Şimdi Ara

Xbox One mı almalı Xbox One S mi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
9.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

quote:

Arkadaşlar bende kendime oyalanmak için Xbox One almayı planlıyorum 550TL'ye buldum bi tane tek kol var fiyatı baya uygun, sizce alsam pişman olurmuyum?

Ben genelde internetten Fps tarzı oyun oynamayı severim.

Bana yeter gibi geliyor normalde Xbox 360 da yetiyor ama artık oyun çıkmıyor o yüzden One yada One s alayım diyorum.

fiziksel olarak bir sıkıntın yoksa(adaptör olması, kasa boyutu vs) gayet güzel fiyat... ben one'dan one s'e geçtim ve 4k tv olmasına rağmen çok fark görmedim bu fiziksel farklar dışında...

Bende'de 55" 4K TV var ama Xbox 360 daki görüntüler bile bence yeterli.
    Zaman kaybı yapmadan alayım o zaman ben :)

Nelere dikkat etmem gerekir alırken?
    Kronik sorun varmıydı Xbox One'da?

Konuya One S alın demek için girdim, 4k TV'niz olduğunu görünce kesinlikle One S diyorum.
    ONE S'in avantajları:

- 4K film ve oyun. Oyunlar native 4K olmasa bile upscale ile 4K TV'lerde daha iyi görüntü veriyor.
    - Çok daha şık ve ufak kasa
    - Tuğla büyüklüğündeki güç adaptörü yok
    - Daha hızlı GPU
    - Daha hızlı GPU'ya rağmen daha az ısınma
    - One S gamepad'i daha iyi. Eski ONE'lardaki bumper tuşları çok sert ve basarken çok ses çıkarıyor. One S gamepad'inde ise basış hissiyatı çok daha iyi ve sessiz. Ayrıyetten 3.5 mm'lik kulaklık girişi de One S'in gamepad'i üzerinde mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

quote:

Arkadaşlar bende kendime oyalanmak için Xbox One almayı planlıyorum 550TL'ye buldum bi tane tek kol var fiyatı baya uygun, sizce alsam pişman olurmuyum?

Ben genelde internetten Fps tarzı oyun oynamayı severim.

Bana yeter gibi geliyor normalde Xbox 360 da yetiyor ama artık oyun çıkmıyor o yüzden One yada One s alayım diyorum.

fiziksel olarak bir sıkıntın yoksa(adaptör olması, kasa boyutu vs) gayet güzel fiyat... ben one'dan one s'e geçtim ve 4k tv olmasına rağmen çok fark görmedim bu fiziksel farklar dışında...

Bende'de 55" 4K TV var ama Xbox 360 daki görüntüler bile bence yeterli.
    Zaman kaybı yapmadan alayım o zaman ben :)

Nelere dikkat etmem gerekir alırken?
    Kronik sorun varmıydı Xbox One'da?

Konuya One S alın demek için girdim, 4k TV'niz olduğunu görünce kesinlikle One S diyorum.
    ONE S'in avantajları:

- 4K film ve oyun. Oyunlar native 4K olmasa bile upscale ile 4K TV'lerde daha iyi görüntü veriyor.
    - Çok daha şık ve ufak kasa
    - Tuğla büyüklüğündeki güç adaptörü yok
    - Daha hızlı GPU
    - Daha hızlı GPU'ya rağmen daha az ısınma
    - One S gamepad'i daha iyi. Eski ONE'lardaki bumper tuşları çok sert ve basarken çok ses çıkarıyor. One S gamepad'inde ise basış hissiyatı çok daha iyi ve sessiz. Ayrıyetten 3.5 mm'lik kulaklık girişi de One S'in gamepad'i üzerinde mevcut

Teşekkürler, bende One S almaya karar verdim zaten 550TL'ye bulduğum One'da hem tek kol vardı hem garantisi bitikti hemde oyun yoktu o yüzden çok ucuzdu, One S buldum çift kol 3 oyun ve daha 20 ay garantisi var aradaki fark'a değer dedim ve One S'i alıcam inşallah :)

• ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    ustad ben de xbox dusunuyom. ps4 pro almistim sattim ilkkez xbox deniycem ama kardeslik durumlari filan nasil bilmiyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bilmiyorum hocam
  • Bende alırlen baya araştırmıştım S de karar kılıp aldım hocam

• Düşünen olursa eğer pm atabilir. :)

XBOX ONE S 2TB OYUN KONSOLU

İlan No: 470191102

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-one-s-2tb-oyun-konsolu-470191102/detay

• xbox one 1 tb buldum 1000 tl ye sıfır
    xbox one s 500gb 1200 tl sıfır

hangisini alsam kararsız kaldım?
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Bence 1000TL ONE a verilmez , 1200TL ONE s alın.Ya da 1000TL ye 1-2 aylık one s ler var arastirabilirsiniz. Ben 950 ye S buldum 1 sene garantisi var bide 650ye one buldum onunda 1 yıl garantisi var kararsızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kromiti

Bence 1000TL ONE a verilmez , 1200TL ONE s alın.Ya da 1000TL ye 1-2 aylık one s ler var arastirabilirsiniz. Ben 950 ye S buldum 1 sene garantisi var bide 650ye one buldum onunda 1 yıl garantisi var kararsızım.

500 gb versiyonu 150 gb işletim sistemini kullanıyor diyorlar bu doğru mu?

Eğer doğruysa 350 gb 8 adet güncel oyuna ancak yeter
    Oyunları dijital alacağım
    İndir sil uğraştırır fakat 129 tl ye aldığım sınırsız 16 mbps bit Fixnet im var indirmede sıkıntı pek yaşamam

Forza serisi Gears Of War serisi ve UFC serisi

Ea access , Xbox Gold

Xbox game pass düşünmüyorum. Çünkü o kadar çok oyun oynamaya zamanım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YokoGeriKekomi -- 31 Ağustos 2017; 21:26:1 >

• YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Baya yiyorda ne kadar yediğini bilmiyorum işletim sisteminin. Harici HDD baglayabilirsin sıkıntı olmaz. Bende arada FIFA 18 oynamak için alicam. One s ile one arasında FIFA 18 de grafik performans farkı olacak mı acaba.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.