Şimdi Ara

xbox one neden ps4 göre türkiyede ilgi duymuyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
4.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: güzelfatsam

Xboxta ping sıkıntısı yok.3 mbps hızla bile olmuyor.Live bu konuda sağlam.

ABD'ye bağlanılırsa, ping ciddi anlamda yükselir. Xbox'ın o konuda yapacağı bir şey yok.
    Deathmatch öncelikli FPS oyunlar, ABD'den oynanmaz.

Tabii, Avrupa'da da ciddi miktarda Xbox One oyuncusu bulunur. Ancak uzun vadede, bazı oyunlarda sorun yaşanabilir.

Not: 3 mbit, online oyun için fazlasıyla yeterli bir hızdır. Mesafe ve bağlantının kalitesi önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 9 Nisan 2015; 13:32:11 >
  • Avrupadada oldukca fazla sayida one kullanicisi var. Zaten populer oyunlarda bf cod vs gibi serilerde oyuncu bulma sorun zaten yok olmazda rahat olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gta 5 de oyuncu var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

gta 5 de oyuncu var mı

rahat ol hiç görmediğin kadar fazla var
  • Konuyu mezarından kaldırmışlar ama okuyanlar olmuştur illaki.

"İnsanların ön yargılarını parçalamak, bir atomu parçalamaktan daha zordur." (Albert Einstein)

Sözün özü budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAD MAX -- 9 Nisan 2015; 21:40:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ps4 kullanıcılarına bak killzone sf çıktı şu an doğru dürüst oyuncu bulmaz ama halo, geow 4 çıksın her vakit oyuncu bulursun zaten cod xbox a exc gibi çıkıyor gamepad zaten aşmış live da zaten 3-5 samimi arkadaş varsa gta dan gir bf den çık

• quote:

Orijinalden alıntı: ifrute

playstation bölümü hep kalabalık oyun takası kardeşlik 100lerce sayfaya ulaşmış oyun ana konuları ve forum kalabalık burda ise 2-3 kişi ayakta tutmaya çalışıyor

xbox one bittimi ?

tamamen önyargıları kırmak araştırmak bilinçlenmek mesele xbox one satışları artması için
    bknz: sony fanı olarak bunları söylüyorum

ps plus a bak x box one gold a bak dağlar kadar fark var playstation plus oyunları bildiğin çöp...
    gold için xbox one ye geçilecek en önemli baş neden olarak görüyorum
    ağ bağlantıları daha iyi xbox da ps de berbat yine
    xbox da pc de uyumluluk kinect-tv gibi bir çok özellikleri var xbox ps ye göre üstün bir çok nedeni var

eksilerine gelince çözünürlük ps4 de daha iyi ex oyunlar daha fazla

sonuç: cebini düşünen grafik takıntısı olmayan ex oyun takıntısı olmayan gider xbox one alır

ps4 almak kazıklanmaktır demek neden mi her sene oyunlara dünyaca servet demektir alırsın xbox one alırsın gold her ay aaaa bedava oyunlar daha ne olsun
    sırf bu yüzden hala ps3 kullanıyorum
    playstation oyuncuları bknz ne kadar oyunlara servet ödüyor konusunu açmıştım burdan bknz:http://forum.donanimhaber.com/m_111901533/mpage_2/f_//tm.htm#112448393

ben şahsen xbox one türkiyede almam gider shopto sitesinden alırım
    türkiyede 2400 tl
    shopto da ise 238 euro 750 tl 2 oyun hediyeli
    shopto da ise 298 euro 938 tl 1 tb lik konsol 4 oyun hediyeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 6 Aralık 2015; 0:30:06 >

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    Peki shopto güvenilir mi? mesela microsoft garantisi var mı? ve tüm ürünlerini Türkiye'ye gönderiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 6 Aralık 2015; 1:06:39 >
  • Cihazı nereden alırsan al 1 yıl microsoft garantisi altında diye biliyorum. Yanlışsa düzeltin.

• Hipotermi kullanıcısına yanıt
    Peki hocam shopto Türkiye'ye konsol gönderiyor mu? birde gümrük vergisi sorunu çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

quote:

Orijinalden alıntı: ifrute

playstation bölümü hep kalabalık oyun takası kardeşlik 100lerce sayfaya ulaşmış oyun ana konuları ve forum kalabalık burda ise 2-3 kişi ayakta tutmaya çalışıyor

xbox one bittimi ?

tamamen önyargıları kırmak araştırmak bilinçlenmek mesele xbox one satışları artması için
    bknz: sony fanı olarak bunları söylüyorum

ps plus a bak x box one gold a bak dağlar kadar fark var playstation plus oyunları bildiğin çöp...
    gold için xbox one ye geçilecek en önemli baş neden olarak görüyorum
    ağ bağlantıları daha iyi xbox da ps de berbat yine
    xbox da pc de uyumluluk kinect-tv gibi bir çok özellikleri var xbox ps ye göre üstün bir çok nedeni var

eksilerine gelince çözünürlük ps4 de daha iyi ex oyunlar daha fazla

sonuç: cebini düşünen grafik takıntısı olmayan ex oyun takıntısı olmayan gider xbox one alır

ps4 almak kazıklanmaktır demek neden mi her sene oyunlara dünyaca servet demektir alırsın xbox one alırsın gold her ay aaaa bedava oyunlar daha ne olsun
    sırf bu yüzden hala ps3 kullanıyorum
    playstation oyuncuları bknz ne kadar oyunlara servet ödüyor konusunu açmıştım burdan bknz:http://forum.donanimhaber.com/m_111901533/mpage_2/f_//tm.htm#112448393

ben şahsen xbox one türkiyede almam gider shopto sitesinden alırım
    türkiyede 2400 tl
    shopto da ise 238 euro 750 tl 2 oyun hediyeli
    shopto da ise 298 euro 938 tl 1 tb lik konsol 4 oyun hediyeli

ship to dakiler euro değil
    pound-sterlin

sterlin --> 4,36 TL
    hesaplarda hata var

ucuz olmuyor
    vergi ve kargo da eklenecek daha

• Create a bundle sistemi çok iyi bence ama malesef pahalıya geliyor tl-sterlin kuru yüzünden.

• @matrix506
    £ bu simge ne zamandır Euro simgesi ?

Türkiyede 1.400 Liraya Resmi garantili Xbox One alınabiliyor. Shopto'dan alırsanız, en ucuz cihaz zaten yine aynı paraya geliyor. Resmi garantiniz 1 yıl olur ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 6 Aralık 2015; 13:36:27 >
  • En ucuz xbox one güvenilir yabancı hangi sitelerden alınır? ve birde gümrük sorunu olmadan en ucuz xbox one güvenilir yabancı hangi siteleri tavsiye edersiniz.Ve birde cihazın pal olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

@matrix506

Türkiyede 1.400 Liraya Resmi garantili Xbox One alınabiliyor. Shopto'dan alırsanız, en ucuz cihaz zaten yine aynı paraya geliyor. Resmi garantiniz 1 yıl olur ama.

nerede? mağazadan örnek verin lütfen bana İnternet şu şu sitede daha ucuz diye örnek vermeyin
  • matrix506 kullanıcısına yanıt
    Niye illa mağaza ? Siz Shopto'dan örnek vermesini biliyorsunuz ama ? Kliksa'da GTA V kutulu oyun ile 1.399 Lira.

Hangi yıldayız, internetten örnek verme diyebiliyorsunuz hayret ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 6 Aralık 2015; 17:30:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

@matrix506

nerede? mağazadan örnek verin lütfen bana İnternet şu şu sitede daha ucuz diye örnek vermeyin

beklerseniz arasda hepsiburadada çok iyi indirimler olabiliyor

900 TL çek kupon ve puan ile alınabiliyor

daha önce paylaştığım fırsatlardan biri

• doziz kullanıcısına yanıt
    Allah da seni güldürsün hojjam
  • Xbox 360 sanki çok mu ilgi gördü ? İlgi görmesinin tek sebebi KOPYA oyun olmasıydı.

Tr'ye resmi olarak bile giriş yapmamış 3k faciasından hiç bahsetmiyorum bile, ama zamanında kopyanın etkisiyle oynadık Live da çok güzeldi hakkını yemem, bunları Tr'de en çok gamerscore'u olan 2. kişi olarak söylüyorum oynamadığım oyun yoktu o yüzden 360'ı severim ama ilk başta kopya olmasaydı eve sokar mıydım, tabiki hayır.

Ama dünya geneline yayarsak gerek 3kdan dolayı direkt garanti değişimi olması Live gibi bir sistemin olması ve m.platform oyunlarındaki performans başarısından dolayı 20 yıllık marka karşısında bana göre daha başarılı olmuştur, kopyaya rağmen orj oyun satışında ps3'ü geçmiş, konsol satışında ise kafa kafaya gitmiştir o yüzden geçen nesil bana göre xbox 360 daha iyiydi exlerde yine geride olmasına rağmen ps3 ise 2010'dan sonra toparladı diyebilirim.2007-2008-2009 DH'ın da xbox bölümünün altın çağlarıdır ne günlerdi...

Gelelim Xbox One'a bu alet nasıl ilgi görsünki rakibine göre hem exleri yetersiz hem çözünürlüğü yetersiz Türkçe ex oyunu bile olmayan kısacası herşeyi facia olan bir alet ve kopya da yok bu nesil, nasıl ilgi görsün karşısında 20 yıllık playstation markası varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 7 Aralık 2015; 1:53:11 >

• Resimdeki olay xbox one'ı ps4'e göre daha çok açmama yetiyor. Neredeyse avrupa kalitesinde ping veriyor. Ps4 her zaman daha yüksek ping alıyor. Bir oyuna eğer iki konsolda da sahipsem mutlaka bu denemeyi yaparım. Şimdiye kadar ps nin önde olduğunu görmedim.

Bu da benim için önemli. Ps4 donanımdan ziyade, ismi kulağa çok aşina olduğundan, her yerde ps cafeler olduğundan rağbet görüyor. İlk defa konsol alacak bi insan yani sektörü bilmeyen biri xbox da neymiş diyip ps alıyor. Yazık bence.

Yukarıda bi arkadaşın dediği gibi, xbox one'a sahip olduğunda konsolum var diyebiliyorsun. Ama ps4 garip, yani nasıl desem, xbox one da verdiği hissi vermiyor. Ama ikisini de seviyorum. PS nin exleri, xbox un altyapısı, hizmeti. Çözünürlük olayı zaten rahatsız edecek derecede değil. Abartarak fark var diyenler fanboyluk yapıyordur.

xbox one neden ps4  göre türkiyede ilgi duymuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 7 Aralık 2015; 9:04:58 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.