Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
11
Favori
27.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steam içinde kontrolcü ayarları var. Belki işe yarar. Steam açıkken sağ üst köşede gamepad işareti var. Ona tıklayın. Steam big picture açılacak. Çıkan ekranda ayarlar simgesine tıklayıp kontrolcü yapılandırmasını xbox one olarak değiştirin ya da xbox one seçiliyse devre dışı bırakın. O ayarlarla biraz oynamanızda fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceleri sesi çıkmadan her oyunu oynatan kontrolcüm şimdi usb taktığımda görmüyor,donanım listesinde yok ve açtığımda kol ışığı yanıyor ama tepki vermiyor,bluetooth dongle olmadığı ve hafta sonu olması kaynaklı açık pc malamesi alabileceğim dükkan olmadığı için sap gibi kaldım sekiro girişemiyorum...
  • Herkese Merhaba

Xbox one s kontrolcüsü aldım 1 hafta oluyo.Pes 2019 da titreşim aktif olmuyor ? oyun içi ayarlarda titreşim açık konumda ama kol titreşim vermiyor...Kablosuz olarak bluetooth takılıyorum...Denemek için kontrol programı indirdim titreim mekanizmesi çalışıyor ama oyunlarda aktif olmuyor...Bilen birisi yardımcı olabilir mi ?
  • Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma one s gamepad i almak istiyorum. Sistemim windows 7 bluetooth özelliği ile kablosuz kullanabilir miyim? Pc için gamepad tavsiyleriniz varsa alabilirim.
  • xbox one s kontrolcüyü aldım ama kol titrerken çok ses çıkartıo gibi geldi normal mi yoksa iade mi ediyim
  • tugberkolcak T kullanıcısına yanıt
    sadece windows 10'da bluetooth ile çalışıyor.
  • _Hellslayer_ kullanıcısına yanıt
    İşin garibi bende 5.0 olan Anakart var. Oyuna kol bağlı girdiğimde Fps droptan kafayı yiyor oyun. Kolu kestiğimde akıyor. Kolu kablosuz bağlayınca oluyor sadece. Hayır işin komiği geçen hafta böyle sorun yoktu şimdi çıkmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox kontrolcüsü ile pc'de sorun yaşayanlar, microsoft store üzerinden xbox donatıları uygulamasını indirip kontrolcüyü güncellemeyi denesinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugreen markasının bluetooth adaptörünü kullanıyorum ama kopma sorunlarım var nasıl çözebilirim.

• ets2'de kol bağlantısı gecikmeli gerçekleşiyor, diğer oyunlarda yok bu sorun. muhtemelen xbox one alıcısı kullanmak sorunu çözecektir.
  • Cuma indirimlerinde Trendyoldan controlleri aldım. Gayet memnunun bir sıkıntım yok kablo ile kullandığım zaman :)

Controller ile beraber alttaki bluetooth dongle'ı da aldım ama bir türlü pc ile controlleri eşlemiyor. Controller i denediğimde telefon ile filan gayet stabil çalışıyor.
    https://www.trendyol.com/appa/4-0-version-usb-bluetooth-adaptor-dongle-srf-600-csr-v4-0-p-7154045

Bu controlleri çalıştıracak sağlam bir dongle yok mudur ? Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayÇ.

Cuma indirimlerinde Trendyoldan controlleri aldım. Gayet memnunun bir sıkıntım yok kablo ile kullandığım zaman :)

Controller ile beraber alttaki bluetooth dongle'ı da aldım ama bir türlü pc ile controlleri eşlemiyor. Controller i denediğimde telefon ile filan gayet stabil çalışıyor.
    https://www.trendyol.com/appa/4-0-version-usb-bluetooth-adaptor-dongle-srf-600-csr-v4-0-p-7154045

Bu controlleri çalıştıracak sağlam bir dongle yok mudur ? Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum
    +1
    Trust marka bluetooth dongle ile aynı sorunu bende yaşıyorum.Çözüm önerisi varsa bende bakıyor olacağım

• Uzun yıllar xbox 360 gamepadini pc de kullandım bence bilgisayarla uyumu iyiydi xbox one da iyi olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FQMicro-ice

+1
    Trust marka bluetooth dongle ile aynı sorunu bende yaşıyorum.Çözüm önerisi varsa bende bakıyor olacağım

Alıntıları Göster
    kimseden ses çıkmayınca aşağıdaki ürünü satın aldım. Denerim uymazsa iade ederim diyerekten. PC ye takar takmaz çalıştı hiç bir sıkıntı çıkarmadan. Ben denedim ve sonuca ulaştım buraya da yazayım istedim.

Ürün Linki
    https://www.hepsiburada.com/tp-link-ub400-bluetooth-4-0-mini-usb-adaptor-p-HBV00000KNA16?magaza=Hepsiburada

• one s kontrolcüyü bluetooth ile pcde kullanırken titreşim özelliği kullanılabiliyor mu kimileri orjinal adaptörü lazm demiş böyle bir şey var mı
  • bnsera kullanıcısına yanıt
    Titreşim çalışıyor, 3.5mm jack ı çalışmıyor.
  • Arkadaşlar bende xbox 360 zamanından kalma ,xbox 360 kolunu kablosuz bilgisayar bağlama aparatı var.bununla xbox one kolu bağlanabiliyormu yoksa sadece 360 kolu ilemi bağlantıkuruyor?

• fubo kullanıcısına yanıt
    Sadece 360 gamepadi ile bağlantı kuruyor. One gamepadi denemiştim ben ama görmedi hâliyle.
    Xbox one gamepadi için ya bluetooth v4.0 olan bir adaptor kullanmanız yeterli. Orijinal usb adaptörü de var aslında ama ona gerek yok, aşırı pahalı. (gamepadin kendisi kadar)

Diğer alternatifiniz de standart bir usb 2.0 ya da 3.0 kabloyla bağlamak.
  • Teşekür ederim hocam.boşuna kol alacaktim bende.

• Selam arkadaşlar aşağıdaki ürünü belkin bluetooth aparatı ile birlikte satın aldım

Türkiye de satılan gamepadler için one, one s ayrımı bulamadım iki şekilde arama yapınca bu aşağıdaki ürün çıkıyor

Sizce bu ürün one s mi değil ise özel adaptörmü almak gerekir kablosuz oynamak için
    https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-kablosuz-kumanda-kirmizi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibre -- 2 Mayıs 2020; 20:38:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.