Şimdi Ara

Xbox One LB/RB buton sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Xbox One kontrolcümde lb tuşu çalışmamaya başladı. 5 basmadan 3'ünde algılamıyor. Sabah çalışan tuş şimdi sorun çıkarmaya başladı. Bu sorunu yaşayan var mı ? Çözüm olarak ne uygulayabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filtrattivo -- 14 Haziran 2018; 0:57:37 >

• Garantisi varsa gönder Microsoft Türkiye degistiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bende one s kolunun yanına sonradan ekstradan siyah kol almıştım şuan garantiye göndermek istiyorum dalar aldığım kolum faturasını ve kutusunu sanırım atmışım seri numarasından garantisi görünür mü direkt yollanıyor mu ???

• Garanti varsa gönderebilirsin. Garantin yoksa ve azıcık lehim elektrik işlerinden anlayan biriysen YouTube da Videolar var tamir temizlik sökme takma ile ilgili

• muhteşem servisleri var. rb tuşumda problem vardı. Gönderdim anında değiştiler sıfırıyla. Garanti belgemi kaybetmiştim problem çıkarmadılar tebrik etmek lazım
  • Kağıt sıkıştır Lt ve Lb tuşları arasına

• çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, aynı sorun benim kolda da var, nereden iletişim kurdunuz ben müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor. Veya direkt olarak götürebileceğim bir merkez var mı?

• acaba yazılımsal bir sorun mu? bende de lb tuşu 3-4 seferde bir basmaya başladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.