olarak herhangi birini genel olarak üstün görmüyorum... hatta ikisi de çıktığında ilk ps4ü almıştım ve oynayacak oyun bulamadım bir süre... killzone ve infamous çok uzun oyunlar değildi... forza 5'in yada titanfall'un her birini bu ikisinin toplamından daha fazla oynamışımdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

örnekleme yada tarz belirtirsen tavsiyelerde bulunabiliriz bence... ama iki konsola da sahip biri olarak herhangi birini genel olarak üstün görmüyorum... hatta ikisi de çıktığında ilk ps4ü almıştım ve oynayacak oyun bulamadım bir süre... killzone ve infamous çok uzun oyunlar değildi... forza 5'in yada titanfall'un her birini bu ikisinin toplamından daha fazla oynamışımdır :)

Hoş geldin arkadaşım bendede 2 konsol var ama Xbox one boşta duruyor oyunları genelde Playstation 4 alıyorum Xbox one özel max Payne çıkarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

quote:

örnekleme yada tarz belirtirsen tavsiyelerde bulunabiliriz bence... ama iki konsola da sahip biri olarak herhangi birini genel olarak üstün görmüyorum... hatta ikisi de çıktığında ilk ps4ü almıştım ve oynayacak oyun bulamadım bir süre... killzone ve infamous çok uzun oyunlar değildi... forza 5'in yada titanfall'un her birini bu ikisinin toplamından daha fazla oynamışımdır :)

Hoş geldin arkadaşım bendede 2 konsol var ama Xbox one boşta duruyor oyunları genelde Playstation 4 alıyorum Xbox one özel max Payne çıkarmı

bence çıkmaz :) bu arada evde 2 konsol olunca insan her zaman birine daha yakın oluyor... o yakınlığı da arkadaş listeleri belirliyor genelde...

max payne örneğinden giderek, quantum break'i denedin mi? görece kısa olsa da benim hoşuma gitmişti...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

quote:

bence çıkmaz :) bu arada evde 2 konsol olunca insan her zaman birine daha yakın oluyor... o yakınlığı da arkadaş listeleri belirliyor genelde...

max payne örneğinden giderek, quantum break'i denedin mi? görece kısa olsa da benim hoşuma gitmişti...

haklısın arkadaşım

Quantum break sevdim güzel oyun ama bilim kurgu değilde max Payne tarzı oyunları Seviyorum bruce Willis filmleri gibi oluyor :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.