Şimdi Ara

Xbox one oyun esnasında glitch sorunu (çok enteresan bir sorun)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar neredeyse 1 haftadır sıkça karşılaştığım bir sorun çıktı aranızda buna maruz kalan varmı bilmiyorum , açıkcası sorunu ne olarak arayacağımıda bilemedim.

Özellikler DARK SOULS 1 ve 3 te oyun esnasında bir kere pvp yapıyorum ölüp doğduktan sonra tüm grafikler birbirine girmiş ve glitch olmuş gibi duvarlardan geçiyorum elimdeki kılıcı değiştiricem örneğin başka bir kılıç seçiyorum ama elimdeki kılıç hala aynı oysa seçtiğim diğer kılıcın kombolarını yapıyor tıpkı weaponswap gibi speedrun yapanlarda görmüşsünüzdür ama öyle değil çünkü weapon swap xbox one da yok gerçekten ve pvp esnasında yine öldükten sonra doğdum yerdeki npc ler bana saldırıyor ama gözükmüyor daha sonra xbox one ı kapatmayı deniyorum kolun ortasındaki tuştan ana menü açılmıyor sonra mecburen off düğmesine basıyorum ışık neredeyse 10 dakika yanıp söndükten sonra konsol kapanıyor , yukarıda anlattığım hadise neredeyse 10 tane falan ayrı oyunda başıma geldi kendiliğinden grafikler birbirine giriyor makina donuyor gibi oluyor kola basılı tutuyorum titriyor yani yanıt veriyor ama ekrana görüntü gelmiyor yani menü açılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.