Şimdi Ara

Xbox One Kol Bağlantı Problemi Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son bir kaç aydiır oyunlar sırasında kol kapanıyor ve tekrar açılıyor .Hatta bazen konsolla bağlantı kuramayıp yanıp sönüp tamamen kapanıyor.Tüm güncellemeleri yaptım hatta kolu güncellemesini de yaptım naflile .Normal menüde hiçbir sıkıntı yok ama oyunda gidip geliyor.Bazen 1 saat hiçbirsey olmuyor ama birden gene gidiyor.Yeni kol aldım aynı sorun onda da var kafayı yemek üzereyim konsol da mı sorun var anlamadım.Yardım bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konsol arizali. Bir zmn sonra hic baglanmayacak. Teknik servise basvur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorundan dolayı microsoft xbox türkiye ile 1 hafta önce iletişime geçtim, ürüne birebir değişim kararı çıktı, ups kargo kuryenin adresimden xbox'ı alacakları söylendi. 10 gün ups kurye İstanbul'un göbeğinde olmama rağmen gelmeyince artık dayanamadım ve kendim kargo ile adreslerine gönderdim. Şuan gönderdiğim makineyi inceliyorlar, bir aksilik çıkmazsa sıfır xbox one'ı tarafıma bu hafta içinde gönderecekler.

Xbox destek Telefon: 02123755232

Bu numarayı ara yardımcı olsunlar hocam

Değişim kararı çıktıktan sonra UPS kargoyu bekleyemem kendim gönderirim xbox'ı dersen adres şöyle:

Jabil Elektronik/HP Onarim
    Serifali Mah. Burhan Sk. No:5
    Yukari Dudullu-Ümraniye
    34775 Istanbul

Dikkatimi çeken son 1 ayda buna benzer konuların sık sık açılması. Sorun kronik bi hal aldı gibi görünüyor. Merak ettiğim hangi kasa xbox aldın? Ben beyaz olan xbox sahibiyim, acaba beyazlarda mı yani yeni üretim xbox'larda mı var bu sorun merak ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mempa -- 17 Şubat 2015; 10:02:32 >
  • Yeni güncellemeyi yaptığımda kolun pili hala kırmızı gözüküyor ama bağlantısı kesilmedi hiç. 3-4 saat sorunsuzca oynadım galiba virüs gibi bir şey bulaştı, bazı konsollarda bu sorun var. Eğer garanti falan bitmiyorsa bence biraz bekleyin eğer aynı problem devam ederse diğer güncellemelerde de, o zaman değiştirirsiniz. Çünkü şimdi konsolu değiştirirseniz ileride bir daha değiştirme hakkınız kalmayacak, daha büyük bir sorun olduğunda para verip yaptıracaksınız.
  • Nstc cihazlar garanti kapsamında mı? Forumda farklı yorumlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 17 Şubat 2015; 16:11:52 >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında fakat konsolu değiştirirken 280 tl ücret istiyorlar. Gamepad, kulaklık gibi küçük aparatları ücretsiz değiştiriyorlar. Pal cihazlarda ise konsol değişimi de ücretsiz oluyor.
  • Sağolsın

• Arkadaşlar tüm güncellemeleri yaptım konsolu fabrika ayarlarına döndürdüm. oyunlar 2 gündür iniyor.Bugün 4 saat aralıksız evil within oynadım ki bu oyunda sürekli bağlantı kopuyordu hiçbir kopma da yaşamadım. 2. kolu boşuna almış olduk

Haa bir de belki koldakiyle çakışıyordur diye wireless modemin wireless band çıkışını değiştirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABUX kullanıcısına yanıt
    Kolun pil gucu kirmizi mi gozukuyor yoksa yesil mi buna da bakabilir misin?

• bende pil azalmaya başlarken yapıyor aynı şeyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.