Şimdi Ara

Xbox One konsolu için klavye-fare desteği 14 Kasım’da başlıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • PC kullanmadığım için ev de klavye/mouse yok olsa denerdim valla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebrail.bsrn

Okudum. Klavye ve fare ile oynayanlar ayrılacak diyor ancak onuda aşan olur. Bir kere bulandımı su her iyi oynayan görünce millet bağırmaya başlayacak bu klavye fare ile oynuyor diyerek. İşin tadı tuzu kaçacak. Bence yanlış yapıyorlar, tabi bu benim fikrim.
    pcde gta 5 için kol ve klavye farklı serverlarda oynanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebrail.bsrn

Sen ne içtin, ne yaşıyorsun :D Zaten xbox' a çıkan oyunlar pc ye geliyor. Klavye ve Mouse eklendikten sonra bilgisayarla arasında oyun anlamaında bir fark kalmayacak. Neden xbox alayım o zaman. PC al başka işlerinide halledersin. Ayrıca steam var tonla oyunu çok ucuza oynar xbox ile arasındaki fiyat farkını en azından oyun fiyatı farkı ile kapatırsın.
    ikisi aynı fiyat mı konsol alcagğıma pc alırım işlerimi halledirim diyor.Evinde hiç pc yoksa zaten ilk tercihin pc olmalı
  • fare de inputlag yaşıyanlar 125mhz alsınlar fareleri o zaman düzeliyor geçikme sorunu :D
    fortnite de baya iyi olmuş ps4 deki gibi aynı darısı diyer oyunların başına diyeyim.
  • Mouse vs gamepad tartışması gereksiz. Pcde kimisi 20 liralık mousela kimi de 500 liralık mousela oynuyor. Pcdeki Donanım farkına girmiyorum bile.

Mouseda gelsin, W10 da gelsin. Online parası da kalkarsa bende yeni nesil çıkacak xboxı alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte bu bana xbox aldırır. gamepad ile stratejiyi geçtim fps bile oynanmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.